سیستم های Abaco برای ارائه سیستم های FPGA برای استقرار توسط نیروی هوایی ایالات متحده

HUNTSVILLE ، علا.، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – Abaco امروز اعلام کرد که برای تعدادی از کارتهای PC821 FPGA Abaco و FMC120 FPGA Mezzanine Cards ، سفارشاتی را از یک مجتمع اصلی سیستم که متخصص در ارائه فناوریهای پیشرفته برای هوافضا و بازار دفاع هستند ، کسب کرده است. تخته ها در زیر سیستم مستقر خواهند شد كه توانایی پردازش FPGA مورد نیاز برای اسكن ، تجزیه و تحلیل و انتقال داده های satcom برای نیروی هوایی آمریكا را فراهم می كند.

مشتری دارای چندین معیار انتخاب دقیق برای راه حل پردازش FPGA بود. این باید براساس معماری PCIe based باشد و از نظر انتخاب FPGA انعطاف پذیری را ارائه دهد. شرط لازم برای یک راه حل مجموعه کامل برد بورد بود که از چهار کانال آنالوگ به دیجیتال (A / D) و چهار کانال دیجیتال به آنالوگ (D / A) با وضوح 16 بیتی پشتیبانی کند. مهمتر از همه ، این باید بتواند مستقیم از مرحله اثبات مفهوم مبتنی بر PCIe به استقرار ناهموار در سیستم 3U VPX – به این معنی باشد که فروشنده انتخاب شده نیاز به ارائه BSP های معمول در بین چندین معماری دارد.

“Abaco یکی از گسترده ترین محدوده سیستم عامل های FPGA ، DSP و RFSoC را در صنعت ارائه می دهد که به طور خاص برای خواسته های برنامه های پیشرفته جنگ الکترونیکی برای استقرار در سخت ترین محیط ها طراحی شده اند.” جان مولر، مدیر ارشد رشد در سیستم های Abaco. “آنها همچنین با استفاده از استانداردهای صنعتی – مانند PCI و 3U VPX” ساخته شده اند تا انعطاف پذیری و قابلیت همکاری را که مشتریان ما به آن نیاز دارند فراهم کنند و می توانند در از بین بردن وقت و هزینه در توسعه داخلی کمک شایانی کنند. ”

PC821 یک کارت PCI Express با عملکرد بالا و قابلیت های DSP پیشرفته و گزینه های متعدد I / O است. این برنامه از یک FMC سازگار با VITA 57.4 و یک سایت HPC FMC سازگار با VITA 57.1 پشتیبانی می کند. هر دو سایت FMC از نزدیک با Xilinx® Virtex ™ یا Kintex ™ UltraScale ™ FPGA و DDR4-2133 SDRAM SO-DIMM همراه هستند. رابط PCIe Gen3 PC821 می تواند تا هشت خط را پشتیبانی کند.

این کارت دارای یک ماژول SFP + تک لایه به عنوان یک رابط سریال محیطی است. یک کانکتور 8 لاین 14Gbps FireFly به عنوان یک رابط سریال اختیاری سریال نیز موجود است. در صورت از بین بردن قفس SPF + ، اتصال FireFly می تواند از داخل شاسی یا در صورت تعویض از طریق قاب قابل دسترسی باشد.

PC821 برای کاربردهای با کارایی بالا طراحی شده است که نیاز به دیجیتالی شدن سیگنال باند بزرگ یا تولید از طریق الگوریتم های دامنه فرکانس شتاب دارد.

FMC120 چهار کانال 16 بیتی A / D تا 1Gsps ، چهار کانال D / A 16 بیتی تا 1.25Gsps و حداکثر نمونه نمونه 2.8Gsps را با درون یابی فراهم می کند. دستگاه ها می توانند تا 1Gsps در حین کار همزمان D / A و A / D عملکرد کنند زیرا منبع ساعت مشترک است.

طراحی بر اساس مبدل آنالوگ به دیجیتال ADS54J60 Texas Instrument و مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC39J84 Texas Instrument است.

ساعت نمونه را می توان از طریق اتصال Coax به خارج یا از طریق منبع ساعت داخلی (به صورت اختیاری به یک مرجع خارجی قفل شده است) تهیه کرد. علاوه بر این ، یک ورودی ماشه برای هماهنگ سازی سفارشی در دسترس است.

درباره سیستمهای Abaco

با بیش از 30 سال تجربه ، سیستم های Abaco یک رهبر جهانی در محاسبات معماری باز و سیستم های الکترونیکی برای هوافضا ، دفاعی و کاربردهای صنعتی است. ما راه حل های ابتکاری و مدولار را بر اساس استانداردهای باز ایجاد می کنیم که با قیمت برجسته / عملکرد ، قابلیت اطمینان نهایی ناهموار و حداقل SWaP مشخص می شوند. هدف ما این است که در موفقیت مشتریان ، سهم بسزایی داشته باشیم و با آنها همکاری کنیم تا هزینه ، زمان استقرار و ریسک را کاهش داده و از آنها در دراز مدت حمایت کنیم. با حضور فعال در صدها سکوی دارایی ملی در زمین ، دریا و هوا ، به Abaco Systems اعتماد می کند که بیشترین اهمیت را دارد. https://www.abaco.com

Xilinx یک علامت تجاری ثبت شده است ، و Virtex an Kintex علائم تجاری هستند ، از Xilinx Inc. PCIe یک علامت تجاری PCI-SIG است. سایر علائم تجاری متعلق به مالکان مربوطه می باشد

SOURCE سیستمهای Abaco

لینک های مربوطه

https://www.abaco.com