سیستم های Motiv Power 15 میلیون دلار بودجه از GMAG Holdings Corp را تأمین می کند.

وی گفت: “با وجود چالش های ایجاد شده توسط همه گیر فعلی ، پیشرفت Motiv در یک مسیر قابل توجه رو به بالا ادامه می یابد.” مت گالاهر، CFO در GMAG Holdings Corp. “ما در آینده این شرکت به عنوان بازیکن اصلی در فضای EV تجاری ، پتانسیل بزرگی را می بینیم.”

این بودجه جدید در حالی صورت می گیرد که بازار وسایل نقلیه الکتریکی تجاری (EV) در حال افزایش است زیرا صاحبان ناوگان به دنبال رعایت مقررات جدید ، کاهش هزینه ها و پاسخ دادن به فشارهای اجتماعی برای گزینه های حمل و نقل تمیز هستند. به عنوان نمونه ، قانون کامیون پاک پیشرفته کالیفرنیا ، اجرا شده توسط کالیفرنیا هیئت منابع هوایی ، 50 درصد کامیون های فروخته شده در داخل را موظف می کند کالیفرنیا باید تا سال 2035 میزان انتشار صفر و 100 درصد تا سال 2045 باشد.

“این بودجه نشان دهنده تعهد پایدار GMAG Holdings ، بزرگترین سرمایه گذار Motiv ، برای حمایت از رشد ما است.” مت اولاریرئیس و مدیر عامل شرکت Motiv. “پیشرفت ما با کاهش هزینه ، سرمایه گذاری در یک تیم پشتیبانی مشتری قوی و 5 اثبات شدههفتم فن آوری تولید منجر به حدود 200 سفارش خودرو شده است ، بیش از نیمی از آنها تکرار سفارشات از مشتریان خوشحال است. ”

در ماه آوریل ، Motiv جشن 1 میلیون مایل برقی را که بین چندین بزرگترین ناوگان موجود در آن وارد شده بود ، جشن گرفت آمریکای شمالیمعادل 900 تن بنزین متریک بنزین (GHG) حذف شده است که معادل 213 وسیله نقلیه مسافری است که به مدت یک سال رانده می شوند.

O’Leary ادامه داد: “بارها و بارها ، مشتریان ما به Motiv در مورد وسایل نقلیه متوسط ​​خود ، از انواع کامیون ها و اتوبوس ها ، تا وسایل نقلیه ویژه و شاتل ها ، امتیاز بالایی در عملکرد خودروی خود می دهند.” “ما این بازخورد را به محصولات با کارایی بالاتر و حتی مطمئن تر و با هزینه کمتری در هر نسل اعمال می کنیم.”

به عنوان یک رهبر در فضای EV تجاری ، Motiv معتقد است که به خوبی برای رشد با اختصاصی بودن آن موقعیت مناسبی دارد بستر نرم افزاری AdaptEV، الکترونیک اختراع قدرت ، و شرکای بدن سازی کامیون و اتوبوس پیشرو در صنعت.

درباره سیستم های قدرت Motiv
در سال 2009 تأسیس شد و مقر آن در منطقه خلیج سان فرانسیسکو، Motiv Power Systems یک پیشرو در زمینه فناوری اثبات شده در زمینه برق کامیون ها و اتوبوس های متوسط ​​است. تعهد آن برای آزادسازی ناوگان ها از سوخت های فسیلی مسیر بیهوده ای را برای برق رسانی به ناوگان فراهم می کند. فن آوری EV اثبات شده Motiv دارای تاییدیه Ford eQVM ، دارای گواهینامه CARB است ، از باتری های BMW اثبات شده استفاده می کند و برای بسیاری از پیکربندی ها از جمله ون های استپ ، کامیون های جعبه ، کامیون های کار ، اتوبوس های شاتل ، اتوبوس های مدرسه ، واگن برقی و سایر وسایل نقلیه تخصصی در دسترس است. Motiv دارای بیش از 100 وسیله نقلیه در جاده است که بیش از 99 درصد از زمان بهره برداری دارند و بیش از یک میلیون مایل در میان چندین بزرگترین ناوگان وارد کشور شده است. آمریکای شمالی. راه حل های فن آوری قابل انعطاف Motiv با بهره وری از ناوگان ها را تا 85 درصد هزینه و هزینه صرفه جویی در تعمیر و نگهداری می دهد و تجربه رانندگی سالم تر ، روان تر و ساکت تری را به اپراتورها می دهد بدون اینکه باعث آلودگی جوامع مورد نظر آنها شود. برای اطلاعات بیشتر و فرصت های شغلی ، لطفاً مراجعه کنید www.motivps.com.

ارتباط رسانه ای برای Motiv:
جانانا هامبلین
مدیر بازاریابی
سیستم های قدرت موتیو
[email protected]
650-204-9099

ارتباطات Technica
سارا مالپلی
(408) 806-9626 ext. 6840
[email protected]

SOURCE Motiv Power Power

لینک های مربوطه

http://www.motivps.com