شاخص تناژ کامیون ATA در ماه جولای 5.1 درصد سقوط کرد

آرلینگتون ، وا، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – شاخص تنشی پیشرفته استخدام شده کامیون های پیشرفته انجمن های کامیون سازی آمریکا (SA) در ماه ژوئیه 5.1٪ در ماه ژوئیه پس از افزایش 8.9٪ در ماه ژوئن کاهش یافت. در ماه ژوئیه ، این شاخص در مقایسه با 115.5 در ماه ژوئن برابر با 109.6 (2015 = 100) بود.

وی گفت: “پس از ماه ژوئن بسیار قدرتمند ، تناژ باری با قرارداد اجاره ای که بر شاخص ATA حاکم است ، به دلیل چند دلیل در ماه ژوئیه سقوط کرد.” اقتصاددان ارشد ATA باب کاستلو. وی گفت: “احتمالاً تناژ کاهش یافته است زیرا بسیاری از ناوگان ها توانایی استفاده از حجم بارهای قوی تر خرده فروشی را ندارند. بنابراین ، بخش عمده ای از آن حمل و نقل سرریز به بازار نقاط منتقل شد ، که در ماه ژوئیه افزایش یافته است. سایر داده های ATA نشان می دهد. ناوگان باربری کرایه ای در تابستان امسال نسبت به سال قبل 3 کامیون کمتری کار می کنند ، بنابراین می توان مقدار قابل توجهی از کالاهای اضافی حمل را نیز دشوار کرد.همچنین ، در حالی که حجم خرده فروشی به سختی عقب افتاده است ، بازده تولید و حمل و نقل بین المللی است. خیلی عقب مانده

علیرغم کاهش ژوئیه ، این شاخص 3.3٪ بالاتر از سطح پایین ماه مه بود. افزایش ژوئن با اندکی افزایش به 8.9٪ از ما رسیده است 21 ژوئیه انتشار مطبوعات

در مقایسه با جولای 2019، شاخص SA با 8.3٪ ، چهارمین کاهش مستقیم سال گذشته ، منعقد شد. هر ساله ، در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 ، میزان تناژ 3.2 درصد کاهش یافته است.

شاخص تنظیم نشده فصلی ، که نشان دهنده تغییر در تناژ در حقیقت توسط ناوگان پیش از هرگونه تنظیم فصلی است ، در ژوئیه برابر 112.9 در ماه ژوئیه ، 2.5 درصد پایین تر از سطح ژوئن (115.8) بود. در محاسبه این شاخص ، 100 نمایانگر سال 2015 است. شاخص توناژ کامیون اجاره ای ATA در حمل و نقل پیمانی قرار دارد که بر خلاف حمل و نقل بازار نقطه ای است.

کامیونداری به عنوان یک فشارسنج اقتصادی در ایالات متحده ارائه می شود و 72.5 درصد از تناژ حمل شده توسط کلیه شیوه های حمل و نقل داخلی ، از جمله کالاهای تولیدی و خرده فروشی را نشان می دهد. در سال 2019 کامیون ها 11.84 میلیارد تن بار را حمل کردند. حامل های موتور جمع آوری شده اند 791.7 میلیارد دلاریا 80.4٪ از کل درآمد حاصل از همه حالتهای حمل و نقل.

ATA شاخص تناژ را بر اساس نظرسنجی ها از عضویت خود محاسبه می کند و از دهه 1970 این کار را انجام داده است. این یک رقم اولیه است و ممکن است در گزارش نهایی که در حدود 5 روز هر ماه صادر شده است ، تغییر کند. این گزارش شامل نتایج ماه به ماه و سال گذشته ، مقایسه اقتصادی مربوطه و شاخص های کلیدی مالی است.

انجمن های حمل و نقل بار آمریکا بزرگترین اتحادیه تجارت ملی برای صنعت حمل و نقل است. از طریق یک فدراسیون از 50 انجمن وابسته به حمل و نقل کشور و همایش ها و شوراها در رابطه با صنعت ، ATA صدای صنعتی است که آمریکا بیش از همه به آن وابسته است. حمل و نقل ملت ما. ATA را دنبال کنید توییتر یا در فیس بوک کامیونداری ، آمریکا را به جلو سوق می دهد.

منابع انجمنهای حمل و نقل آمریکا

لینک های مربوطه

www.trucking.org