شارژر سریع جدید تریتیوم DC وسایل نقلیه برقی را تا 80 دقیقه در 15 دقیقه قدرت می دهد

RT175-S نه تنها تجربه شارژ را راحت تر از همیشه می کند ، بلکه این فناوری به ناوگان کلاس های مدرن وسیله نقلیه که قبلاً با سایر راه حل های شارژ صنعت دست نیافتنی بودند ، خدمت می کند. این واحد از طریق طراحی زیبا و کم حجم شارژ 175 کیلو وات قدرتمندی را فراهم می کند و آن را به یک راه حل اقتصادی برای سایتهایی که فضای محدود برای شارژ در دسترس است تبدیل می کند.

“RT175-S یک فناوری مهم برای بازار است. با بیش از 1.5 میلیون EV در جاده آمریكا ، این شارژر یك راه حل كامل برای رشد زیرساخت شارژ و بیشتر انتقال به حمل و نقل برق است. ” جین هانترمدیر عامل شرکت تریتیوم “RT175-S راه حل ایده آل برای مناطق پرجمعیت است و می تواند به راحتی برای توقف استراحت بزرگراه ، جایگاه های سوخت ، شهرداری ها ، آب و برق ، ناوگان ها ، خرده فروشی ها ، آموزش ، مراکز مقصد و زیرساخت های سنگین مانند معدن و بنادر اتخاذ شود.”

RT175-S بسیار آسان برای نصب است ، دارای راندمان انرژی به طور متوسط ​​95 درصد و دارای رتبه IP65 می باشد که موجب صرفه جویی در هزینه و عملکرد بهینه در طیف گسترده ای از شرایط محیطی می شود. مانند سایر شارژرهای تریتیوم ، این شارژر سریع یک ردپای کوچک نیز دارد و از نظر مایع خنک می شود و از نظر سنسور شیب برای امنیت بیشتر می باشد.

وی گفت: “این فناوری به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارد ، حداکثر سرعت را به حداکثر می رساند و دارای سیستم پرداخت ایمن است که به مشتریان امکان می دهد هنگام استفاده از شارژر احساس راحتی کنند.” دیو فین، بنیانگذار و مدیر ارشد رشد تریتیوم. “با RT175-S ، رانندگان EV به زودی سطح جدید انرژی انرژی خود را پیدا می کنند ، و نصب های شارژ بیشتری را در مکان های مناسب در جایی که زندگی ، کار و مسافرت دارند پیدا می کنند.”

این شارژر سریع با واحد قدرت جدا شده همه در یک و ترانسفورماتور عایق یکپارچه تقویت شده ، امکان کار مداوم 175 کیلووات در 104 درجه فارنهایت / 40degC و کار 150kW در دمای 122 درجه فارنهایت / 50degC را فراهم می کند. از ویژگی های اختیاری می توان به کیت هوای سرد برای کارکرد تا 22 درجه فارنهایت / -30degC ، پانل اسکچچون با ایزوله قفل شونده قفل شده برای امنیت بیشتر ، افزایش SCCR به 100kA برای اتصال به شبکه با جریانهای گسل بالا و مدیریت انرژی سایت و تعادل بار برای چندین سایت های شارژر این روش پرداخت سریع و ایمن را برای درایورهای EV ارائه می دهد ، با سازگاری کارت اعتباری با مدل های پرداختی مجزا ، از جمله شارژ قیمت ثابت ، قیمت گذاری متغیر از پیش مجاز / تسویه حساب و هزینه های مبتنی بر زمان سپری شده برای کیلووات ساعت مصرف.

درباره تریتیوم

تریتیوم یک شریک صنعت در زمینه فناوری برای شارژ زیرساخت ها است. ما سخت افزار شارژ سریع و برش لبه DC را طراحی و تولید می کنیم و طیف وسیعی از راه حلهای مبتنی بر فناوری را برای اتصال قوی ارائه می دهیم. تریتیوم با هدف مأموریت برای تأمین آزادی انرژی از طریق دید در شارژ DC در همه جا ، دنیایی را دنبال می کند که رانندگان بتوانند هر کجا که می خواهند به آنجا که می خواهند برسند.

تریتیوم بیش از 4500 ایستگاه شارژ در 38 کشور مستقر کرده و بیش از 600،000 جلسه شارژ در آن ارائه کرده است. شارژرهای برنده جوایز آنها در سراسر جهان برای مشتریانی مانند Nissan ، ENEL X ، Honda ، Center Visitor Center ناسا ، Topgolf ، Circle-K ، هارلی دیویدسون ، IONITY ، CalTech ، فروشگاه های راحتی Speedy ، Shell / Greenlots و بسیاری دیگر نصب شده است.

با دفاتر در ایالات متحده ، استرالیا و هلند، تریتیوم حرکت جهانی را به تحرک الکترونیکی سوق می دهد. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید https://www.tritium.com.au

منبع تریتیوم