شركت هوافضا DelMar خدمات جدیدی را راه اندازی كرد: راه حل های استقرار سریع

لاس وگاس، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – DelMar Aerospace با افتخار از ارائه خدمات جدید راه حل های استقرار سریع ما خبر داد. ارسال پرسنل و تجهیزات پیمانکار در سطح جهان برای پشتیبانی از ارتش یا سایر آژانس های ایالات متحده امری چالش برانگیز است. موانع مهاجرت ، پزشکی ، آموزش و حمل و نقل همراه با مدارک و سیستم های دولتی ، استقرار “روتین” را در بهترین زمانها دشوار می کند. در دنیای COVID-19 “عادی جدید” هر روز برای پیمانکاران با عملیات جهانی تغییر می کند. رهبري شركت DelMar با پشت سرگذاشتن بارها و بارها بر اين چالش ها ، تصميم گرفت خدمات بسيج دروني و مستقر در طبقه بندي و مستقر در طبقه بندي مجدد خود را از بين ببرد و آن را براي شركت هايي با عمليات خارج از كشور در دسترس قرار دهد.

Delmar Aerospace با معرفی راه حل های سریع استقرار ، به کارکنان با بیش از 50 سال تجربه کارمندی با استقرار پرسنل به موقع ، هدفمند و همیشه مطابق با مقررات دولتی اعزام می کند. خاورمیانه، آفریقا و در جای دیگر DelMar با استفاده از جدیدترین رهنمودها و اطلاعات در زمان واقعی ، بسته های لازم را برای تأمین بودجه و کمک به توسعه فرآیند ، ویزا ، کاغذ ، نامه های مجوز ، پیمایش سیستم های دولتی ، گواهینامه های پزشکی ، آموزش و موارد دیگر ایجاد می کند. بسته های آینده گسترش می یابد تا شامل خدمات اضافی مدیریت زنجیره تأمین ، تدارکات و فعالیت های خنثی سازی شود. از مشاوره ساعتی ساده گرفته تا بسته های ارائه دهنده خدمات بسیار مقرون به صرفه ، DelMar به سرعت یک راه حل مقرون به صرفه را ایجاد کرده و معامله تجاری را بدون درد می سازد.

لیز باکسفوردمدیر پشتیبانی برنامه DelMar Aerospace خاطرنشان کرد: “DelMar یک شرکت هوافضا چند وجهی است که بهترین پشتیبانی از کلاس را به جنگنده ارائه می دهد .با ابتکار راه حل های سریع استقرار ما ، ما به مشتریان خود یک رمان با بهترین ارزش را برای استقرار کارمندان خود ارائه خواهیم داد. به سرعت و با اطمینان. فرآیندهای اثبات شده DelMar آن را به یک شریک ایده آل برای حل چالش های مربوط به استقرار OCONUS ، حتی در شرایط سخت ، تبدیل می کند. COVID-19 ثابت کرده است که بزرگترین چالش پیمانکار در آمادگی تحرک با رویکرد سخت شارژ ، دانش ، و و توانایی های شبکه ماهر ما در صنعت: ما می توانیم و با موفقیت نیازهای شما را برآورده خواهیم کرد “

پیوستن به لیز و بقیه تیم Delmar مدیر جدید عملیات لجستیک ماست ، جوزفین رودریگز. دانش گسترده او در مورد استقرار پیمانکاران و فرآیندهای لجستیک ، مهارت های دیگری را به تیم متخصصان DelMar اضافه می کند.

برای مرور مقررات بسیج مشکلی دارید؟ گرفتن ویزا؟ آموزش کامل است؟ از آنجا که استقرار به اندازه کافی پیچیده است …. اجازه دهید کار سخت را انجام دهیم ، بنابراین لازم نیست. لطفا با شماره تلفن 702-637-4162 یا از طریق ایمیل از طریق تیم ما تماس بگیرید [email protected]

تأسیس ، صدور گواهینامه ، حرکت ، رسیدن!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت DelMar هوافضا:
وب سایت: www.delmaraero.com
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/delmaraero/about/

مخاطب:
شرکت هوافضای
[email protected]
(702) 637-4162

عکس (ها):
https://www.prlog.org/12833650

انتشار مطبوعات توسط PRLog توزیع شده است

شركت هوافضا Delmar Delmar

لینک های مربوطه

http://www.delmaraero.com