شرکت بیکر موتور نخستین نمایندگی از نوع خود را در Summerville افتتاح کرد

نمایندگی های این شرکت با کشش بیش از 13 هکتار در 425 سیگما درایو I-26 ، نمایندگی ها به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام انتظار برای سرویس دهی به اتومبیل های خود ، مکانی مناسب برای استراحت یا سرگرمی مشتریان باشند. این هتل شامل مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری ، یک منطقه بازی کیدیلند و یک استخر برای ماهیگیری است.

این سایت همچنین شامل شستشوی اتومبیل برای کلیه مشتریان شرکت Baker Motor ، نمایشگاه هشت اتومبیل ، میزهای مشاوره ، سالن های کنفرانس و سالن ها خواهد بود. طراحی داخلی با صفحه نمایش هایی که بخش های مختلف را از هم جدا می کنند کاملاً باز است.

مشتریان از تمام حرفه ها قادر به طراحی داخلی ون خود خواهند بودs بصورت حضوری با کمک کارکنان خبره فروش هنگامی که یک وسیله نقلیه به سرویس دهی نیاز دارد ، اتومبیل های دیگر خطوط لوکس بیکر موتور به صورت وام در دسترس خواهند بود. آنها همچنین توانایی سرویس دهی به هر خودروی موجود در سبد خرید بیکر موتورز را دارند و این امر را برای مشتریانی که در این منطقه زندگی یا کار می کنند راحت تر می کند. وسایل نقلیه خود را برای سرویس کنار بگذارند.

پردیس جدید همچنین مجموعه Baker را شامل خواهد شد ، گروهی از 12 مارک لوکس که قبلاً فقط در بزرگراه ساوانا پیدا شده بودند. این وسایل نقلیه وام دهنده سابق به آرامی خواهد بود مورد استفاده با کم مایل بر روی آنها.

بیکر گفت: “همه آنها سال مدل فعلی خواهند بود.”

هر بخش در منطقه قبلاً موردعلاقه ، نام های خاص خود را از جمله خواهد داشت مرسدس بنز خط یا بلوار لندرور. نمایندگی ها از طریق سیگما درایو در بزرگراه ایالات متحده 17-A یا از Nexton Parkway که اخیراً تکمیل شده است ، هر دو I-26 قابل دسترسی خواهند بود.

بیکر گفت که برنامه های مربوط به این ملک شامل یک درایو کاملاً منظره شبیه به آزالها درایو ، جاده منتهی به زمین گلف ملی آگوستا در جورجیا. نمایندگی ها قصد دارد در دسامبر سال 2020 افتتاح شود.

شرکت خصوصی بیکر موتور دارای نمایندگی های جدید تولید خودرو و کامیون های مجاز برای 14 مارک لوکس شامل رولز رویس ، BMW ، Maserati ، آلفا رومئو ، پورشه ، لندرور ، جگوار ، اتومبیل هوشمند ، مرسدس بنز ، اسپرینتر ، اینفینیتی ، بیوک ، GMC و کادیلاک.

مرسدس بنز اسپرینتر از زمان معرفی خود پیشگام کلاس خودروهای خود بوده است. این کشور بارها و بارها استانداردهای جدیدی را تنظیم کرده است – خصوصاً از نظر ایمنی ، ارگونومی ، کارآیی و راحتی.

مرسدس بنز با درج نوآوری هایی که در خودروهای خود در وانت ها ایجاد کرده است ، به مشتری اصلی تجارت خود خدمت می کند. ون Sprinter با سیستم های مدرن چندرسانه ای MBUX (تجربه کاربر مرسدس بنز) ، مفهوم کنترل و نمایش در کابین خلبان و همچنین صندلی های ارگونومیک شکل و سیستم های کمک مدرن طراحی شده است.

شرکت موتور بیکر SOURCE