شرکت تیتان بین الملل ، به تحریم پیشنهادی ترامپ در مورد تحریم گودیر پاسخ می دهد

QUINCY ، Ill.، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – Titan International، Inc. (NYSE: TWI) ، تولید کننده لاستیک های Titan ، چرخ های تایتان و Goodyear® Farm Tires پس از گزارش های روز چهارشنبه با محوریت سند آموزش تنوع ادعایی شرکت تنوع و محصولات لاستیکی Goodyear که توجه جهانی را به خود جلب کرده است ، پاسخ می دهد.

مدیر عامل شرکت تایتان گفت: “صبح چهارشنبه ، ما از به اشتراک گذاشته شده درمورد آموزش تنوع گزارش شده شرکت گودیر و لاستیک مطلع شدیم و احساس کردیم که مهم دانستن اینکه تایتان به هیچ وجه با آموزش مورد نظر در ارتباط نیست ، مهم است.” پل ریتز. “در حالی که تایتان دارای حق صدور مجوز در طراحی ، تولید و فروش مارک لاستیک Goodyear Farm ، ما یک شرکت کاملاً جداگانه تحت مدیریت جداگانه هستیم و کارمندان یا امکانات مشترکی با شرکت تایر و لاستیک گودیر نداریم.”

مبارزه برای مشاغل آمریکایی
پرزیدنت ترامپ از طریق کمپین “خرید آمریکا” بارها و بارها از تولید کنندگان ایالات متحده ابراز حمایت کرده است. تیتان مدتها قهرمان تولید آمریکا بوده و سرمایه گذاری زیادی را در اقدامات حقوقی برای حمایت از مشاغل ساخت آمریکا انجام داده است. در سال 2017 ، تایتان با پیروزی 5 بر صفر از ITC در مبارزه با شیوه های ناعادلانه تجارت از آن پیروز شد هند و سری لانکا مربوط به لاستیک های خارج از جاده در این راستا ، رئیس جمهور ترامپ و تیتان در حمایت از بیش از 2100 آمریکایی سختکوش شاغل در تیتان در چندین کارخانه تولیدی در سراسر همبستگی خوبی دارند. ایلینویز، آیووا، اوهایو و تنسی که با افتخار لاستیک های مزرعه Goodyear را به همراه Titan Wheels و Titan Tires می سازند.

تایتان همچنین در طول قد بیماری همه گیر COVID-19 نقش اساسی را ایفا کرده است. هنگامی که دیگران خاموش شدند ، تیتان برای حفظ نیروی کار حیاتی آمریکا با تجهیزات مورد نیاز برای انجام کارهای خود ، عملیات ایمن را تضمین کرد.

“یکی از دغدغه های اصلی ما به عنوان یک تولید کننده ، ایمنی کارکنان ما است. تایتان به نقش مهمی که در زیرساخت های مهم ملت ما در طول همه گیری های COVID-19 ایفا می کنیم ، افتخار می کند ، زیرا گیاهان ما به طور ایمن در راستای حمایت از کشاورزی کار می کنند. و صنایع ساختمانی ، “گفت: ریتز.

“تایتان دارای نیروی کار متنوعی در تمام نقاط ما در ایالات متحده است که برخی از بهترین کشاورزی و ساخت و سازها و چرخ های جنگلی و جنگل را در جهان ایجاد می کند. در حالی که در محل کار هستیم ، ما معتقدیم که کارکنان ما باید روی کار با ایمن و تولید با کیفیت بالا متمرکز شوند. محصولات ، و بنابراین کارمندان مجاز هستند هر آنچه را که می خواهند بپوشانند مادام که مطابق با استانداردهای ایمنی باشد و توهین آمیز نیست. ” “کارمندان ما به محصولات ما افتخار می کنند و ما از هر سیاستمداری ، مشتری ، کشاورز ، اپراتور ساخت و ساز یا فقط افراد کنجکاو استقبال می کنیم که دوست دارند ببینند که چگونه ما کار می کنیم و با مردان و زنانی که از آنها استفاده می کنیم ملاقات می کنیم.”

اثرات موج دار
علاوه بر 2100 کارمند سخت کوش تیتان در سراسر کشور ایالات متحدهلاستیکهای مزرعه Titan و Goodyear در نزدیک به 2،000 نمایندگی فروش تایرهای محلی در سراسر کشور فروخته می شوند. و یک حرکت اشتباه به منظور لغو لاستیک مزرعه Goodyear – تولید و فروخته شده توسط یک شرکت کاملا جداگانه از شرکت لاستیک و لاستیک Goodyear – می تواند بر هزاران مشاغل اضافی لاستیک خانوادگی اضافی در سراسر کشور تأثیر منفی بگذارد.

درباره Titan International، Inc.
Titan International، Inc. (NYSE: TWI) تولید کننده پیشرو جهانی چرخ های خارج از بزرگراه ، لاستیک ، مونتاژ و محصولات زیر بنایی است. مقر آن در کوئینسی ، ایلینویزاین شرکت طیف گسترده ای از محصولات را برای پاسخگویی به مشخصات تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEMs) و مشتریان پس از فروش در بازارهای کشاورزی ، زمین سازی / ساخت و ساز و محصولات مصرفی تولید می کند. که در ایالات متحده، این شرکت دو مارک تایر مجزا دارد – Goodyear® لاستیک های مزرعه و لاستیک های تایتان.

© 2020 تیتان بین المللی

کلیه حقوق محفوظ است.

لطفا کلیه سوالات خواننده و فروش را به این آدرس ارسال کنید: [email protected]

SOURCE Titan International، Inc.