شرکت صابر از ارائه یادداشت های ارشد مطمئن خبر می دهد

SOUTHLAKE ، تگزاس، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت صابر (“صابر”) (Nasdaq: SABR) امروز پیشنهاد پیشنهادی را توسط شرکت تابعه کاملاً متعلق به خود Saber GLBL Inc. (“Saber GLBL”) 300،000،000 دلار مبلغ اصلی اسکناس های ارشد ارشد اعلام کرد (” یادداشت های امن “). زمان بندی دقیق ، اندازه و شرایط ارائه تابع شرایط بازار و سایر عوامل است. نمی توان اطمینان داد که ارائه با توجه به شرایط پیشنهادی یا اصلاً مصرف خواهد شد.

یادداشت های امن توسط شرکت هلدینگ سابر و هر شرکت فرعی که از تسهیلات اعتباری امن سابق صابر GLBL وام گرفته یا تضمین می کند ، تضمین می شود. یادداشت های امن و ضمانت های یادداشت ، منوط به داشتن حق الزحمه مجاز ، با منافع امنیتی اولویت اول در همه املاک و دارایی موجود و آخرت خریداری شده صابر GLBL و ضمانت نامه ها (به غیر از برخی دارایی های مستثنی) تضمین می شوند.

درآمد خالص حاصل از فروش یادداشت های امن برای بازپرداخت بخشی از بدهی های بانکی صابر استفاده می شود.

یادداشتهای امن و ضمانت نامه های مربوطه در یک پیشنهاد خصوصی به اشخاصی که منطقاً معتقدند طبق قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) و به افراد غیر آمریکایی ، در یک پیشنهاد خصوصی به افرادی که منطقاً معتقدند خریدار موسسات واجد شرایط هستند ، ارائه می شود. مطابق آیین نامه S طبق قانون اوراق بهادار. یادداشت های امن و ضمانت نامه های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار یا هر قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهد شد. یادداشت های امن و ضمانت نامه های مربوط به آن ممکن است ارائه یا فروخته نشوند ایالات متحده یا به نفع افراد آمریكایی كه در صورت عدم ثبت نام ، مشروط در ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ایالات متحده ، ثبت نام غایب تحت ، یا معافیت قابل استفاده از آن هستند.

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید یادداشت های امن یا هر نوع امنیت دیگر نمی باشد و پیشنهاد ، دادخواست یا فروش را در هر حوزه قضایی که در آن یا به هر شخص دیگری که از آنها پیشنهاد می شود ، تشکیل نمی دهد. ، دادخواست یا فروش غیرقانونی خواهد بود. هر گونه پیشنهاد از یادداشت های امن فقط با استفاده از بخشنامه خصوصی ارائه می شود. این مطبوعات مطابق با قانون 135c طبق قانون اوراق بهادار صادر می شود.

درباره شرکت صابر

شرکت صابر یک شرکت نرم افزاری و فناوری پیشرو است که از صنعت مسافرتی جهانی برخوردار است و طیف گسترده ای از شرکت های مسافرتی از جمله هواپیمایی ، هتلداران ، آژانس های مسافرتی و سایر تأمین کنندگان را در اختیار شما قرار می دهد. این شرکت راه حل های خرده فروشی ، توزیع و تحقق را ارائه می دهد که به مشتریان خود کمک می کند تا با کارآمدتر عمل کنند ، درآمد کسب کنند و تجربیات مسافرتی شخصی را ارائه دهند.

بیانیه های رو به جلو

برخی از اظهارات در اینجا عبارت های آینده نگرانه در مورد روندها ، رویدادهای آینده ، عدم قطعیت ها و برنامه ها و انتظارات ما از آنچه ممکن است در آینده رخ دهد باشد. هر جمله ای که واقعیت های تاریخی یا فعلی نیستند ، جملات آینده نگر هستند. در بسیاری موارد ، شما می توانید عبارات آینده نگر را با عباراتی مانند “باور” ، “ممکن” ، “احتمالاً” ، “انتظار” ، “برنامه” ، “متعهد” ، “راهنمایی” ، “چشم انداز” ، “پیش بینی ،” “” اراده “،” افزایشی “،” مقدماتی “،” پیش بینی “،” ادامه “،” استراتژی “،” اعتماد به نفس “،” حرکت “،” برآورد “،” هدف “،” پروژه “،” ممکن است “،” “” باید “،” قصد “،” پتانسیل “یا منفی این اصطلاحات یا سایر اصطلاحات قابل مقایسه را داشته باشد. بیانیه های پیشرو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که ممکن است باعث شوند نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای واقعی صابر از لحاظ معنوی با هر نتیجه ، عملکردها یا دستاوردهای آینده بیان شده یا دلالت شده توسط بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. اطلاعات بیشتر در مورد خطرات و عدم قطعیتهای احتمالی که می تواند در تجارت ما و نتایج عملیات تأثیر بگذارد ، در بخش “عوامل خطر” و “بیانیه های پیشرو” در گزارش سالانه ما در فرم 10-K که توسط SEC ارسال شده است درج شده است. 26 فوریه 2020گزارشهای سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q ارسال شده به SEC در 8 مه 2020 و 10 آگوست 2020 و در پرونده های دیگر ما با SEC. اگرچه ما معتقدیم انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما نمی توانیم رویدادهای آینده ، چشم انداز ، راهنمایی ، نتایج ، اقدامات ، سطوح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کنیم. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر اعتماد ندارند. مگر در مواردی که طبق قانون مقرر شده باشد ، صابر هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر برای بازتاب شرایط یا حوادث پس از تاریخ ساخته شدن آنها ندارد.

SABR-F

مخاطب:

رسانه ها
کریستین هایس
[email protected]
[email protected]

سرمایه گذاران
کوین کریزی
[email protected]
[email protected]

SOURCE شرکت صابر

لینک های مربوطه

http://www.sabre.com