شرکت فلوریدا جنوبی iMoving به خانواده هایی که در راهی برای ضرب و شتم قرار گرفتن در معرض Covid می پردازند ، می دهد

میامی، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – تا زمانی که علم راهی برای انتقال وسایل ما به خانه جدید ندهد ، ما هنوز برای انتقال وسایل خود نیاز به استخدام کارگران داریم. اما به لطف وب ، ما می توانیم در طی مراحل رزرو یک جابجایی بیمه شده مطمئن ، مسافت ایمن اجتماعی را حفظ کنیم – و از داشتن تخمین در خانه جلوگیری کنیم.

یکی از موفق ترین سیستم عامل های آنلاین برای پیدا کردن یک حرکت دهنده – یک “بازار در حال حرکت” کامل – iMoving (https://www.imoving.com/)، آ میامیشرکت مستقر که تا به امروز هزاران مشتری را جابجا کرده است. این روند به لطف خانواده ها به دلیل حفظ فاصله اجتماعی در حال رشد است.

تمام برنامه ریزی ها و قیمت گذاری بصورت آنلاین انجام می شود. به سادگی جزئیات را وارد کنید ناشناس در وب سایت imoving.com ، قیمت ها و بررسی ها را مقایسه کرده ، یک حرکت دهنده را انتخاب کنید و با خیال راحت رزرو کنید. سایت بصری است – یک چک لیست و ماشین حساب قیمت در صفحه اصلی قرار دارد.

گفت: “iMoving برای حرکت همان کاری که Priceline و Expedia برای مسافران انجام می دهند ، کار می کنند.” میر آویو، مدیر عامل شرکت و بنیانگذار وی گفت: “از آنجا که شرکت های ما برای تجارت مشغول رقابت هستند ، iMoving می تواند صدها دلار خانواده را پس انداز کند. ما همه شرکت ها را نمایش می دهیم و مشتریان ما به آنها بازبینی می کنند.

در اینجا ویدئویی وجود دارد که روند را توضیح می دهد.
https://www.youtube.com/watch؟v=4xGi1w5d7SY&feature=emb_logo

iMoving از چندین طریق از مشتریان خود محافظت می کند:

  • همه جابجایی های شبکه بزرگ و کوچک را کنترل و تأیید می کند.
  • این امر مانع از بروز اختلافات پس از واقعیت از طریق لیست موارد متعادل شده از موارد می شود.
  • مشتری ها بودجه خود را تغییر می دهند. قیمت نهایی است و پول پس انداز می شود. هفت روز پس از اتمام کار به رضایت مشتری پرداخت می شود.
  • این سرویس با یک مخاطب واحد – نماینده شخصی iMoving – در اختیار مشتریان قرار می دهد.

iMoving به تازگی اعلام کرد یک پیش بینی 3 میلیون دلار در فروش برای سال 2020 ، پس از گزارش افزایش شدید رشد به دلیل پلت فرم منحصر به فرد تجارت الکترونیکی آن.

درباره iMoving.com

iMoving یک پلت فرم آنلاین است – کامل “بازار در حال حرکت”. این امر خانواده ها و افراد را قادر می سازد تا حرکات محلی یا مسافتی را برنامه ریزی کرده و بهترین نیازها را برای نیازهای خاص خود انتخاب کنند. همه این کارها بصورت آنلاین انجام می شود. شما می توانید به 500 مهاجر حرفه ای دستی ، دارای مجوز و بیمه شده فوراً دسترسی پیدا کنید. ما بعد از گذشت بیش از 20 سال در تجارت ، به هزاران نفر کمک کردیم تا حرکت کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت imoving.com مراجعه کرده یا با شماره 855-466-8464 تماس بگیرید.

مخاطب:
رابرت دیگ
703-401-6339
[email protected]

منبع iMoving.com

لینک های مربوطه

https://www.imoving.com