شرکت مسافرتی محلی ، Squaremouth ، در 2٪ برتر شرکت های آمریکایی برای رشد سالانه پیش از همه گیر

ST پترزبورگ ، فلا.، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – سنت پترزبورگسایت مقدماتی بیمه مسافرتی ، Squaremouth ، یکی از 5000 شرکت سریعترین رشد شرکت در آمریکا نامگذاری شده است.

این هشتمین سال پیاپی است که Squaremouth امتیاز خود را در این لیست کسب کرده است. طبق گزارش مجله شرکت ، کمتر از 2٪ شرکت ها حداقل 8 بار این لیست را تهیه کرده اند.

Squaremouth با گذشت بیش از فروش سالانه ، در سال 2019 شاهد رشد بالایی بود 34 میلیون دلار. این شرکت نرخ رشد سه ساله 164٪ را تجربه کرده و آن را به 2،505مین سریعترین شرکت خصوصی در حال رشد در ایالات متحده تبدیل کرده است.

در حالی که فروش سال 2019 مثبت بود ، Squaremouth در اوایل سال 2020 به دلیل همه گیری COVID-19 شاهد کاهش تقریباً فوری در تجارت بود. این دوره جدید سفر تقریباً 90٪ کاهش کسب و کار و مجموعه جدیدی از چالش های این شرکت کوچک را به همراه داشته است.

با این وجود ، Squaremouth کاملاً نسبت به مشتریان و کارمندان خود متعهد است ، و برای کمک به مشتریان فعلی و تنظیم سفرهای فوری ، به تنظیمات فوری اقدام می کند.

Squaremouth متعهد شد كه تمام كاركنان را در تمام مدت با تمام عیار در سراسر این بیماری بطور کامل پرداخت كند. این شرکت فهمید که بسیاری از مسافران در این مواقع بی سابقه سوالات و نگرانی هایی دارند. آنها با نگه داشتن کلیه کارکنان توانستند بخش خدمات مشتری خود را افزایش داده و به مشتریان سریع و کارآمد کمک کنند. كاملاً كارمند بودن ، با كار كردن روی محصولاتی كه رفتار و نگرانی های جدید مسافر را برطرف می كند ، به Squaremouth فرصت داده است تا برای آینده تغییر سفر آماده شود.

تعهد Squaremouth به کارمندان و فرهنگ شرکت منحصر به فرد به رسمیت شناخته شده منطقه ای و ملی است. در اوایل سال جاری ، Squaremouth توسط مجله Inc به عنوان یکی از بهترین مکانهای کار در آمریکا برگزیده شد ، و یکی از بهترین شرکتهایی که برای آن کار می کرد فلوریدا روند برای ششمین سال متوالی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاسخ Squaremouth به بیماری همه گیر COVID-19: تجارت در سن پترزبورگ 90 درصد از فروش را از دست می دهد ، وعده می دهد که تمام کارمندان را نگه دارید.

درباره جوانان

مربیگری سیاست های بیمه مسافرتی را از هر ارائه دهنده اصلی بیمه سفر در کشور مقایسه می کند ایالات متحده. با استفاده از موتور مقایسه Squaremouth و بررسی مشتری های شخص ثالث ، مسافران می توانند سیاست های بیمه سفر را بصورت جانبی مطالعه و مقایسه کنند. اطلاعات بیشتر را می توان در www.squaremouth.com یافت.

کارشناس موضوعی موجود:
کسارا بارتو
[email protected]

SOURCE Squaremouth

لینک های مربوطه

http://www.squaremouth.com