شرکت های خانوادگی ساسر از کرین به عنوان یکی از بهترین مکان های کار در شیکاگو تقدیر می شود

شومبورگ ، ایلین.، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت های خانوادگی Sasser (Sasser) ، یک شرکت خصوصی ، راه آهن نسل چهارم ، اتومبیل و حمل و نقل هوایی مستقر در Schaumburg ، Ill.، امروز اعلام کرد که یکی از آن نامگذاری شده است کرین 2020 بهترین مکان برای کار در شیکاگو. با شروع سال 2008 ، کرین 100 شرکت برتر کشور را به رسمیت شناخته است شیکاگو کار کردن بر اساس بازخورد کارکنان در مورد شرایط کار ، مزایا و فرهنگ سازمانی.

“ما کاملاً هیجان زده هستیم که کارمندان ما از کار در ساسر لذت می برند و به عنوان یکی از بهترین مکان های کار در افتخار افتخارآمیز می شوند. شیکاگوگفت: ” جف والشمدیرعامل شرکتهای خانوادگی ساسر. “فرهنگ محور کارکنان ما همه را ترغیب می کند تا نشان های خود را در مشاغل مشتریان خود و جوامعی که در آن زندگی می کنیم و کار کنند ، بگذارند. از روزهای داوطلبانه ما گرفته تا شناخت کارمندان و رویدادهای اجتماعی ، ما تلاش می کنیم تا ساسر را به مکانی تبدیل کنیم که کارمندان بدانند که از آنها ارزشی دارند. و پشتیبانی کرد. ”

ساسر اخیراً 90 سالگی خود را جشن گرفتهفتم سالگرد و تاریخی ساخته شده برای غلبه بر سختی ها. پس از تأسیس در سال 1928 توسط فرد H. ساسر به عنوان یخچال و فریزر Central West Despatch ، رکود بزرگ سال بعد آغاز شد. آقای ساسر با روحیه نوآوری ، تصمیمات مهم اقتصادی را برای محافظت ، حفظ و ارتقاء مشاغل خود اتخاذ كرد – نمونه ای از آن را راهنمایی كرد كه شركت های خانواده ساسر را در این ایام سخت به چالش می كشاند.

در حالی که بسیاری از کارمندان ما از راه دور کار می کنند ، ساسر با راه اندازی Stronger Together ، یک سایت جداگانه و اختصاصی برای اینترانت ، که اخبار خوبی درباره کارمندان و مشاغل ما ، برجسته های ما ، فعالیت های بشردوستانه ما ، و علایق شخصی و تلاشهایی که ما را به وجود می آورد ، همچنان به ترویج فرهنگ خود می پردازد. #SasserStrong.

درباره شرکت های خانوادگی ساسر:
شرکت های خانوادگی ساسر یک شرکت مدیریت و خدمات دارایی حمل و نقل خانوادگی با چهارم خانوادگی است و دارای ریشه های مربوط به سال 1928 است. سایر واحدهای تجاری تابعه آن شامل شرکت لیزینگ حمل و نقل شیکاگو ، اتحادیه لیزینگ شرکت ، شرکت CF ریلیور خدمات LLC ، کامیون اکسپرس 4X4 است. اجاره ، و خدمات ریلی NxGen LLC. واحدهای تابعه در ارائه راه حل های تجهیزات تجاری و حمل و نقل ریلی ، وسایل نقلیه و حمل و نقل هوایی از جمله لیزینگ دارایی ، مدیریت اداره ناوگان ، تعمیر و نگهداری دارایی و خدمات فناوری نوآورانه در سراسر آمریکای شمالی رهبر هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت های خانوادگی ساسر ، به این سایت مراجعه کنید www.sasser.com.

درباره Crain’s Chicago Business:
Crain’s Chicago Business منبع اصلی اخبار ، تحلیل ها و اطلاعات مربوط به تجارت در کلانشهرها است شیکاگو برای تصمیم گیرندگان در بخش های خصوصی و دولتی. کراین یک مجله تجاری هفتگی منتشر می کند ، تجزیه و تحلیل عمیق تر ، تفسیر ، گزارش ها و ویژگی های ویژه را ارائه می دهد. کراین همچنین با هدف تعمیق درک خوانندگان از مشاغل محلی ، پایگاه داده ، رویدادهای زنده و محتوای حمایت مالی تولید می کند. Crain’s Chicago Business منبع اصلی اطلاعات در مورد این شرکت است شیکاگو اقتصاد ، شرکت ها ، صنایع و موسساتی که در اینجا فعالیت می کنند و کارآفرینان و مبتکران رشد اقتصادی شهر را هدایت می کنند.

شرکت های خانوادگی Sasser

لینک های مربوطه

https://www.sasser.com