شرکت هواپیمایی یونایتد هزینه های تغییر را برای همیشه حذف می کند

یونایتد همچنین در حال تمدید بخشیدن به بلیط های جدید صادر شده از طریق 31 دسامبر سال 2020، اجازه تغییرات نامحدود و بدون هیچ گونه هزینه ای را می دهد. این خط مشی برای کلیه انواع بلیط صادر شده بعد اعمال می شود 3 مارس 2020 و برای سفرهای داخلی و بین المللی معتبر است. با این پیشرفت ها ، هیچ شرکت هواپیمایی ایالات متحده در هنگام رزرو – و تغییر – برنامه های سفر خود ، نسبت به خطوط هوایی متحده ، انعطاف پذیری بیشتری به مشتریان خود نمی دهد.

وی افزود: “این روزها تغییر اجتناب ناپذیر است – اما مهمترین نحوه پاسخ دادن به آن است. وقتی از مشتریان می شنویم كه كجا می توانیم پیشرفت كنیم ، خلاص شدن از شر این هزینه اغلب بهترین درخواست است.” اسکات کربی، مدیر عامل شرکت هواپیمایی یونایتد ، در یک پیام ویدیویی به مشتریان. “به دنبال اوقات سخت ، خطوط هوایی تصمیم به دشواری برای زنده ماندن ، و گاهی با هزینه خدمات به مشتری می گیرند. شرکت هواپیمایی یونایتد همان برنامه ای را که ما از این بحران بیرون می آییم دنبال نمی کنیم. در عوض ، ما یک رویکرد کاملاً متفاوت را در پیش گرفته ایم – و به دنبال راههای جدید برای بهتر خدمت به مشتریان هستیم. “

سیاست جدید هزینه تغییر برای کلیه بلیط های استاندارد Economy و Premium کابین برای سفر در 50 ایالت ایالات متحده اعمال می شود ، پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده و مشتریان در تعداد دفعات تنظیم پروازهایشان محدود نخواهند شد.

علاوه بر این ، یونایتد انعطاف پذیری بیشتری را برای تغییر پروازهای خود در روز سفر به مشتریان ارائه می دهد تا در صورت پایان جلسه زودتر به خانه بروند یا از تعطیلات چند ساعت دیگر لذت ببرند. با وجود امکان لیست دهی به حالت آماده به کار در همان روز ، در حال حاضر در صورت وجود فضا در هنگام عزیمت ، مشتریان اکنون می توانند پرواز دیگری با همان فرودگاه های مبدا و مقصد را به عنوان برنامه سفر اصلی خود انجام دهند. این گزینه پیشرفته برای مسافرت در ایالات متحده و از مقصد بین المللی که از آن به بعد شروع می شود در دسترس همه مشتری ها خواهد بود 1 ژانویه 2021. مشتریانی که می خواهند پرواز را تغییر دهند ، می توانند خود را از طریق برنامه تلفن همراه برنده جوایز یونایتد ، در سایت متحد.com یا در فرودگاه ، حداکثر 30 دقیقه قبل از عزیمت به پروازهای داخلی و یک ساعت قبل از عزیمت به پروازهای بین المللی ، به لیست آماده به کار اضافه کنند. پروازها

شرکت هواپیمایی همچنین در حال بهبود تجربه سفر برای اعضای MileagePlus خود است از جمله چشم پوشی از همه هزینه های بازپرداخت در سفر جایزه برای پروازهای تغییر یافته یا لغو بیش از 30 روز قبل از عزیمت و به همه اعضای برتر MileagePlus اجازه می دهد پرواز دیگری را در روز سفر خود تأیید کنند. به عنوان راهی برای تشکر از اعضای MileagePlus Premier برای وفاداری ، ابتدا 1 ژانویه 2021، تمام اعضای برتر می توانند در یک پرواز متفاوت با همان شهرهای عزیمت و ورود بلیط اصلی خود ، صندلی را به صورت رایگان تأیید کنند. این گزینه گسترش یافته به اعضای MileagePlus Silver و بالاتر اجازه می دهد در صورت وجود فضا ، صندلی جدیدی را در همان کلاس کرایه بلیط تأیید کنند. در اوایل سال جاری ، یونایتد اعلام کرد که وضعیت اعضای MileagePlus Premier و Global Services را از طریق آنها تمدید خواهد کرد ژانویه 2022. یونایتد همچنین آستانه های صلاحیت برتر را برای هر سطح وضعیت 50 درصد کاهش داد تا رسیدن به یک سطح بالاتر حتی بالاتر باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیاستهای جدید سفر منعطف یونایتد ، به https://www.united.com/ual/en/us/fly/travel/change-fee.html مراجعه کنید.

United CleanPlusSM

علاوه بر این گزینه های انعطاف پذیر تر ، در اوایل سال جاری ، United Airlines شروع به ارائه United CleanPlus کرد: تعهد این شرکت برای قرار دادن سلامتی و ایمنی در خط مقدم تجربه مشتری ، با هدف ارائه استاندارد پیشرو در صنعت پاکیزگی . یونایتد با کلینیک Clorox و Cleveland برای کمک به راهنمایی سیاست ها و عملکردهای United CleanPlus همکاری کرد. چندین مورد از اقدامات احتیاطی هواپیمایی برای اطمینان بیشتر از محیط پاک تر شامل موارد زیر است:

هنگام ورود

 • اجرای کنترل دما برای کارمندان و شرکت کنندگان در پرواز که در مراکز و سایر فرودگاهها در کل سیستم های هواپیمایی کار می کنند
 • نصب محافظ های عطسه در محل ورود و تریبون های دروازه
 • ارتقا distan فاصله اجتماعی با تابلو برگردان های کف برای کمک به مشتریان در فاصله شش فوت از یکدیگر
 • تبدیل شدن به اولین شرکت هواپیمایی در جهان که قابلیت های چک لمسی بدون لمس را برای مشتریان با کیف ارائه می دهد

در دروازه

 • ضد عفونی نواحی با لمس بالا مانند دستگیره درها ، نرده های دستی ، دکمه های آسانسور ، تلفن و رایانه
 • تهیه دستمال مرطوب کننده و ضدعفونی کننده دست به مشتریان
 • Clorox Total 360 اسپری های الکترواستاتیک در بازارهای منتخب جهت ضدعفونی مناطق دروازه در فرودگاه های مرکزی یونایتد
 • مشتریان را قادر می سازد تا کارتهای شبانه روزی خود اسکن شوند
 • سوار شدن به مشتری های کمتری در هر بار و پس از سوار شدن از پشت هواپیما به جلو سوار شوید
 • متن و اعلان های ایمیل به روزرسانی اختصاص صندلی در زمان واقعی را برای بیشتر تجربه فرودگاه لمس یونایتد معرفی کرد

در هیئت مدیره

 • استفاده از پاشش الکترواستاتیک برای ضد عفونی هواپیما قبل از پرواز
 • اجرای فیلترهای ذرات معلق با کارایی بالا (HEPA) بر روی تمام هواپیماهای خط اصلی از سوار شدن به هواپیما
 • قبل از سوار شدن محل های با لمس بالا – مانند میزهای سینی و دسته ها – را ضد عفونی کنید
 • کاهش تماس بین نگهبانان پرواز و مشتریان در هنگام میان وعده و نوشیدنی
 • برای کاهش شلوغی ، در گروه های پنج ردیف به طور همزمان انجام می شود
 • تهیه وسایل پردازنده از جمله بالش و پتو در صورت درخواست

درباره یونایتد

هدف مشترک یونایتد “اتصال مردم است. متحد جهان” است. برای اطلاعات بیشتر ، به United.com مراجعه کنید ،United را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید یا در فیس بوک متصل شوید. سهام عادی مادر اصلی یونایتد ، هولدینگ هواپیمایی یونایتد ، در Nasdaq با نماد “UAL” معامله می شود.

SOURCE هواپیمایی متحده

لینک های مربوطه

http://www.united.com