شرکت Cango برنده “جایزه بهترین نوآوری مدیریت ریسک در مدیریت مالی مالی” در پنجمین اجلاس سالانه بین المللی امور مالی اتومبیل چین

شانگهای، 4 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Cango (“Cango” یا “شرکت”) (NYSE: CANG) ، یک پلتفرم پیشرو در زمینه خدمات تراکنش خودرو در چین، امروز اعلام کرد که این شرکت “جایزه بهترین نوآوری مدیریت ریسک مدیریت مالی مالی” را در 5 دریافت کرده استهفتم اجلاس سالانه امور مالی اتومبیل چین ، که در آن برگزار شد شانگهای، چین بر 30 ژوئیه سال 2020.

به عنوان یک شرکت پیشرو در چین بازار مالی اتومبیل ، Cango در حالیکه به رشد و اکتشاف بازارهای جدید و فن آوری های جدید ادامه می دهد ، به مدت یک دهه در خدمت صنعت بوده است. بر اساس الگوریتم های دستگاه ، هوش مصنوعی و داده های بزرگ ، Cango به طور مستقل سیستم کنترل ریسک اصلی خود را توسعه داده است ، با هدف مدیریت فرایند تصمیم گیری نمایندگی ها ، ضد تقلب ، ریسک اعتباری ، اخطار اولیه GPS و دفع دارایی. از طریق این مکانیسم کنترل ریسک چند بعدی و جامع ، Cango از فناوریهای پیشرفته ای برای پشتیبانی از مدیریت پس از وام استفاده می کند و روشهای نوین مدیریت پس از وام از جمله استفاده از رسانه های اجتماعی را کشف می کند ، همه در تلاش برای کمک به وام های خودکار تسهیل شده در Cango. تا خوب اجرا شود

طی یک سال گذشته ، کل صنعت تأمین مالی خودرو دستخوش تعدیل ساختاری شده است ، به طوری که همه گیر COVID-19 باعث شده است تا بازار خودرویی که در حال حاضر تنبل است ، محیطی دشوارتر برای حرکت را رقم بزند. در مقابله با این چالش های متعدد ، صنعت مالی خودرو با جدیت تمام تلاش خود را برای ادامه خدمت و پشتیبانی از بازار و کمک به بازیکنان در طول زنجیره ارزش صنعت طوفان می کند. شتاب تحول از آفلاین به صورت آنلاین اولویت اصلی صنعت تأمین مالی خودرو است. همه طرف های درگیر باید برای دستیابی به جایگاه محکم در عرصه رقابت شدید و جستجوی موفقیت در مدل های تجاری پیشرفته تر ، و همچنین به دنبال همکاری در زمینه های سرمایه ، فناوری و کانال های فروش باشند.

آقای. جیایوان لینمدیر ارشد اجرایی کانگو اظهار داشت: “ما مفتخریم که این جایزه عملکرد برجسته ما را به رسمیت شناخته و تلاشهای بی امان ما را در مدیریت ریسک برجسته کرده است. از زمان آغاز به کار ما ، کانگو بر اهمیت کنترل ریسک تأکید کرده و آن را به عنوان سنگ بنای اصلی ما قلمداد کرده است. توسعه تجارت .ما تلاش می کنیم با مدیریت دقیق ریسکها ، اکتشاف فعالانه روشهای نوآوری مدیریت ریسک و ارائه خدمات تأمین مالی ایمن و حرفه ای یکجانبه برای همه طرفین در طول زنجیره ارزش معاملات تراکنش ، ارزش ایجاد کنیم. شرکت کنندگان در صنعت به طور مداوم در حال تکامل هستند ، و همچنین می توانند کمک های بیشتری را برای ایجاد نوآوری در صنعت انجام دهند. “

5هفتم اجلاس سالانه بین المللی امور مالی مالی چین توسط میزبان مشاور بین المللی و با حمایت انجمن مالی اتومبیل چین برگزار شد. بیش از 150 رهبر صنعت در این اجلاس شرکت کردند ، بیش از 20 کارشناس دولت ، انجمن صنفی ، مؤسسات پیشرو جهانی سخنرانی کردند. نزدیک به 200 مهمان برجسته در کنار هم جمع شدند ، به اشتراک گذاری ایده های جدید ، تفسیر آخرین سیاست های صنعت ، بررسی موضوعات کلیدی برای توسعه پایدار صنعت و کاوش ایده ها و راه حل های توسعه صنعت.

درباره Cango، Inc.

شرکت Cango (NYSE: CANG) یک پلتفرم پیشرو در زمینه خدمات تراکنش خودرو است چین فروشندگان ، مؤسسات مالی ، خریداران خودرو و سایر شرکت کنندگان در صنعت ارتباط برقرار می کنند. در سال 2010 توسط گروهی از پیشگامان در چین صنعت مالی اتومبیل ، این شرکت با دفتر مرکزی است شانگهای و خریداران خودرو را از طریق یک شبکه فروشنده در سراسر کشور درگیر می کند. خدمات این شرکت در درجه اول شامل تسهیل تامین مالی خودرو ، تسهیل معاملات خودرو و تسهیل خدمات پس از بازار است. Cango با استفاده از مزیت های رقابتی خود در فناوری ، بینش داده ها و زیرساخت های مبتنی بر ابر ، قادر است شرکت کنندگان سیستم عامل خود را در حالی که تجربه کاربری برتر را برای آنها به ارمغان می آورد متصل کند. مدل پلت فرم Cango آن را در موقعیتی منحصر به فرد قرار می دهد تا ارزش افزوده ای را برای شرکت کنندگان در پلتفرم و شرکای تجاری خود به عنوان بازار خودرو و تحرک در چین به رشد و تکامل ادامه دهید برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به: www.cangoonline.com.

بیانیه بندر ایمن

این اطلاعیه حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها تحت مقررات “بندرگاه ایمن” قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، ساخته شده است. این بیانیه های آینده نگر می توانند با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی شوند. “” قصد “،” برنامه “،” معتقد است “،” تخمین “و جملات مشابه. از جمله موارد دیگر ، بخش “چشم انداز تجاری” و نقل قول های مدیریت در این اطلاعیه ، حاوی بیانیه های آینده نگر است. Cango همچنین ممکن است در گزارش های دوره ای خود به SEC ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب مکتوب و در بیانیه های شفاهی توسط افسران ، مدیران یا کارمندان خود به اشخاص ثالث ، اظهارات مکتوب یا شفاهی را ارائه دهد. بیانیه هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله جمله هایی درباره اعتقادات و انتظارات کانگو ، جملات آینده نگر هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از آنچه در هر بیانیه آینده نگر است ، متفاوت باشد ، از جمله این موارد محدود به موارد زیر نیست: هدف و استراتژی کانگو. برنامه های توسعه انبه توسعه تجاری آینده Cango ، وضعیت مالی و نتایج عملیات؛ انتظارات Cango در مورد تقاضا و پذیرش بازار راه حل ها و خدمات آن؛ انتظارات Cango در مورد حفظ و تقویت روابط خود با نمایندگی ها ، موسسات مالی ، خریداران خودرو و سایر شرکت کنندگان در سکو. شرایط عمومی اقتصادی و تجاری؛ و فرضیات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق. اطلاعات بیشتر در مورد این خطرات و سایر موارد در پرونده Cango با SEC درج شده است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی و ضمیمه ها از تاریخ انتشار این مطبوعات است و Cango هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنامه آینده نگرانه ای ندارد ، مگر آن که طبق قانون قابل اجرا باشد.

ارتباط با سرمایه گذار

سزار کائو
شرکت Cango
تلفن: +86 21 3183 5088 ext.5579
پست الکترونیک: [email protected]

امیلی وو
گروه پیاچنته ، شرکت
تلفن: +86 21 6039 8363
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Cango Inc.

لینک های مربوطه

www.cangoonline.com