شرکت Toppo زنجیره تأمین و کارگاه تولید هوشمند خود را به روز کرد

پیاده کردن، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – In ژانویه سال 2020شیوع ناگهانی COVID-19 تأثیر عمده ای بر زندگی اجتماعی و توسعه اقتصادی آن داشته است چین و جهان شرکت نورپردازی شنژن توپپو ، آموزشی ویبولیتین توجه جدی به توسعه و تغییرات بیماری همه گیر دارد ، بطور فعال یک سری کار به موقع و مؤثر انجام می دهد ، مقدمات پیشگیری از بیماری همه گیر و کنترل و از سرگیری تولید را فراهم می کند. بیش از 70٪ ظرفیت تولید را در اوایل ماه مارس از سر گرفت. در سه ماهه اول و دوم به دلیل تأثیر ظرفیت تولید و کاهش تقاضای مشتری ، بیشتر سفارشات 1-2 هفته به تاخیر افتاده است. در همین زمان ، استراتژی بازاریابی و رویدادهای تبلیغاتی Toppo نیز تحت تأثیر این بیماری همه گیر قرار گرفته است. در ماه مه ، مسی فرانکفورت رسما اعلام کرد که نمایشگاه بین المللی نور + ساختمان بین المللی فرانکفورت دو ساله را به 8 موکول می کندهفتم مارس 2022 ، این برنامه باعث ایجاد برخی تأثیرها و ضررها در برنامه کاری غرفه داران ، حمل و نقل نمایشگاه ، ترتیب کارمندان و جنبه های دیگر شد.

تحت تأثیر عوامل فوق ، سود شرکت کاهش یافته است ، اما آنها هنوز هم در مسیر توسعه خود پی می گیرند. به منظور تضمین زمان تحویل ، Toppo به روزرسانی زنجیره تأمین و کارگاه تولید هوشمند خود ، بهبود راندمان تولید ، گسترش مقیاس تولید ، تقویت توانایی مقاومت در برابر خطرات را انجام داد. اکنون Toppo دارای شش خط تولید نیمه اتوماتیک ، ظرفیت تولید ماهانه به چراغ های پنل 60،000 عدد ، چراغ های خطی 50،000 قطعه ، 40،000 قطعه چراغ های سه تایی و بیش از 10،000 قطعه محصولات دیگر رسیده است.

درباره روشنایی Toppo:

Toppo Lighting یک تولید کننده پیشرو در زمینه نورپردازی است که بیش از یک دهه با ارائه محصولات باکیفیت برای روشنایی تجاری ، روشنایی صنعتی و خدمات عالی مشتری. از سال 2008 ، Toppo شهرت بسیار خوبی برای ارائه طیف فوق العاده ای از روشنایی صنعتی و تجاری در سرتاسر جهان ، به ویژه در اروپا، آمریکای شمالی و ملل اقیانوس. در همین حال Toppo برای تکمیل گواهینامه ها برای بازارهای مختلف ، مانند VDE TUV CE ROHS UL DLC ETL ، SAA و غیره اختصاص داده است. Toppo متعهد به تحقیق و توسعه مدل های جدیدتری با رهبری جدید است.سیستم عاملراه حل t- مؤثر.

منبع نور Toppo