شرکتaquila Clare Ward ، Transformation Digital Digital و Aviation را اعلام کرد

رایگان ، N.J.، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / -aquila Inc. از اعلام این خبر خوشحال است کلر بخش به عنوان مدیر اصلی ، تحول دیجیتال و حمل و نقل هوایی به این شرکت پیوسته است. با وجود انقباض در بازار مسافرتی که توسط COVID-19 به وجود آمده ، Aquila در طی چند ماه گذشته به گسترش خود ادامه داده است. مدیرعامل آکیلا ، دیوید پالمیری، معتقد است که این دقیقاً زمان مناسب برای رشد و تنوع بخشیدن به تجارت است تا بتواند توانایی Aquila را برای تأمین نیازهای متغیر مشتری خود در هنگام حرکت به هنجارهای جدید صنعت سفر ، جلب کند.

Clare یک مجری نوآور و برجسته با بیش از 25 سال تجربه در زمینه های رهبری از استارت آپ ها تا FTSE100 ، از جمله شرکت هایی مانند British Airways ، Etihad ، فرودگاه های دبی و اخیراً به عنوان مدیر ارشد اطلاعات در کنیا ایرویز است. او سابقه ای از ارزش پایین خط رانندگی را از طریق تحول دیجیتالی در صنایع هواپیمایی و مسافرت – ایجاد پارادایم های جدید تجاری و بهره برداری از فناوری های نوظهور و پیشرو برای ایجاد اختلال و به دست آوردن مزیت رقابتی – دارد. یک حسابدار دارای مجوز واجد شرایط و حرفه ای ، با داشتن حرفه ای متنوع و جهانی ، او تخصص گسترده ای در کسب و کار ، رهبری فکر فناوری و تجربه فرهنگی را برای تیم Aquila به ارمغان می آورد. او دارای مدرک BSc است. در زیست شناسی کاربردی ، یک حسابدار خبره و حسابرس سیستم های اطلاعاتی خبره است. کلر بر استراتژی دیجیتال و تحول در بازار جهانی تمرکز خواهد کرد ، و در این زمینه به مشتریان خدمت می کند اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اقیانوسیهو آمریکای لاتین.

دربارهaquila Inc.
aquila Inc. مشاوره یک شرکت بوتیک مستقل است که منحصراً در بازار مسافرتی گسترده تر و با همکاری بخش فناوری پویا مسافرتی فعالیت می کند که تمام شرکت های مسافرتی را به جلو نوآوری و پیشرفت می کند. راه حل های مشاوره این شرکت برای مشتریان خود تغییر تحولاتی ایجاد می کند ، هم راهبرد استراتژیک و هم راه های فوری برای اجرا. تیم Aquila با بهره گیری از فناوری های جدید ، از ترکیب استعدادها و دیدگاههای غنی خود برای ارائه نتایج به مشتریان خود ، نتیجه هایی را ارائه می دهد که هنجارهای پذیرفته شده را برای به حداکثر رساندن درآمد به چالش می کشد.

سوالات: دنی دومنیگیینید[email protected]

SOURCEaquila Inc.

لینک های مربوطه

https://www.ataquila.com/