شهروندی سنت کیتز و نوویس توسط برنامه سرمایه گذاری به عنوان یک شبکه ایمنی در میان غیرقابل پیش بینی عمل می کند

لندن، 3 آگوست 2020 / PRNewswire / – در مصاحبه ای با Business Insider ، مدیر عامل شرکت سنت کیتز و نوویس شهروندی واحد سرمایه گذاری (CBI) ، لس خانمجدداً بر اهمیت برنامه CBI کشور به ویژه با توجه به بیماری همه گیر کروناویروس که باعث توقف گردشگری در این جزایر شد ، تأکید کرد. با وجود مرزهای بین المللی که هنوز برای بازدید کنندگان بسته نشده است ، برنامه CBI همچنان یک شبکه ایمنی قابل اعتماد برای اقتصاد جزایر دوگانه است.

اخیراً ، دولت سنت کیتس و نوویس یک پیشنهاد کوتاه مدت جدید برای صندوق رشد پایدار اعلام کرد – گزینه سرمایه گذاری تحت برنامه CBI. تا زمان 15 ژانویههفتم، 2021 ، یک خانواده چهار نفره می توانند تابعیت خود را بدست آورند 150،000 دلار آمریکا به جای قبلی 195000 دلار آمریکا. با افزایش تقاضای تابعیت دوم به دلیل محدودیت های سفر ، واحد CBI انتظار دارد که در این مدت درآمد نیز رشد کند.

مطابق نسخه اخیر دولت ، پیشنهاد SGF “منابعی را برای کمک به ما در مبارزه موفقیت آمیز با COVID-19 و تقویت شبکه های ایمنی برای کسانی که به عنوان نتیجه شغل یا درآمد خود را از دست داده اند ، فراهم می کند. به طور مشابه ، در مصاحبه Business Insider ، لس خان خاطرنشان کرد: انتظار داریم برنامه CBI تا شش ماه آینده محرک اصلی باشد.

تاسیس در سال 1984 ، سنت کیتز و نوویس تابعیت توسط برنامه سرمایه گذاری به عنوان برند استاندارد پلاتین در صنعت مهاجرت سرمایه گذار شناخته می شود. با داشتن بیش از سه دهه تجربه ، کشور دو جزیره طولانی ترین برنامه CBI در جهان را اجرا می کند و همچنان یک انتخاب برتر برای سرمایه گذاران خارجی است. سریعترین گزینه سرمایه گذاری برای واجد شرایط بودن سنت کیتس و نوویس تابعیت صندوق رشد پایدار است که در سال 2018 توسط نخست وزیر معرفی شد تیموتی هریس.

کلیه متقاضیان باید با موفقیت در بررسی های دقیق انجام دهند. آنها همچنین می توانند فرایند درخواست تسریع شده (AAP) را انتخاب کنند که صدور شهروندی در مدت 60 روز را تضمین کند. سنت کیتس و نوویس تنها کشوری است که این گزینه را ارائه می دهد.

[email protected]

www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com