صنایع دستی 10 میلیون دلار بودجه سری A را برای نمایش نمای 360 درجه از هر شرکتی به شرکت فراهم می کند

سانفرانسیسکو، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – مهارت، شرکت اطلاعاتی سازمانی ، امروز اعلام کرد که بسته است 10 میلیون دلار یک سری بودجه برای ساختن یک بستر اطلاعاتی زنجیره تأمین که به سازمانها توانایی درک ، نظارت و بهینه سازی زنجیره تأمین و اکوسیستم سازمانی را می دهد. بودجه توسط High Alpha Capital با سرمایه گذاران Greycroft هدایت می شد. سام پالمیزانورئیس مرکز جهانی سرمایه گذاری و مدیرعامل سابق و رئیس IBM؛ جیم مفتمدیرعامل سابق مشاوره Deloitte؛ فردریک کرست ، نایب رئیس اجرایی ، COO و بنیانگذار اکتا. و Uncork Capital که قبلاً بودجه Ced’s Seed را هدایت می کرد. بالا آلفا شریک، کریستیان اندرسن، به عضویت هیئت مدیره کرافت می رود.

تا به امروز ، دستیابی به پیشرفت پیشرفته در زنجیره های عرضه جهانی پیچیده دشوار نبوده است. فروشندگان داده های سنتی مدل های داده و تحویل خود را مدرن نکرده اند ، در حالی که نرم افزار زنجیره تأمین با گردش کار دستی و آفلاین منسوخ است. COVID-19 زنجیره های عرضه جهانی را مختل کرد و خطرات کنترل نشده و ضعف های ساختاری در صنایع را آشکار ساخت. این بیماری همه گیر دیگر نیاز به هوشمندی جامع و قابل اعتماد در همه رده های زنجیره تأمین را برجسته کرده است. به طور فزاینده ای ، شرکت ها علاوه بر نظارت مداوم بر تأمین کنندگان ، به دنبال پیش بینی و کاهش موارد قبل از بروز هستند.

وی گفت: “ما این عقیده عمیق را داریم كه مدیریت زنجیره تأمین یك مقوله تحت سرمایه گذاری و كم ارزش در نرم افزارهای سازمانی است.” کریستیان اندرسن، شریک زندگی با آلفا بالا. “ما از همکاری با Craft و حمایت از آنها پشتیبانی می کنیم ، زیرا آنها همچنان به تعریف و ساختن این دسته جدید هیجان انگیز می پردازند – که بر ارائه تحلیل های قدرتمند و بینش های زنجیره تأمین به طور مستقیم برای شرکت متمرکز شده است.”

راه حل کرافت به دلیل ترکیب منحصر به فرد خود از یک سکوی داده اختصاصی ، API قوی و یک پورتال مبتنی بر ابر که به راحتی قابل استفاده است و می تواند یکپارچه در گردش کار سازمانی موجود متمایز شود.

در حالی که بسیاری از محصولات هوش تجاری به مشتری نیاز دارند تا داده های خود را بیاورد ، سکوی داده Craft با داده های هزاران منبع مالی و جایگزین بسته بندی شده را در اختیار شما قرار می دهد و پیگیری سیگنال های مربوط به هر شرکتی در جهان را که قبلاً سخت بود ، به نمایش می گذارد. نمای 360 درجه ای حاصل از شرکت های هدف ، شامل بیش از 300 نقطه داده است که دائماً با استفاده از ماشین یادگیری و اعتبار سنجی انسانی تجدید می شوند. پروفایل های شرکت کاملاً در دسترس Craft در 50 میلیون نتایج جستجوی ارگانیک ظاهر می شود و بیش از یک میلیون متخصص در ماه خدمت می کند.

وی گفت: “دیدن پاسخ مشتاقانه از سوی رهبران سازمان و کارگران دانش فردی به سکوی داده و پورتال سازمانی ما بسیار هیجان انگیز است.” ایلیا لووتوف، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کرافت. “امروز ، ما بر روی ارائه ردیابی و دید قدرتمند به زنجیره های تأمین شرکت متمرکز شده ایم ، در حالی که دیدگاه نهایی ما ساختن لایه هوش پشته فناوری سازمانی است.”

در نیمه اول سال 2020 ، درآمد Craft تقریبا سه برابر شده است ، با شرکت های Fortune 100 ، سازمان های دولتی و نظامی و SME در میان مشتریان چند ساله این شرکت. كرافت با بودجه جديد دفاتر خود را در اين كشور گسترش خواهد داد سانفرانسیسکو، لندنو مینسک، و تیم های از راه دور را در زمینه های مهندسی ، فروش ، بازاریابی و عملیات در کشور پرورش دهید آمریکای شمالی و اروپا.

درباره هنر و صنعت
مهارت یک شرکت اطلاعاتی سازمانی است که به سازمانها کمک می کند تا با ارائه داده های جامع ، معتبر و همیشه به روز تجاری ، تجزیه و تحلیل و بینش عملی ، تصمیم گیری های مربوط به مشاغل مربوط به اطلاعات را انجام دهند. دفتر مرکزی در سانفرانسیسکو، صنایع دستی در سطح جهانی با سازمان های دولتی ، شرکت های Fortune 500 در هوافضا و دفاع ، بانکداری ، دارویی و خرده فروشی فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید تصدی.شرکت یا با ما در LinkedIn ارتباط برقرار کنید.

تماس رسانه ای
زوزانا ویلسون
[email protected]
+1 415 425 8926

منابع هنری

لینک های مربوطه

https://enterprise.craft.co