علائم بازیابی در بخش گردشگری داخلی

DUBLIN، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی را در مورد صنعت سفر منتشر کرد “Staycations به مسافرت داخلی در میان COVID-19 همه گیر”

علائم بهبودی در بخش گردشگری داخلی وجود دارد. با بسته شدن قفل ها و محدودیت های مسافرتی ، مشتریان در صدد بودند تا با تمرکز بر اقامتگاه ها در منطقه محلی خود ، بر حسب تمایل خود برای خروج از خانه عمل کنند. هتل های منتخب افزایش چشمگیر درآمد مسافران داخلی را به خود اختصاص داده اند ، برخی از آنها در فاصله 25 مایل از هتل های خود قرار دارند در حالی که AirBnB همچنین شاهد افزایش قابل توجهی در رزرو برای سفرهای نزدیک به خانه بوده است. این شرکت شاهد بوده است که درصد رزرو در 200 مایل از یک سوم در ماه فوریه به بیش از پنجاه درصد در ماه مه افزایش یابد.

شورای جهانی مسافرت و جهانگردی از دولتهای اروپایی خواسته است كه برای كمك به ترساندن ترسهای گردشگران از سفر بین المللی ، سیاستهای یكپارچه اتخاذ كنند. تحقیقات WTTC نشان می دهد که هر 2.7 درصد افزایش در سفر می تواند یک میلیون شغل در بخش گردشگری ایجاد کند. با این حال ، اقدامات مختلفی که پس از کاهش محدودیت های سفر اعمال می شود ، می تواند سفرهای مرزی را مأیوس کند و بهبود را در این بخش به تأخیر اندازد. طبق گفته WTTC ، اتخاذ یک رویکرد هماهنگ برای اقداماتی مانند پوشیدن ماسک صورت در ملاء عام ، می تواند 27 درصد مسافرت را افزایش دهد و 10 میلیون شغل را در بخش سفر و جهانگردی ایجاد کند.

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارشهای مرتبط با بازار ، به “استیکاسیون مسافرت داخلی در میان COVID-19 همه گیر” مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com