فرودگاه لس کابوس دوم برای دستیابی به اعتباربخشی بهداشت فرودگاه ACI (AHA)

برنامه اعتبار سنجی سلامت فرودگاه ACI با پشتیبانی از فرودگاهها ارزیابی اقدامات و روشهای جدید بهداشتی معرفی شده در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 مطابق با شورای ایکائو ، شورای امنیت هواپیمایی را تعهد به سلامت و رفاه مسافران ، کارکنان و عموم مردم تشخیص می دهد. (سبد خرید) توصیه ها و مطابق با پروتکل ایمنی بهداشت ایمنی حمل و نقل هوایی EASA و ECDC مشترک و ACI EUROPE رهنمودهای مربوط به تجربه مسافر سالم در فرودگاهها.

مباحث تحت پوشش اعتبارنامه شامل تمیز کردن و ضد عفونی کردن ، فاصله جسمی (در صورت امکان و عملی) ، محافظت از کارکنان ، چیدمان فیزیکی ، ارتباطات مسافر و امکانات مسافر می باشد.

“فرودگاهها در آمریکای لاتین و کارائیب به سرعت با این بحران سازگار شده اند که رویه های خود را با توصیه های کارت ICAO و بهترین شیوه های صنعت مطابقت دهند. اعتباربخشی بهداشت ACI فرودگاه به فرودگاهها این فرصت را می دهد تا به عموم مسافر و دولت ها نشان دهند که اقدامات انجام شده مطابق با استانداردهای جهانی شناخته شده است. ”

رافائل اچوارن افزود: “تأثیر پاندمیک COVID برای اقتصادهای ما ویرانگر بوده است و فعال شدن مجدد حمل و نقل هوایی برای بهبود اقتصادی منطقه ما مهم است. برنامه AHA به بازگرداندن اعتماد به نفس در سفرهای هوایی کمک خواهد کرد.”

“ما Grupo Aeroportuario del Pacífico (GAP) و لس کابوس فرودگاه بین المللی به عنوان اولین فرودگاه منطقه که در برنامه اعتباربخشی سلامت فرودگاه معتبر شناخته می شود و نشانگر تعهد GAP به سلامت و ایمنی مسافران ، کارمندان و عموم است. “

“اولویت Grupo Aeroportuario del Pacífico این است که به مسافران خود تجربه سفر ایمن و دلپذیر دهید. به عنوان اثبات این اعتبارنامه فعلی است که ما را در رهبری امنیت درمانی در سطح بین المللی نگه می دارد ، با استفاده از بهترین پروتکل ها و اقدامات در همه فرودگاه های ما “، اضافه کرد رائول Revuelta ، مدیر عامل گروه Grupo Aeroportuario del Pacífico.

تبریک می گویم به Grupo Aeroportuario del Pacífico و تیم از فرودگاه Los Cabos! “

درباره ACI
فرودگاه های بین المللی فرودگاه (ACI) یک سازمان بین المللی فرودگاه است که 1960 فرودگاه در 176 کشور جهان دارد. آمریکای لاتین و کارائیب دفتر (ACI-LAC) دارای 270 فرودگاه در 34 کشور جهان است که 95٪ از ترافیک هوایی در منطقه را مدیریت می کنند.

Grupo Aeroportuario del Pacífico، S.A.B. از C.V. (GAP) یک شرکت مکزیکی است که فعالیت خود را در بخش فرودگاه توسعه می دهد. GAP 12 فرودگاه بین المللی در کشور دارد مکزیک و دو تا جامائیکابا بیش از 300 مقصد از طریق 35 شرکت هواپیمایی ارائه می شود. سهام آن در بورس اوراق بهادار ذکر شده است مکزیک و نیویورک.

در سال 2019 ، GAP به 48.7 میلیون مسافر خدمت کرده است که 8.4٪ بیشتر از سال 2018 است.

فرودگاه های مدیریت شده توسط Grupo Aeroportuario del Pacífico در:

  • گوادالاجارا و تیجوانا، خدمت به مناطق اصلی کلان شهرها
  • مکزیکی، هرموزیلو، لوس موشیس، Aguascalientes، گواناجواتو و مورلیا، به شهرهای در حال توسعه متوسط ​​خدمت می کنند.
  • لاپاز، لس کابوس، پورتو والارتا، مانزانیلو و خلیج مونتگو، خدمت به برخی از مهمترین مقصد گردشگری در مکزیک و کارائیب.
  • بر 10 اکتبر 2018، GAP قرارداد اعطای امتیاز را با دولت امضا کرد جامائیکا به منظور بهره برداری ، نوسازی و گسترش فرودگاه بین المللی نورمن مانلی (“KIN”) واقع در شهر کینگستون.

فرودگاه های مدیریت شده توسط GAP در مکزیک متعلق به دولت مکزیک است و به عنوان بخشی از یک ابتکار داخلی برای خصوصی سازی و ارتقاء کیفیت و امنیت خدمات فرودگاهی کشور ، در یک امتیاز 50 ساله از سال 1998 به آنها اختصاص داده شده است.

که در جامائیکا، دولت صاحب فرودگاه خلیج مونتگو است و امتیاز اعطا شده برای عملیات آن برای یک دوره 30 ساله است که در پایان آوریل 2033. فرودگاه کینگستون برای یک امتیاز 25 ساله اعطا شد. در گذشته گذشته GAP کنترل عملیات و مدیریت را به دست گرفت اکتبر 2019.

Grupo Aeroportuario del Pacífico به ارزش هر فرد اعتقاد دارد و درصدد است از طریق آموزش پتانسیل های خود را تحریک کند. مکزیکیان با تحصیلات بهتر کیفیت زندگی خود را بالا می برند و به پیشرفت کشور کمک می کنند. GAP ، مطابق با مدل تجاری و از طریق بنیاد خود ، متعهد شده است که یک عامل تغییر باشد. ما در دو ستون استراتژیک کار می کنیم: کار با جامعه ، از طریق مدارس GAP ، و آموزش جامعه فرودگاهی ، با مراکز آموزش جامعه.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1230260/Foto_9.jpg

SOURCE Grupo Aeroportuario del Pacifico