فصل 11 دادگاه تأمین مالی DIP موقت را تأیید می کند

مکزیکوسیتی، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – Grupo Aeroméxico ، S.A.B. د C.V. (“Aeromexico” یا “شرکت”) (BMV: AEROMEX) گزارش می دهد که حرکت تأمین مالی DIP شرکت ، ثبت شده در 13 آگوست 2020، امروز توسط قاضی تصویب شد شلی سی چاپمن دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی از نیویورک (“دادگاه فصل 11”) ، یک گام مهم در روند اصلاح ساختار مالی شرکت که از آن آغاز شده است 30 ژوئن سال 2020.

دادگاه فصل 11 به این شرکت اجازه داد كه با Apollo Global Management Inc. (“آپولو”) كه تعهد آپولو را برای تأمین اعتبار رسمیت می دهد ، به توافق برسد. 1 میلیارد دلار در ارتباط با تسهیلات تأمین مالی DIP. تسهیلات DIP که به طور موقت توسط دادگاه فصل 11 تصویب شده است ، یک میلیارد دلار ایالات متحده برای تأمین اعتبار فوق العاده چند ترقی بدهکار در اختیار خود را تأمین می کند (“تسهیلات DIP”) ، در نظر دارد (i) تسهیلات عالی ترانش 1 را تأمین کند. از 200 میلیون دلار آمریکا، و (ب) تأسیسات ارشد Tranche 2 تأسیس شده 800 میلیون دلار آمریکا.

آندرس کانسا ، مدیرعامل گروه Grupo Aeromexico اظهار داشت: “تصویب دادگاه به دست آمده امروز یک نقطه عطف مهم در روند بازسازی در حال انجام برای Aeromexico ، و به رسمیت شناختن همه طرف های ذینفع از تجارت عملیاتی محکم و استراتژی اثبات شده Aeromexico بود. تسهیلات DIP نقدینگی لازم را برای ما فراهم می کند تا تعهدات آتی خود را به موقع و منظم انجام دهیم و در ادامه و بعد از روند بازسازی داوطلبانه به عملکرد خود ادامه دهیم. ما حمایت مستمر همه ذینفعان را می شناسیم و قدردانی می کنیم. ”

بر اساس تصویب موقت دادگاه 11 از تسهیلات DIP ، و منوط به تحقق شرایط عادی ، تا 100 میلیون دلار آمریکا وام Tranche DIP بلافاصله در دسترس خواهد بود. به محض ورود یک دستور از طرف بند 11 یك دادگاه جهت تأیید نهایی تسهیلات DIP ، و تحقق برخی شرایط دیگر ، قسمت بازپرداخت وام های Tranche 1 و Tranche 2 DIP در دسترس قرار می گیرد. پیش بینی می شود جلسه رسیدگی نهایی به دادگاه فصل 11 تا پایان سپتامبر برگزار شود ،

علاوه بر این ، دادگاه همچنین قاچاقچیان اصلی شرکت و حرکات قراردادهای هواپیمایی (“حرکات”) را به طور نهایی تأیید کرده و تسویه حساب شرکت (“حل و فصل”) را با طرفهای خاص در رابطه با سری AERMXCB17 و AERMXCB 19 CEBURES اوراق قرضه معتمد تأیید کرد. . تصویب دادگاه از حرکات و حل و فصل یک گام مهم در جهت تضمین توانایی ادامه شرکت برای عملکرد یکپارچه بود.

ما به طور منظم روند داوطلبانه بازسازی مالی را تحت فرآیند فصل 11 دنبال خواهیم کرد ، در حالی که ما همچنان به کار خود و ارائه خدمات به مشتریان خود ادامه می دهیم و از طرف تهیه کنندگان کالا و خدمات مورد نیاز خود را منعقد می کنیم. ما همچنان به استفاده از مزایای استفاده از فصل 11 برای تقویت موقعیت مالی و نقدینگی ، حفاظت و حفظ عملیات و دارایی های خود ، و تنظیمات لازم را برای مقابله با تأثیر COVID-19 خواهیم پرداخت.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای است که منعکس کننده دیدگاه های فعلی یا انتظارات شرکت و مدیریت آن با توجه به عملکرد ، تجارت و رویدادهای آینده است. ما از کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “هدف” ، “برآورد” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “دستورالعمل” استفاده می کنیم. باید “و سایر اصطلاحات مشابه برای شناسایی جملات آینده نگر ، اما آنها تنها راه شناسایی این جمله ها نیستند. چنین اظهاراتی در معرض بسیاری از خطرات ، ابهامات و فرضیات قرار دارد. ما به شما هشدار می دهیم که تعدادی از عوامل مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی با برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در این نسخه متفاوت باشد. شرکت تحت هیچ مسئولیتی نیست و صریحاً از هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده یا غیر از این ، صرف نظر می کند.

درباره Grupo Aeromexico
Grupo Aeroméxico، S.A.B. د C.V. یک شرکت هلدینگ است که شرکتهای تابعه آن در حمل و نقل هوایی تجاری در سال فعالیت می کنند مکزیک و ارتقاء برنامه های وفاداری مسافر. Aeromexico ، مکزیک شرکت هواپیمایی جهانی ، مرکز اصلی فعالیت خود را در ترمینال 2 آن دارد مکزیکوسیتی فرودگاه بین المللی. شبکه مقصد آن رسیده است مکزیک، ایالات متحده، کانادا، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، آسیا و اروپا. ناوگان عملیاتی فعلی این گروه شامل هواپیماهای بوئینگ 787 و 737 و همچنین آخرین نسل Embraer 190 است. Aeromexico شریک بنیادی SkyTeam است ، اتحادی که 20 سال از آن را جشن می گیرد و از طریق 19 خط هوایی شریک ، در بیش از 170 کشور جهان اتصال برقرار می کند. Aeromexico یک سیستم مدیریت بهداشت و بهداشت (SGSH) را برای محافظت از مشتریان و همکاران خود در کلیه مراحل کار خود ایجاد و پیاده سازی کرد.

www.aeromexico.com
www.skyteam.com

SOURCE Grupo Aeromexico ، S.A.B. د C.V.

لینک های مربوطه

http://www.skyteam.com