فن آوری های دوچرخه برقی در حال اهدا محبوبیت محبوب خود در آزادی به کودکان مبتلا به بیماری نادر عضلانی نادر است

SMA نوعی اختلال ژنتیکی است که از سیستم عصبی مرکزی شروع می شود و تمام عضلات بدن را تحت تأثیر قرار می دهد. به دلیل ماهیت دژنراتیو بیماری ، نوزادان ، کودکان و بزرگسالان مبتلا به SMA با گذشت زمان کاهش قدرت عضلانی را تجربه می کنند اگرچه میزان و شدت آن در افراد متفاوت است.

Liberty Trike به کودکان مبتلا به SMA و سایر افراد با چالشهای جسمی مشابه ، این امکان را می دهد تا طیف وسیعی از تحرک مستقل را داشته باشند که به راحتی در قلمرو دستگاه تحرک پزشکی یافت نشوند.

“بچه های SMA مستحق گزینه تحرک بهتری هستند. والدین آنها که همه چیز را برای بهتر کردن زندگی فرزندانشان فراهم می کنند ، می توانند از کمکی استفاده کنند.” گفت جیسون کرافت، مدیر عامل شرکت Electric Bike Technologies.

تصمیم EBT برای اهدای سه گانه از سال گذشته شروع شد کیمبرلی هاینریش، مادر آلیسون، یک دختر 11 ساله با SMA از طریق ایمیل شرکت را برای مشاوره در مورد هر سه راه رفتن برقی که ممکن است کمک کند ، ارسال کرد آلیسون به فیزیوتراپی بسیار مورد نیاز خود برسید و با خواهر و برادرهایش در دوچرخه های خانوادگی همراه باشید

کیم گفت ، وی گفت: “او باید از آن استفاده کند یا آن را گم کند … این شعار این بچه ها است که در تلاش برای حفظ تحرک و آزادی در برابر یک بیماری ظالمانه هستند. برادران و دیگر همسن و سالان من. من هر کاری از دستم بر می آید کمک می کنم تا این اتفاق برای او بیفتد. “

یک هفته بعد کیم و آلیسون در خارج از انبار EBT بودند فیلادلفیا برای یک تست سواری “من هرگز ندیده ام كه ​​كسی به یكی از مسیرهای برقی ما راه یابد آلیسون به Liberty Trike رفت ، “ گفت: کرافت. “من تحت تأثیر قرار گرفتم آلیسون اما چیزی بزرگتر آن روز مانند یک تن آجر به من برخورد کرد. من سه بچه نزدیک دارم آلیسون کاملاً واضح بود که کیم برای پیشرفت هر چیزی را فدا می کند آلیسون کیفیت زندگی. در آن لحظه ، من می دانستم که ما فقط به کمک نمی خواهیم آلیسوناما ما قصد داشتیم به کیم هم کمک کنیم. “

تكنولوژی دوچرخه برقی متعهد است كه در سال 2020 تعداد 10 تركیه آزادی به خانواده های شایسته را اهدا كند و قصد دارد در سال 2021 این تعداد را دو برابر كند. EBT ثبت نام كرده است کیمبرلی هاینریش برای کمک به آن تلاش و در زمان انتشار این اطلاعیه مطبوعاتی ، چهار نفر از ده دریافت کننده اول انتخاب شده اند. کیم در یافتن شش مورد بعدی سخت کار می کند.

درباره LIBERTY TRIKE
لیبرتی تریک بخشی از Electric Bike Technologies، Inc است ، شرکتی که در زمینه تولید ، ساخت و توزیع سیستم های محرکه دوچرخه برقی ، موتور ، باتری ، قطعات و لوازم جانبی با کیفیت بالا فعالیت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به Cure SMA مراجعه کنید
گوش دادن به جیسون کرافت، در پادکست Greg Gutfeld
از فن آوری های دوچرخه برقی دیدن کنید
از Liberty Trike دیدن کنید

مخاطب:
رابرت ایروینگ
215-514-6215
[email protected]

SOURCE Electric Bike Technologies، Inc.