مایل حمل و نقل پزشکی را در ایالت فلوریدا ارائه می دهد

تمپا ، فلا.، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – با حضور قدرتمند در بیش از 15 ایالت در سراسر کشور ، موایل صندلی چرخدار ، سرپایی و حمل و نقل هوایی پزشکی و همچنین تحویل تجهیزات پزشکی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، مایل به همراه شرکت هایی که به برنامه های COVID-19 می پردازند همکاری می کند و راه حل های شخصی برای آنها ارائه می دهد. با تمرکز استثنایی بر ایمنی ، رانندگان مایل از اتومبیل های استریل شده استفاده می کنند که روزانه تمیز می شوند تا مشتریان خود را در این مواقع بحرانی ایمن نگه دارند.

ارضای نیازهای فزاینده

معرفی وسایل نقلیه جدید یک سرویس سریع و در دسترس برای ساکنان که نیاز به حمل و نقل پزشکی بین خانه های خود و مراکز درمانی یا کلینیک ها دارند ، فراهم می کند. این بیماری همه گیر برای رسیدن به قرار ملاقات ها ، ویزیت های اساسی پزشک و معالجات روزانه نیاز گسترده ای به حمل و نقل اتومبیل های قابل اعتماد ایجاد کرده است. این شرکت حمل و نقل حرفه ای و ایمن را در ریسک ترین زمان های COVID-19 ارائه داده است و رانندگان مایل برای ادامه کمک به ساکنان و کارمندان پزشکی با بهبود تجربیات بیماران و حمل و نقل آنها در ویلچرهای خود وانت های قابل دسترسی و سدان های پزشکی اختصاص داده اند. علاوه بر تقاضای شدید ناشی از بیماری همه گیر ، نیاز به حمل و نقل ویلچر قابل اعتماد ، انعطاف پذیر و با قیمت مناسب به طور مداوم در حال افزایش است. بنابراین ، اکنون مایل حمل و نقل پزشکی را ارائه می دهد که هر مکان را در بر می گیرد فلوریدا دولت برای کمک به مردم برای دسترسی به مراکز درمانی بدون نگرانی از رفت و آمد. این شرکت حمل و نقل ویلچر و حمل و نقل پزشکی سرپایی را برای مسافران معلول و صندلی های چرخدار تاشو فراهم می کند.

انتخاب Myle به عنوان نسل بعدی حمل و نقل بیمار

مایل تجربه ای روان را به مشتریان خود ارائه می دهد و ویلچر در صورت تقاضا یا از پیش تنظیم شده و حمل و نقل سدان های سرپایی را فراهم می کند. علاوه بر این ، این شرکت تأکید زیادی روی رویکردهای نوآورانه بر روی سیستم عاملهای وب و موبایل دارد که به راحتی در دسترس همکاران و مشتریان است. این امر نه تنها موقعیت مکانی و اطلاعات تماس راننده خود را برای بیمار فراهم می کند بلکه شفافیت کاملی را در کل خدمات مایل به ارمغان می آورد ، بنابراین بیماران هنگام استفاده از حمل و نقل پزشکی یا صندلی چرخدار مایل ، تجربه دلپذیری و روان را خواهند داشت.

خدمات مایل به طور چشمگیری می تواند هیچگونه علائمی از بیماران در سازمانهای پزشکی را کاهش دهد. تیم حرفه ای رانندگان آن کاملاً مورد بررسی و آموزش قرار گرفته است ، بنابراین با همکاری با آنها ، تجربه مثبت بیماران تضمین می شود. حضور در کل کشور فلوریدا، اکنون این شرکت ارائه دهنده خدمات برجسته و شبانه روزی است ، چه در صورت تقاضا و چه از پیش برنامه ریزی شده.

تصاویر مرتبط

nemt-in-the-state-of-florida.jpg
NEMT در کل ایالت فلوریدا
وسایل نقلیه PPE مجهز ، ضد عفونی شده و راننده هایی که وسایل نقلیه ویلچر را در دسترس دارند در کل ایالت فلوریدا

منبع مراقبت مولی

لینک های مربوطه

https://mylecare.com