مخترعین InventHelp صندلی مخصوصی را برای وانت های قابل دسترسی با ویلچر توسعه می دهند (NJD-2151)

پیتزبورگ، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – “ما برای نمایندگی معلولیت کار می کنیم و می خواستیم یک لوازم جانبی صندلی ایجاد کنیم که به هر کسی امکان دهد در صورت لزوم بتواند وسیله نقلیه قابل دستیابی با معلولیت را هدایت کند.” زین بروک ، N.J.، “بنابراین ما FIFTH LEG اختراع کردیم.”

این اختراع یک فرد با سرعت کافی را قادر می سازد در صورت عدم استفاده از وسیله نقلیه معلول قادر به رانندگی ون به راحتی ویلچر باشد. با انجام این کار ، آرامش بیشتری به خصوص در مواقع اضطراری فراهم می کند ، بنابراین برای رانندگانی که دارای معلولیت های مختلف هستند ایده آل است. این اختراع دارای یک طراحی عملی و قابل حمل است که کاربرد و استفاده از آن آسان است. همچنین در صورت عدم استفاده آسان می توان آن را ذخیره کرد. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

مخترعین طرح اختراع را شرح دادند. “اگر طراحی شده توسط راننده معلول نتواند وانت را کنترل کند ، طراحی ما می تواند مانع از سرگردانی مسافران شود.”

طرح اصلی به نیوجرسی دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-NJD-2151 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com