مخترعین InventHelp لوازم جانبی را برای طبل زدن در کنار موسیقی در اتومبیل توسعه می دهند (POO-550)

پیتزبورگ، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – “یکی از دو مخترع گفت:” ما از گوش دادن موسیقی در اتومبیل لذت می بریم و دست و انگشتان دست خود را بر روی فرمان می اندازیم. ” کالاما ، بشویید. “ما فکر کردیم که می تواند یک روش سرگرم کننده تر وجود داشته باشد ، بنابراین ما TRAFFIC JAMMER را اختراع کردیم.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع ، روشی بی نظیر برای درام زدن در هنگام گوش دادن به موسیقی در اتومبیل فراهم می کند. با انجام این کار ، جایگزین بهتری برای بازی کردن درام های هوایی ارائه می دهد. در نتیجه ، این می تواند خستگی را در حالی که در پارکینگ یا نشسته در ترافیک نشسته است ، کاهش دهد و این می تواند سرگرمی و سرگرمی دیگری را فراهم کند. این اختراع دارای طراحی راحت و جذاب است که کاربرد و استفاده از آن بسیار آسان است ، بنابراین برای صاحبان وسایل نقلیه ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

مخترعین طرح اختراع را شرح دادند. “طراحی ما می تواند زمان اتومبیل را لذت بخش تر کند.”

طرح اصلی به پورتلند دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-POO-550 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com