مراحل نهایی نصب I-880 Express Lines برای شروع هفته آینده آغاز می شود

نصب علائم نهایی در جهت جنوبی آغاز می شود و خدمه در جاده هاگنبرگر در آغاز خواهند شد اوکلند و راه خود را به جاده Landing جاده دیکسون در نزدیکی Fremont/Milpitas مرز کار Northbound متعاقب آن آغاز خواهد شد ، از جاده لندن دیکسون شروع می شود و تا بلوار لوئینگ ادامه می یابد. که در سان لورنزو. تمام کارها در ساعات یک شبه از زمان انجام می شود 8 پ.م. تا 5 بامداد، با برنامه کار از دوشنبه شب / سه شنبه صبح تا جمعه شب / صبح شنبه. مسافران می توانند انتظار تأخیر در راهرو را داشته باشند ، زیرا هر دو خط سمت راست (خط 1) و خط مجاور (خط 2) برای امتداد این کار به طول 5 مایل بسته خواهند شد.

برای آماده سازی مسافران برای شروع عوارض در خطوط سمت چپ ماه آینده ، علائم جدید نشان می دهد که FasTrak® موظف است از Express Lanes استفاده کند ، تا کارولاهای دارای 3+ سرنشین بتوانند بصورت رایگان مسافرت کنند ، که کارولاهای دو نفره عوارض تخفیف دریافت می کنند و ساعات کار Express Express در روزهای هفته خواهد بود. 5 صبح تا 8 بعد از ظهر. این قوانین تا زمان شروع عوارض در اواخر ماه سپتامبر اجرا نمی شوند. به طور موقت ، این خطوط همچنان به عنوان خطوط 2+ carpool در روزهای هفته از آنجا ادامه خواهند داد 5 صبح تا 9 صبح.، و از 3 پ.م. تا ساعت 7 بعد از ظهر

مسافران می توانند به 511.org مراجعه کنند تا همه چیزهایی را که باید بدانند برای استفاده از خطوط آینده اکسپرس و همچنین مشاهده یک سری از فیلم های با تماشای آسان توضیح دهند و تمام جنبه های I-880 Express Lines را مشاهده کنند.

منبع کمیسیون حمل و نقل شهری

لینک های مربوطه

https://mtc.ca.gov/