مسابقات قهرمانی ویندام در Sedgefield بررسی می شود

این مسابقات که به عنوان یکی از محبوب ترین توقف های PGA TOUR شناخته می شود ، مسابقات امسال – که از پنجشنبه آغاز می شود و از یکشنبه به طول می انجامد – چرخش مجازی را بر روی سنت دیرینه خود در سرگرمی با مضمون تعطیلات و در حالی که ادامه می دهد کار خیرخواهانه افتخارآمیز قهرمانی ویندام است. ! خوب ، بستر خیرخواهانه امضاء مسابقات. این تغییر به دنبال تصمیم قبلی اعلام شده مسابقات برای بازی بدون تماشاگر از احتیاط زیاد بازیکنان ، داوطلبان و مسئولان مسابقات در بین پویایی در حال تحولات همه گیر COVID-19 است.

گفت: “اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، مردم به دنبال فرصتی برای فرار ، برای فرار از زندگی روزمره هستند.” الیوت هملیش، رهبر برنامه EVP of وفاداری و Wyndham Rewards. وی گفت: “برای بسیاری ، مسابقات ویندام همیشه فرار از آن بوده است. در حالی که مسابقات امسال ممکن است کمی متفاوت به نظر برسد و احساس شود ، امید ما این است که هواداران را به خود القا کند ، به آنها قدرت سفر را یادآوری می کند و به آنها می آموزد که وقتی هستند ویندام برای استقبال از آنها آماده است. “

با پخش در کانال های گلف و CBS ، این مسابقات هواداران را به یک واحه گرمسیری منتقل می کند و ضمن ارائه تعجب و لذت ، هدیه هایی با موضوع تعطیلات را از طریق کانال های مختلف اجتماعی ویندام به ارمغان می آورد. عناصر دوره امضایی شامل Beach Wyndham Beach است که دقیقاً از قسمت 5 15 قرار داردهفتم سوراخ و یک ساندویچ بزرگ و غول پیکر ، از نوع ، در پشت 18هفتم سبز. سایر عناصر دوره شامل مجموعه ای از تصاویر از اقامتگاه های تفریحی ویندام در کنار نسخه های بزرگتر از زندگی استراحت هایی مانند یک توپ ساحلی غول پیکر ، فلیپ فلاپ و موارد دیگر است.

دو شرکت مسافرتی متمایز ، یک برنامه پاداش شگفت انگیز
با نام برنامه شماره یک هتل پاداش توسط خوانندگان ایالات متحده آمریکا TODAY ، Wyndham Rewards ، پرتفوی جهانی دو شرکت برتر جهانگردی جهان: Wyndham Hotels & Resorts ، بزرگترین شرکت حق رای دادن هتل ها در جهان ، و Wyndham مقصد ، بزرگترین شرکت مالکیت و تبادل تعطیلات جهان را بهم پیوسته است.

در ماه های اخیر ، هر دو شرکت ابتکارات جامع سلامت و ایمنی را برای کمک به مسافران و اعضای تیم طراحی کرده اند – از افزایش تعداد دفعات تمیز کردن سطوح لمسی بالا ، استفاده از مواد ضد عفونی کننده مورد تأیید EPA ، نیازهای پوشش چهره و اقدامات جدید برای دوردست اجتماعی.

Hamlisch اضافه کرد ، “چه سفر خانوادگی با خانواده باشد برای بازدید از یک ساحل مورد علاقه یا تعطیلات آخر هفته برای کشف یکی از پارک های ملی شگفت انگیز کشورمان ، ما شاهد افزایش آمادگی برای سفر با تأکید بر ایمنی با ده ها هزار نفر هستیم هتل ها ، استراحتگاه های باشگاه تعطیلات و اجاره تعطیلات ، هر کجا که می خواهید بروید ، شانس هستند ، ویندام فقط 10 دقیقه با شما فاصله دارد. “

نبرد برای پاداش های Wyndham 10 Top Tightens
مسابقه ای که در 10 مسابقه برتر Wyndham Awards قرار دارد با قهرمانی Wyndham به پایان می رسد ، آخرین رویداد قبل از بازی های پلی آف FedExCup. با شناخت 10 مسابقه برتر در فصلی معمولی FedExCup ، مجموعه ای را ارائه می دهد 10 میلیون دلار جایزه با کسب امتیاز رهبر 2 میلیون دلار.

جاستین توماس گره خورده برای 37هفتم در مسابقات PGA قهرمان شد و 2 میلیون دلار Wyndham پاداش 10 جایزه برتر را به عنوان برنده فصلی فدرال اکسپرس کسب می کند. کالین موریکاوا، که در مسابقات قهرمانی PGA پیروز شد و در رده بندی 10 نفرات برتر Wyndham Rewards قرار گرفت ، در این هفته در مسابقات قهرمانی ویندام بازی نمی کند. وب سیمپسون، سوم ، و Sungjae ایمپنجم ، وارد این مسابقات قهرمانی ویندام این هفته با شوت در 1.5 میلیون دلار جایزه دوم علاوه بر این ، لانتو گریفین (12) ، سباستین معوز (16) ، آدامگ لانگ (24) ، خواکین نیمان (25) و هریس انگلیسی (28) نیز در مسابقات قهرمانی ویندام بازی می کنند و با یک پایان خوب ، هر یک می توانند در صدر جدول 10 جایزه ویندام قرار بگیرند.

بازگشت از طریق مسابقات قهرمانی ویندام فور! خوب
ایجاد تأثیر مثبت در جامعه محور اصلی مسابقات ویندام است و Wyndham Championship Fore! خوب – بسترهای بشردوستانه امضاء مسابقات – به بازگرداندن دلایل شایسته در مرکز کمک می کند کارولینای شمالی و فراتر.

تازه وارد مسابقات امسال است ، وقتی یک گلف بازنده PGA TOUR طی دوره های سوم و چهارم روزهای شنبه و یکشنبه ، در سوراخ های 15 ، 16 یا 17 در طی 15 و 16 به 17 برد یا بهتر می کند ، Wyndham Rewards اهدا خواهد کرد. 500 دلار به یکی از موسسات خیریه امضای قهرمانی از طریق “Birdies Forepppacks Birdie ، با اهداء کل در مجموع 100000 دلار.

از طریق کوله پشتی های Birdies Fore ، Wyndham Rewards با سازمان های محلی همکاری می کند inn Begpings Begpack ، کوله پشتی Forsyth ، خارج از پروژه باغ و United Way of Greater High Point — برای کمک به تغذیه کودکان خانواده های کم درآمد در منطقه Piedmont Triad از کارولینای شمالی. کوله پشتی ها با وعده های غذایی سالم بسته بندی شده اند ، که خانواده ها هر آخر هفته به خانه می روند. فقط 5 دلار می تواند یک کودک را برای یک آخر هفته تغذیه کند 150 دلار می تواند یک کودک را برای یک سال مدرسه تغذیه کند. از زمان ایجاد آن در سال 2014 ، این برنامه بیش از 590،000 وعده غذایی را برای هزاران خانواده محلی فراهم کرده است.

علاوه بر این ، مسابقات پرتحرک محبوب این مسابقات به سکوی سه شانزدهم در Sedgefield باز می گردد. در طول بازی رسمی مسابقات پنجشنبه تا یکشنبه ، اگر یک گلف باز PGA TOUR یک سوراخ در یک بازی ایجاد کند ، Wyndham Rewards یک میلیون امتیاز Wyndham Rewards را به کوله پشتی Birdies Fore اهدا خواهد کرد.

مسابقات قهرمانی ویندام فور! بر اساس تلاش های گسترده تر ویندام و خواص آن در سراسر جهان برای حمایت از اجتماعات محلی خود در میان همه گیری ها و همچنین افرادی که در خط مقدم هستند – ایجاد اتاق هایی برای پزشکان و پرستاران ، اهداء وسایل و باز کردن آشپزخانه های آنها برای کمک به تغذیه نیازمندان . از طریق برنامه #EverdayHeroes که قبلاً اعلام شده بود ، Wyndham Rewards همچنین افتخار کارگران اساسی را فراهم می کند ، به رانندگان کامیون ، کارگران انبار ، همکاران مواد غذایی ، کارگران مراقبت های بهداشتی ، معلمان و موارد دیگر با ارتقاء عضویت طلایی ارائه می دهد. کارگران ممکن است برای ارتقاء فوری خود در www.wyndhamrewards.com/heroes اقدام کنند.

درباره مسابقات ویندامم
مسابقه سالانه در دونالد راسدوره طراحی در باشگاه کشور Sedgefield در گرینزبورو ، N.C.، مسابقات Wyndham در سال 1938 تأسیس شد و ششمین رویداد قدیمی در PGA TOUR به استثنای اکثریت است. این مسابقات از اسپانسر عنوان Wyndham Rewards و ارائه اسپانسر Truist به خاطر حمایت مستمرشان تشکر می کند. اطلاعات تکمیلی مسابقات در www.wyndhamch مادر.com و کانال های رسانه های اجتماعی مسابقات از جمله صفحه فیس بوک قهرمانی Wyndham در دسترس است ، توییتر و اینستاگرام.

درباره جوایز ویندام
با نام برنامه شماره یک هتل پاداش توسط خوانندگان ایالات متحده آمریکا امروز ، Wyndham Rewards® با بیش از 30،000 هتل ، اقامتگاه تفریحی باشگاه و اجاره تعطیلات در سرتاسر جهان با برنامه های پاداش با ارزش ترین جهان است. طراحی شده برای مسافر روزمره ، اعضا با داشتن هر اقامت واجد شرایط ، 1000 امتیاز تضمینی کسب می کنند و ممکن است برای طیف گسترده ای از پاداش ها ، از جمله شب های رایگان در هر یک از بیش از 9000 هتل یا ده ها هزار تفریحی استراحت در باشگاه و اجاره تعطیلات در سراسر جهان ، امتیاز کسب کنند. از طریق وابستگی به مقصد Wyndham و دیگران. Wyndham Rewards 84 میلیون عضو ثبت نام شده در سراسر جهان دارد. امروز به صورت رایگان در www.wyndhamrewards.com بپیوندید. شما این را بدست آورده اید

درباره هتل ها و استراحتگاه های Wyndham
هتل ها و اقامتگاه های Wyndham (NYSE: WH) با دارایی بیش از 9000 هتل در 90 کشور در شش قاره بزرگترین شرکت حق رای دادن در هتل ها در جهان است. ویندام از طریق شبکه 813000 اتاق خود که مورد توجه مسافر روزمره قرار می گیرد ، حضور پررنگ در اقتصاد و بخش های متوسط ​​صنعت اقامتگاه را نشان می دهد. این شرکت مجموعه ای از 20 مارک هتل ، از جمله Super 8® ، Days Inn® ، Ramada® ، Microtel® ، La Quinta® ، Baymont® ، Wingate® ، AmericInn® ، Hawthorn Suites® ، علائم تجاری مجموعه و Wyndham® را به عهده دارد. هتل ها و اقامتگاه های Wyndham همچنین پیشرو در ارائه خدمات مدیریت هتل است. برنامه وفاداری جایزه Wyndham Rewards این شرکت ، به 84 میلیون عضو ثبت نام شده امکان بازخرید امتیاز در هزاران هتل ، اقامتگاه تفریحی باشگاه و اجاره تعطیلات در سطح جهان را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.wyndhamhotels.com مراجعه کنید.

درباره مقصد Wyndham
Wyndham مقصد (NYSE: WYND) ، بزرگترین باشگاه تعویض و تعطیلات جهان تعطیلات ، در این ماموریت قرار دارد تا جهان را در تعطیلات قرار دهد. این شرکت به بیش از چهار میلیون عضو و خانواده های مالک فرصت ارائه تجربه ، تعطیلات یا اجاره تجربه تعطیلات خود را در حالی که از کیفیت ، انعطاف پذیری و ارزش زیادی از یک برند معتبر برخوردار هستند ، ارائه می دهد. Wyndham Vacation Clubs این شرکت 230 استراحتگاه ارائه می دهد که مدل معاملاتی ساعت را از طریق مارک های Club Wyndham ارائه می دهد.®، WorldMark® توسط Wyndham و Maracitaville Club Vacation Club® توسط Wyndham. با حضور جهانی در 110 کشور جهان ، مشاغل مسافرتی عضویت در این شرکت – Panorama – شامل پیشروترین تعویض تعطیلات ، مسافرت اوقات فراغت و مارک های فناوری از جمله RCI ، رهبر جهان در بورس تعطیلات است که امکان دسترسی به 4،200 استراحتگاه وابسته در سراسر جهان را فراهم می کند. ؛ تعطیلات اضافی و تعطیلات ویژه هتل با قیمت هتل. سال به سال ، تیم همکاران ما در سراسر جهان تجربه های استثنایی در مورد تعطیلات را به خانواده های سراسر جهان ارائه می دهند ، زیرا این خاطرات را برای ماندگاری یک عمر حفظ می کنند. در مقصد Wyndham ، مقصد مقصد مقصد جهان ما است. با ما در ارتباط باشید توییتر، فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب و لینکدین.

SOURCE Wyndham هتل ها و استراحتگاه ها

لینک های مربوطه

http://www.wyndhamhotels.com