مشترک المنافع دومینیکا در حباب سفر CARICOM شرکت می کند

لندن، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – هفته گذشته ، مشترک المنافع دومینیکا شرکت خود را در حباب سفر CARICOM اعلام کرد. در طول پرتاب ، که در خلیج جنگل انجام شد ، مدیر گردشگری و معاون هماهنگ کننده بازگشایی مرزها ، کالین پیپر، نشان داد که این مکان دومینیکا به عنوان یک مقصد جذاب برای مسافران منطقه ای. حباب از هشت جزیره دیگر تشکیل شده است: آنگویلا، مونتسرات، سنت کیتس و نویس، گرنادا، سنت لوسیا، باربادوس، سنت وینسنت و گرنادین ها، آنتیگوا و باربودا.

دومینیکا همچنین از بازدید کنندگان بین المللی استقبال می کند 7 آگوستهفتم. با این حال ، این بازدید کنندگان تحت آزمایش و پرسشنامه غربالگری سفر قرار می گیرند. بعلاوه ، رئیس انجمن هتل و جهانگردی دومنیکا اعلام کرد که این جزیره اکنون از مهمانان پذیرایی می کند. همچنین به دو هتل مجوز COVID اعطا شده است که شامل Secret Bay و Cabrits Resort & Spa Kempinski است – هر دو تحت تأیید هستند دومینیکا تابعیت توسط برنامه سرمایه گذاری.

به گفته پیپر ، این حباب مسافرتی مسافران از کشورهایی را که به طور مؤثر در گسترش ویروس COVID-19 مقابله کرده اند را قادر می سازد تا بازدید کنند. دومینیکا آسان تر: “از این رو اهمیت این است که شرط قبل از ورود برای انجام تست PCR طی 72 ساعت وجود ندارد و بنابراین به مسافران CARICOM Travel Bubble توانایی و انعطاف بیشتری در برنامه ریزی برای رزرو سفر می دهد. بنابراین ، پیش بینی می کنیم با این آزادی تازه پیدا شده ، دومینیکا وی بار دیگر به مقصدی جذاب برای مسافران در حباب سفر CARICOM تبدیل خواهد شد. “

در سالهای اخیر، دومینیکا به مقصدی محبوب برای گردشگری بوم گردی تبدیل شده است و به دلیل تعهد خود در دستیابی به انعطاف پذیری آب و هوا مشهور است. این را نخست وزیر تعهد کرد روزولت اسکریت به دنبال طوفان ماریا و پشتیبانی شده توسط دومینیکا تابعیت از طریق برنامه سرمایه گذاری. این برنامه از بودجه چندین استراحتگاه سازگار با محیط زیست ، ساخت کارخانه زمین گرمایی و تأمین مسكن مقاوم در برابر آب و هوا برای شهروندان حمایت كرده است.

برنامه CBI معرفی شده در سال 1993 ، سرمایه گذاران خارجی و خانواده های آنها را قادر می سازد تابعیت دوم را یک بار اهداء به صندوق دولت یا سرمایه گذاری در گزینه های از قبل تصویب شده در املاک و مستغلات به دست آورند. سرمایه گذارانی که مسیر املاک و مستغلات را انتخاب می کنند مارک های بین المللی متنوعی را برای انتخاب از جمله هیلتون ، ماریوت و کمپینسکی ، در کنار سایر اقامتگاه های بومی بوتیک انتخاب می کنند. سرمایه گذاران پس از موفقیت در بررسی های لازم جهت انجام اقدامات لازم ، از مزایایی از سفر بدون ویزا یا ویزای ورود به حدود 140 مقصد ، فرصت های تجاری جایگزین و امکان گذر از شهروندی برخوردار می شوند.

مخاطب: [email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی