مشتری Verizon می تواند از جانبازان آسیب دیده از طریق پرداخت بیل پشتیبانی کند

JACKSONVILLE ، Fla.، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – مشتریان Verizon از طریق پروژه Wounded Warrior راهی جدید برای حمایت از جانبازان آسیب دیده و خانواده هایشان دارند® (WWP)

راه افتادن 27 آگوست، مشتریان Verizon Wireless که صورتحساب خود را به صورت ماهانه از طریق My Verizon به صورت آنلاین یا برنامه My Verizon پرداخت می کنند ، از طریق پیوند “اضافه کردن کمک مالی” در صفحه تأیید پرداخت خود ، می توانند از خیریه جانبازان پشتیبانی کنند. مشتریان می توانند صورتحساب خود را به دلار بعدی جمع کنند یا مبلغ مشخصی را به آن اختصاص دهند 1 دلار، 5 دلار، 10 دلار، 20 دلار، 50 دلار، یا 100 دلار. دور آن تا آمریکا® در حال تکمیل کارزار است.

ژنرال دبیرکل WWP گفت: “ما واقعاً از Verizon و مشتریان آنها بخاطر اینکه مأموریت ما برای افتخار و توانمندسازی جانبازان آسیب دیده و خانواده های آنها از طریق حمایت سخاوتمندانه آنها ، به ویژه در این زمان های بی سابقه است ، سپاسگزار هستیم.” مایک لنینتون.

Verizon به طور مداوم از طریق WWP از رزمندگان پشتیبانی می کند و از آن به عنوان دوستانه نظامی شماره یک یاد شده است® شرکت سه سال پشت سر هم. مشتریان Verizon می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پس انداز برای سربازان وظیفه فعال و جانبازان ، به www.verizonwireless.com/military مراجعه کنند.

رئیس Verizon گفت: “ما سابقه پشتیبانی از ارتش خود را به طرق مختلف داریم. اما کسی که در قلب ما نزدیک و عزیز باشد ، در مراقبت از سربازان ما ، فعلی و گذشته ، در هنگام بهبودی از خدمات خود ، کمک می کند.” بازاریابی مصرف کننده نظامی و پاسخ دهنده اول دکتر دیوید م. کاروت. “آنچه پروژه Wounded Warrior برای پشتیبانی از قهرمانان کشورمان انجام می دهد ، ستودنی است ، و ما مفتخریم که به مأموریت آنها کمک کنیم و دست و کمک خود را گسترش دهیم.”

مشتریان Verizon می توانند با سؤالاتی درباره روند اهدای عضو به https://www.verizonwireless.com/support/bill-pay-charitable-donations-faqs/ مراجعه کنند.

حامیان می توانند چگونگی احترام و توانمندسازی جانبازان آسیب دیده و خانواده هایشان را از طریق WWP کشف کنند.

درباره پروژه جنگجو زخمی

از سال 2003 ، پروژه Wounded Warrior® (WWP) نیازهای فزاینده ای از رزمندگان ، خانواده های آنها و مراقبان را برآورده کرده است – به آنها کمک می کند تا به بالاترین آرزوی خود برسند. بیشتر بدانید.

درباره Verizon

شرکت ارتباطات Verizon (NYSE ، Nasdaq: VZ) در تاریخ تاسیس شد 30 ژوئن 2000 و بیستمین سال خود را به عنوان یکی از ارائه دهندگان برجسته جهان در زمینه محصولات و خدمات فناوری ، ارتباطات ، اطلاعات و سرگرمی در جهان جشن می گیرد. دفتر مرکزی در شهر نیویورک با حضور در سرتاسر جهان ، Verizon درآمد حاصل از درآمد خود را بدست آورد 131.9 میلیارد دلار در سال 2019. این شرکت خدمات و راه حل های داده ، فیلم و صدا را در شبکه ها و سیستم عامل های برنده جوایز خود ارائه می دهد و تقاضای مشتریان را برای تحرک ، اتصال به شبکه قابل اعتماد ، امنیت و کنترل ارائه می دهد.

SOURCE Wounded Warrior Project

لینک های مربوطه

www.woundedwarriorproject.org