معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن برای سخنرانی در کنفرانس مجازی NGAUS

واشنگتن، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن، نامزد دموکرات ها برای ریاست جمهوری ، آخر هفته برای چند هزار افسر گارد ملی فعلی و سابق از سراسر کشور سخنرانی خواهد کرد.

سخنرانی او از دلاور، برای تنظیم شده است ساعت 1:45 بعد از ظهر شرق فردا (شنبه). این بخشی از دستور کار انجمن گارد ملی است ایالات متحده’ 142th کنفرانس عمومی ، که جمعه و شنبه از پایتخت کشور به صورت مستقیم پخش می شود.

این کنفرانس یک توقف منظم در مسیر مبارزات در دهه های اخیر بوده است. از سال 1992 حداقل یکی از دو کاندیدای حزب عمده در مورد این رویداد صحبت کرده است دونالد ترامپ در سال 2016 با گردهمایی صحبت کرد.

سرتیپ بازنشسته گفت: “افسران گارد ملی هم در دموکراسی ما دفاع می کنند و هم مشارکت می کنند.” ژنرال ج. روی رابینسونرئیس جمهور NGAUS “آنها رهبران بیش از 3000 جامعه در سراسر کشور هستند. آنها مخاطبان آرزو هستند.”

این دومین سخنرانی بایدن در یک کنفرانس NGAUS خواهد بود. او در سال 2008 به عنوان سن وقت به این رویداد پرداخت. مال باراک اوباما در حال دویدن

رابینسون گفت: “ما افتخار می کنیم که او را دوباره داشته باشیم.” “ما می خواهیم از او بشنویم که او چه نقشی را می بیند که گارد در دفاع از کشور پیش می رود.”

بایدن بخشی از خانواده گسترده گارد است. فرزند فقید وی ، جوزف آر. “بیو” بایدن سوم ، هنگامی كه در سال 2015 بر اثر سرطان درگذشت ، سرهنگ سرهنگ گارد ملی دلاور بود.

دستور کار کامل در www.ngaus.org/events/142nd-general-conference موجود است.

این کنفرانس از یادبود گارد ملی ، مقر انجمن در ، پخش خواهد شد واشنگتن، دی سی

این انجمن استودیویی را در ساختمان راه اندازی کرده است. یک شرکت دیداری و شنیداری یک پخش تلویزیونی با کیفیت پخش را به یک بستر رویداد آنلاین تولید و انتقال می دهد که اکنون برای شرکت کنندگان ثبت نام شده آزاد است.

علاوه بر telecast کنفرانس ، این پلتفرم شرکت کنندگان را قادر به تعامل و بازدید از یک نمایشگاه تجاری مجازی می کند. نزدیک به 100 شرکت برای نمایشگاه ثبت نام کرده اند.

رویدادهای کنفرانس صبح جمعه با کار بر روی قطعنامه های قانونگذاری در جریان است. دو نماینده از هر 54 ایالت و سرزمین بسته ای را تهیه می کنند تا به عنوان اساس دستور کار انجمن Capitol Hill باشد.

ثبت نام کنفرانس است 18.78 دلار و در www.ngaus.org/events/142nd-general-conference در دسترس است. هزینه کمک می کند تا هزینه رویداد را تأمین کند. برای ثبت نام کنندگان پیوندی به بستر آنلاین که از قبل باز است ارائه می شود.

درباره NGAUS: این انجمن تقریباً 45000 افسر گارد فعلی یا سابق را شامل می شود. در سال 1878 برای ارائه نمایندگی گارد ملی در واشنگتن ایجاد شد. در اولین جلسه تولیدی خود پس از بازسازی ، افسران شبه نظامی شمال و جنوب با هدف دستیابی به تجهیزات و آموزش های بهتر ، با آموزش کنگره در مورد الزامات گارد ، این انجمن را تشکیل دادند. امروز ، 142 سال بعد ، NGAUS همان ماموریت را دارد.

SOURCE انجمن گارد ملی ایالات متحده

لینک های مربوطه

www.ngaus.org