مهمان نوازی Deutsche حضور خود را در عمان گسترش می دهد

فرانکفورت ، آلمان و NIZWA ، عمان، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – مهمان نوازی دویچه حضور خود را در سلطان نشین در حال گسترش است عمان. در 15 آگوست ، این گروه یک هتل دوم را افتتاح کرده اند که تحت نام تجاری Intercity فعالیت می کند. هتل در نیزوا در حاشیه رشته کوه Hadschar واقع شده است و در نزدیکی Nizwa Grand Mall و پارک آبی Aqua واقع شده است. واقع در یک واحه ، شهر نزوا به عنوان یک مرکز فرهنگی در نظر گرفته شده و مرکز تجاری تاریخی سلطان است.

هتل IntercityHotel Nizwa 120 اتاق و سوئیت مهمان ، رستوران ، کافه و یک بار آکوا استخر ارائه می دهد. امکانات بهداشتی و درمانی اسپا شامل سالن ورزشی ، حمام بخار و استخر پشت بام خواهد بود. Ballroom مجلل هتل قادر خواهد بود تا 700 نفر را در خود جای دهد و عروسی های فراموش نشدنی ، جشن های خانوادگی و رویدادهای تجاری را برگزار کند. سه اتاق کنفرانس قابل استفاده همچنین گزینه های دیگری را برای جلسات فراهم می کند.

“ما خوشحالیم که می توانیم هتل دیگری را ایجاد کنیم عمان“توضیح داد توماس ویلمز، مدیر عامل ، دویچه مهمان نوازی. “عمان مقصد تعطیلات فوق العاده و فرهنگ میزبان برجسته را ارائه می دهد. میهمانان ما در نزهوا با یک هتل بین المللی جدید با خدمات فوق العاده ای که ترکیبی از تأثیرات اروپایی و عربی است ، از هتل های بین المللی برخوردار خواهند شد. ”

مهمان نوازی دویچه از سال 2016 ، زمانی که IntercityHotel Salalah افتتاح شد ، در سلطان نشین فعالیت می کند. نزوا از استعدادی تاریخی غافل می شود و به عنوان مرکز و پیوند بین نقاط مختلف کشور در نظر گرفته می شود زیرا بین مسیرهای اتصال مسقط و ساللا قرار دارد. همچنین در بین مسافران داخلی بسیار محبوب است. آنیس Shinnara ، مدیر کل IntercityHotel Nizwa گفت: “Ballroom عظیم ، استخر پشت بام و اتاق های رویدادها همه USP برای ما در این شهر فوق العاده هستند.” “کل تیم آماده آتش سوزی میهمانان ما هستند.”

– تصویر در Epa European Pressphoto Agency (http://www.epa.eu) و AP تصاویر (http://www.apimages.com) موجود است –

اطلاعات مطبوعاتی فعلی در ما موجود است پورتال مطبوعاتی.

IntercityHotel هست یک میهمان نوازی نام تجاری است که مخفف هتل های مدرن و مدرن متوسط ​​شهری است. هتل های IntercityHotels در فاصله کمتری از فرودگاه ها یا ایستگاه های راه آهن قرار دارند. میهمانان همچنین از یک طرح “FreeCityTicket” بهره می برند ، که به آنها امکان می دهد تا از حمل و نقل عمومی محلی بصورت رایگان استفاده کنند. نمونه کارها IntercityHotels شامل بیش از 40 هتل در این هتل است آلمان، اتریش، هلند، عمان و چین، و 20 ویژگی دیگر در حال حاضر در مرحله توسعه هستند. مهمان نوازی دویچه چهار مارک دیگر را اداره می کند. هتل ها و استراحتگاه های Steigenberger با داشتن 60 هتل مستقر در ساختمانهای سنتی تاریخی و اقامتگاههای پر جنب و جوش شهر و همچنین دارای آب و هوای زیبایی و زیبایی که در قلب طبیعت قرار دارد ارائه می دهد. MAXX توسط Steigenberger یک مفهوم جدید و کاریزماتیک است که متناسب با شعار “MAXXimize اقامت خود را” در حالی که جاز در شهر هتل های مارک دار زندگی شهری را منعکس می کنند و به موسیقی محلی و صحنه های فرهنگی توجه می کنند. هتل های خواب ارائه کیفیت و طراحی با قیمت مناسب در دانمارک و سوئد.

مخاطب مطبوعاتی:
مهمان نوازی دویچه | Lyoner Straße 25 | 60528 فرانکفورت من اصلی هستم | آلمان
سون هیرشلر | تلفن: +49 69 66564-422
پست الکترونیک: [email protected]

فیس بوک | توییتر | YouTube
www.deutscheh Hospitality.com/fa
www.steigenberger.com/fa | www.maxxhotel.com/fa | www.jaz-hotel.com/fa
www.intercityhotel.com/fa | https://www.zleep.com/fa/

منبع مهمان نوازی Deutsche

لینک های مربوطه

https://www.deutscheh Hospitality.com