موزه هنر ویسکانسین “Funnies Wisconsin: پنجاه سال کمیک” را اعلام کرد

دانشیار جی تایلر فریدمن ، معاون علمی هنر معاصر گفت: “این نمایشگاه خنده های بسیار مورد نیاز را به سال 2020 معرفی می کند.” “اما آثار همچنین جنبه جدی کمیک ها را به عنوان واسطه اعتراض سیاسی و بستری برای صداهای حاشیه ای نشان می دهد.”

West Bend موزه نمایش کلی از طنزهای موجود در ایران را ارائه می دهد ویسکانسین از جمله کمیک های زیرزمینی (a.k.a. “comix”) و سرزنده مدیسون صحنه از جمله آثار هنری تا سال 2019 دریافت کننده کمک هزینه MacArthur “Genius” لیندا بری، دانشیار خلاقیت بین رشته ای در دانشگاه ویسکانسین – مدیسون. موزهها میلواکی مکان ، MOWA | DTN ، واقع در هتل سنت کیت- The Arts ، کمیک های با مضمون سیاسی را برجسته می کند. آثار به نمایش گذاشته شده شامل رمان های گرافیکی ، روزنامه های جایگزین از دهه 1970 ، کتاب طنز به سفارش وزارت دادگستری ویسکانسین و داستان های چند صفحه ای توسط مجله میلواکی-سنتینلs دیروز (1967-1991) کاریکاتوریست تحریریه بیل سندرز.

در ارتباط با این نمایشگاه ، یک کاتالوگ کاملاً مصور 244 صفحه با عنوان مناسب است ویسکانسین فونی: پنجاه سال کمیک نقش ملی را بیان می کند ویسکانسین کمیک این فهرست شامل مقاله های مورخ و منتقد فرهنگ است جیمز پی دانکی و مدیسوننویسنده و سردبیر رمان گرافیکی پل بوعل. این فروشگاه شامل بیش از 150 تصویر طنز توسط سی و یک هنرمند طنز از جمله ارنی بوشمیلر، آل کاپ، آیزنر، هاروی کورتزمن، پیتر پوپلاسکی، استیو رودو بیل سندرز. ویسکانسین سرگرمی کاتالوگ نمایشگاه برای خرید در هر دو مکان نمایشگاه در دسترس خواهد بود.

وب سایت: www.wisconsinart.org/comics

حامیان نمایشگاه
پشتیبانی از این نمایشگاه که توسط گروه گردشگری ویسکانسین ، ملی اوقاف برای هنر و شورای علوم انسانی ویسکانسین ارائه شده است.

درباره موزه ویسکانسین هنر
موزه هنر ویسکانسین به بررسی هنر و فرهنگ آن می پردازد ویسکانسین از طریق نمایشگاه ها و برنامه های چرخان MOWA که در سال 1961 تأسیس شد یکی از موزه های برتر هنرهای منطقه است ایالات متحده، با بیش از 5000 اثر هنری بیش از 350 هنرمند.

SOURCE موزه هنر ویسکانسین هنر