موسسه فنی جهانی برای شرکت در چهلمین کنفرانس رشد سالانه Canaccord Genuity

ققنوس، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – انستیتوی فنی جهانی، شرکت (NYSE: UTI) ، ارائه دهنده برتر آموزش تکنسین حمل و نقل ، امروز اعلام کرد که در نمایشگاه Canaccord Genuity 40هفتم کنفرانس رشد سالانه بر پنجشنبه ، 13 آگوست 2020. جروم A. گرانتمدیر ارشد اجرایی و Troy R. Andersonمعاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی ، در آن حضور خواهند داشت ساعت 2 بعد از ظهر ET.

پخش اینترنتی ارائه در وب سایت روابط سرمایه گذار UTI در https://investor.uti.edu/ در دسترس خواهد بود. ضبط صدا از ارائه به مدت هفت روز پس از این رویداد بایگانی و در دسترس خواهد بود.

درباره موسسه فنی جهانی ، شرکت

با بیش از 220،000 فارغ التحصیل در تاریخ 55 ساله خود ، انستیتوی فنی جهانی، Inc. (NYSE: UTI) پیشرو در کشور آموزش فنی در زمینه تکنسین های خودرو ، دیزل ، تعمیر برخورد ، موتور سیکلت و دریانوردی است و فناوری جوشکاری و کنترل عددی رایانه (CNC) را برای برنامه های ماشینکاری ارائه می دهد. این شرکت با رهبران صنعت مشارکت کرده است ، از امکانات پیشرفته صنعت خود با فناوری فعلی بهره می برد و آموزش هایی را ارائه می دهد که مطابق با نیاز کارفرمایان باشد. UTI از طریق شبکه 12 دانشگاه خود در سراسر کشور ، برنامه هایی بعد از ثانویه را تحت پرچم چندین مارک مشهور ، از جمله انستیتوی فنی جهانی (UTI) ، موسسه مکانیک موتور سیکلت و انستیتوی مکانیک دریایی (MMI) و موسسه فنی NASCAR (فناوری ناسکار). دفتر مرکزی این شرکت است ققنوس ، آریزونا.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.uti.edu مراجعه نمایید. UTI را در www.facebook.com/UTI دوست دارید یا UTI را در توییترUTITweet ،MMITweet وNASCARTechUTI دنبال کنید.

تماس با رسانه:
جودی کنت
معاون رئیس جمهور ، ارتباطات و روابط عمومی
انستیتوی فنی جهانی
(623) 445-0872
[email protected]

ارتباط با سرمایه گذار:
رابرت وینترز یا بروکس همیلتون
گروه IR آلفا
(312) 445-2870
[email protected]

منبع انستیتوی فنی جهانی، شرکت

لینک های مربوطه

https://www.uti.edu