ناسا برندگان نسل Artemis از چالش اکتشافی انسان ناسا راور راور را اعلام کرد

HUNTSVILLE ، علا.، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – در حالی که ناسا در حال آماده سازی برای ارسال اولین زن و مرد بعدی به سطح ماه در سال 2024 با برنامه Artemis است ، نسل بعدی کاشفان ، مهندسان ، دانشمندان و متخصصان پروازی در فضا در حال تشدید مهارت های خود برای کمک به آژانس حضور دائمی در ماه ایجاد می کند و اولین انسان ها را به مریخ می فرستد.

این آژانس برندگان مسابقه چالش روور اکتشافی انسانی ناسا در سال 2020 را در طی یک مراسم جوایز مجازی که منتشر شد ، اعلام کرد 21 آگوست. Rover Challenge وظایف تیم های دانشجویی ایالات متحده و بین المللی را برای طراحی ، مهندسی و آزمایش یک مریخ نورد انسانی بر روی یک مسیر که شبیه سازی زمین موجود در اجزای صخره ای در منظومه شمسی را انجام می دهد ، وظیفه می کند. تیم ها همچنین باید ضمن انجام مذاکرات در دوره ، وظایف ماموریت را انجام دهند ، از جمله بازیابی نمونه ها و تجزیه و تحلیل طیفی.

با وجود لغو فعالیت های مسابقه در محل در مرکز فضایی و موشکی ایالات متحده در نزدیکی مرکز پرواز فضایی مارشال ناسا در هانتسویل ، آلابامابا توجه به بیماری همه گیر جهانی COVID-19 ، تیم های دبیرستان و دانشکده در مقاطع مختلف طراحی ، اسناد و مدارک ارائه شده با یکدیگر به رقابت پرداختند و برای تلاشهای موفقشان شناخته شدند.

“امسال 111 تیم از 27 ایالت داشتیم ، ایالت واشنگتن.، پورتوریکوو 11 کشور دیگر ، “گفتند جولی کلیفتمدیر برنامه برای چالش در مارشال. وی ادامه داد: “تیم ها امسال محدودیت ها را طراحی کردند و روورهای واقعاً خلاقانه ای را طراحی کردند تا مسیر دشواری را طی کنند. اگرچه ما ناامید هستیم که مجبور شدیم فعالیت های سایت را لغو کنیم ، اما ما از این امر هیجان زده می شویم که قادر به شناختن و جشن گرفتن سخت تیم ها هستیم. کار و خلاقیت. “

جوایز در هشت دسته ارائه شد.

جایزه بهترین طراحی AIAA نیل آرمسترانگ

 • بخش دبیرستان: دبیرستان اسکامبیا ، در پنساکولا ، فلوریدا
 • دانشکده / بخش دانشگاه: دانشگاه ایالتی تنسی میانه – تیم 2 ، در مورفورسبورو ، تنسی

جایزه چالش فناوری

 • Universidad Nacional de Ingeneiria، in لیما، پرو

چالش فن آوری رانندگی درایو

 • Universidad ECCI ، در بوگوتا ، کلمبیا

جایزه Telemetry / Electronic AIAA

 • Tecnológico د مونتری، که در مورلوس ، مکزیک

جایزه بهترین گزارش AIAA

 • بخش دبیرستان: مدرسه کلیسای جامع کلیسا – تیم 1 ، در دالاس
 • دانشکده / بخش دانشگاه: دانشگاه Trine، در آنگولا ، ایندیانا

جایزه چالش ایمنی سیستم

 • بخش دبیرستان: دبیرستان کوه جولیت ، در کوه جولیت ، تنسی
 • دانشکده / بخش دانشگاه: Instituto Tecnológico De Santo Domingo (INTEC) ، در سانتو دومینگو ، جمهوری دومینیکن

جایزه STEM Engagement

 • بخش دبیرستان: دبیرستان آبی ریج ، در دریاچه ، آریزونا
 • دانشکده / بخش دانشگاه: Universidad ECCI

جایزه چالش کار

 • بخش دبیرستان: آکادمی سنت توماس ، در مندوتا هایتس ، مینه سوتا
 • دانشکده / بخش دانشگاه: دانشگاه آلاباما در هانتسویل

این مسابقه یکی از هفت چالش دانشجویی Artemis ناسا است که میزبان آژانس برای مشارکت و الهام بخشیدن به نسل Artemis است. این برنامه توسط مدیر ماموریت اکتشافات انسانی و عملیات ناسا و دفتر STEM Engagement Next Gen STEM در اسپانسر حمایت می شود. واشنگتن؛ و توسط مارشال دفتر اشتغال STEM.

این چالش در سال 1994 به عنوان مسابقه بزرگ Moonbuggy ناسا برای بزرگداشت 25 سالگرد فرود آمدن قمری آپولو 11 آغاز شد. فقط در سال اول شش تیم کالج شرکت کردند. این مسابقه در سال 1996 گسترش یافت تا تیم های دبیرستان را نیز شامل شود ، این مسابقه دوباره در سال 2014 به چالش اکتشاف انسانی Rover تبدیل شد. از زمان شروع این چالش ، بیش از 12000 دانش آموز شرکت کرده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چالش اکتشاف انسانی ناسا ، بازدید کنید:

https://www.nasa.gov/stem/roverchallenge/home/index.html

برای اطلاعات بیشتر در مورد چالش های دانشجویی Artemis ناسا ، بازدید کنید:

https://www.nasa.gov/stem/artemis.html

منبع ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov