نرم افزار ادراک پیشگام SVNet از StradVision به منظور بهبود ایمنی در جاده ها در خط جدید SUV های چانگان در چین

سئول، کره جنوبی، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – StradVisionکه نرم افزار درک دوربین مبتنی بر هوش مصنوعی مبتکر آن در زمینه نوآوری پیشرو در سیستم های پیشرفته کمک به رانندگان (ADAS) و وسایل نقلیه خودمختار است ، با Tung Thih Electronic (TTE) به قدرت رساندن ویژگی های پیشرفته ایمنی جاده در تولیدکننده خودرو خودرو چانگانSUV آینده نگر CS75 Plus.

این معامله تولید به عنوان اولین نقطه عطف مهم برای StradVision به عنوان اولین باری که نرم افزار آن با Surround View Monitoring (SVM) در مقیاس گسترده مستقر می شود.

CS75 Plus در حال تولید است چین با استفاده از نرم افزار پیشگامانه درک مبتنی بر دوربین مبتنی بر دوربین StradVision ، SVNet و سنسورهای مشاهده فراصوت فراصوت TTE. ترکیبی از فناوری ترکیبی مهم از فناوری ایمنی جاده را در اختیار رانندگان قرار می دهد.

SVNet به ADAS و وسایل نقلیه مستقل اجازه می دهد تا اشیاء دقیقی مانند سایر وسایل نقلیه ، خطوط ، عابر پیاده ، حیوانات ، فضای آزاد ، علائم راهنمایی و رانندگی و چراغها را حتی در شرایط جوی سخت یا روشنایی ضعیف ، شناسایی و شناسایی کنند.

در مقایسه با رقبا ، SVNet کم حجم است ، به طور چشمگیری به ظرفیت حافظه کمتری احتیاج دارد و انرژی کمتری نیز مصرف می کند. این نرم افزار همچنین می تواند به لطف نرم افزار دارای قابلیت انعطاف پذیری و برش لبه عصبی شبکه عصبی StradVision برای هر سیستم سخت افزاری تنظیم شود.

برای دستیابی به دید در اطراف ، دوربین SVNet و قابلیت های مبتنی بر یادگیری یکپارچه با سنسورهای دیگر مانند LiDAR و RADAR کار می کنند تا داده های جاده جمع آوری شده را با سرعت و دقت بالایی پردازش کنند.

CS75 Plus Changan SVNet را به عنوان بخشی از SVM خود شامل می کند ، سیستمی که حداقل چهار دوربین را در اطراف وسیله نقلیه قرار می دهد تا از یک منظره پانوراما از محیط اطراف استفاده کند.

علاوه بر این SVNet ، CS75 Plus را با ویژگی های پیشرفته مانند کمک پارکینگ خودکار و ترمز اضطراری خودکار کم سرعت ، تکمیل می کند. این فناوری توسط TTE از سایر رقبا به عنوان بهترین نرم افزار یادگیری عمیق و درک مبتنی بر دوربین انتخاب شده است.

StradVision پیش بینی می کند که استفاده از نرم افزار درک مبتنی بر دوربین و SVM در سایر وسایل نقلیه در آینده امنیت ایمنی جاده ها را در سطح جهان بهبود می بخشد و همچنین گام های بیشتری را در فناوری ایمنی جاده ای AI تشویق می کند.

نرم افزار StradVision بدست آمده است چین گواهینامه گووبیو و گواهینامه ASPICE CL2 آرزو شده (بهبود عملکرد نرم افزار اتومبیل و تعیین سطح مهار توانایی 2). این هواپیما در 9 میلیون وسیله نقلیه – مانند SUVs ، سدان ها ، کامیون ها و اتوبوس های خود رانندگی – با همکاری پنج دستگاه برتر اتومبیل در جهان در سراسر جهان مستقر شده است. شرکای جهانی StradVision همچنین شامل NVIDIA ، Hyundai ، LG Electronics ، Texas Instrument ، Qualcomm و Toshiba هستند.

درباره StradVision
تاسیس در سال 2014 ، StradVision پیشگام صنعت خودرو در فناوری پردازش بینایی مبتنی بر هوش مصنوعی برای سیستم های پیشرفته کمک به رانندگان (ADAS) است. این شرکت با ارائه ویژگی های ADAS با کسری از هزینه بازار در مقایسه با رقبا ، ظهور وسایل نقلیه کاملاً خودمختار را تسریع می کند. نرم افزار StradVision در 9 میلیون وسیله نقلیه در سراسر جهان مستقر شده است و توسط بیش از 120 کارمند آنها در این سرویس سرویس دهی شده است سئول، سن خوزه، توکیوو مونیخ. این شرکت جایزه ACES Technology Automobile 2020 را در استقلال (رده نرم افزار) دریافت کرد.

تماس با رسانه
شرکت StradVision
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +1 (650) 382-7232

SOURCE StradVision

لینک های مربوطه

https://www.stradvision.com