نمایشگاه بین المللی واردات بین المللی با کیفیت و بزرگتر در ماه نوامبر آماده می شود

شانگهای، 6 آگوست 2020 / PRNewswire / – سومین نمایشگاه بین المللی واردات چین که طبق برنامه ریزی در نمایشگاه ملی و مرکز همایش ها برگزار می شود (شانگهای) در ماه نوامبر ، یک فضای نمایشگاه تجاری برنامه ریزی شده بزرگتر دارد و قرار است شرکت کنندگان را با ارائه های شگفت انگیز تر Wow کند.

“برنامه سوم CIIE قرار است در آن برگزار شود شانگهای از جانب 5 تا 10 نوامبرو مقدمات این نمایشگاه همگی در حال انجام است. “

طبق گفته Sun ، تمرکز آماده سازی های فعلی برای سومین CIIE از جذب غرفه داران به نقاشی خریداران و سازماندهی نمایشگاه تغییر یافته است. پیشرفت شدیدی حاصل شده است.

شور و نشاط

فضای نمایشگاه تجاری پیش بینی شده برای سومین CIIE شامل 360،000 متر مربع ، 60،000 متر مربع بزرگتر از منطقه نمایشگاه تجاری پیش بینی شده در سال گذشته و 20 درصد افزایش یافته است.

منطقه نمایشگاه تجاری به شش بخش نمایش داده می شود که شامل مواد غذایی و محصولات کشاورزی ، خودرو ، صنعت هوشمند و فناوری اطلاعات ، کالاهای مصرفی ، تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی و همچنین تجارت در خدمات می شود.

دفتر CIIE گفت که تعداد شرکت های Fortune 500 و شرکت های پیشرو در صنعت در CIIE سوم شرکت می کنند که تقریباً برابر با نسخه های اول و دوم است.

تعداد بیشتری از سیاست ها نسبت به سال گذشته منتشر شده است و پیش بینی می شود که به غرفه داران و خریداران بهتر جذب و خدمت کنند. اداره کل گمرک اخیراً سیاست های حمایتی را برای تسهیل در ترخیص کالا از گمرک شرکت کنندگان در نمایشگاه برپا کرده است.

خدمات بهبود یافته برای خریداران

اقدامات هدفمندتری برای جذب خریداران انجام شده است. براساس معامله ، ترخیص کالا از گمرک و داده های اعتباری از نمایشگاه قبلی ، سازمان دهندگان دعوت نامه ها را برای 40،000 شرکت وارداتی شناسایی و ارسال کردند. همچنین نه راه نمایش جاده ای برای جذب خریداران ترتیب داده شده است.

لینک ثبت نام بازدید کنندگان: https://www.ciie.org/ciie/f/visitor/pre-book؟locale=en

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/1077995/CIIE_Logo.jpg

تماس با خانم نی کینگکسین
تلفن.:+86-21-67008794

منبع CIIE