هتل های مشترک المنافع استخدام TownePlace Suites Indianapolis Downtown Management Upper را اعلام کردند

کلاوس پس از گذراندن خدمت در انواع نقش های مدیر کل با هتل های مشترک المنافع از سال 2008 به حالت وطن خود بازگشت و پس از خدمت به عنوان مدیر افتتاح Candlewood Suites Indianapolis South ، Klaus برای تعدادی از هتل ها و مارک ها از جمله خدمات پشتیبانی ستاره ای را ارائه داده است. هیلتون ، هایات و IHG. این نخستین اموال ماریوت از زمان مدیریت وی در فرودگاه حیاط سینسیناتی در سال 2017/2018 است.

“من سپاسگزارم که مدیر عمومی افتتاحیه برای یک ملک واقعاً بی نظیر در مرکز شهر هستم ایندیاناپولیسکلوز گفت ، “من فکر می کنم میهمانان می توانند از خانه در یک خانه با اقامت طولانی لذت ببرند و در عین حال چند دقیقه از همه ایندیاناپولیس جاذبه های اصلی. “

برخلاف کلاوس ، باس برای اولین بار در حرفه چشمگیر خود به هتل ها مشترک المنافع پیوست. باس در چندین موقعیت فروش مشغول به کار بوده است – نقشهای اخیر وی بر آموزش و توسعه متخصصان فروش میهمان در شرکتهای مختلف متمرکز شده است. وی پیش از پیوستن به مشترک المنافع ، معاون رئیس جمهور فروش و بازاریابی بود ایندیاناپولیسمبتنی بر همکاران Blue Ridge. باس دانش گسترده ای در مورد سیستم های ماریوت دارد و یک مربی معتبر Access Edge است و او را به یک فانتزی مناسب برای افتتاح هتلی در مرکز شهر تبدیل می کند. ایندیاناپولیس.

باس گفت: “ما مشتاقانه منتظر روز افتتاح و خدمت به جامعه خود هستیم. “ما از هر میهمان قدردانی می کنیم و می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که آنها تجربه ای شگفت انگیز در TownePlace Suites Indianapolis Downtown مرکز شهر ما دارند!”

این ملک 146 اتاق کمتر از 2 بلوک از ورزشگاه نفت لوکاس و یک مایل فاصله از آن فاصله دارد ایندیانا مرکز کنوانسیون. پذیرایی از مسافران با اقامت طولانی با آشپزخانه های کامل در هر اتاق ، TownePlace Suites Indianapolis Downtown قرار است یک مقصد مهم برای انواع میهمانان باشد. یک بار کامل ، نوشیدنی ها و گزش های سبک را به مهمانان ارائه می دهد تا بتوانند عصر خود را در ایندی پایان دهند. این که آیا شما برای چند روز یا چند ماه از TownePlace Suites دیدن می کنید ، بیشتر از مکانی برای اقامت است – جایی که زندگی ادامه می یابد.

علاقمندان برای یادگیری بیشتر یا رزرو اتاق در TownePlace Suites Indianapolis Downtown می توانند از طریق وب سایت خود به آدرس www.marriott.com/INDTD مراجعه کنند. برای برنامه ریزی یک تور ملک ، علاقه مندان می توانند باس را مستقیماً از طریق ایمیل ارسال کنند [email protected].

درباره هتل های مشترک المنافع ، LLC

هتل های مشترک المنافع ، LLC در سال 1986 تأسیس شد و یک شریک اثبات شده در ارائه خدمات مدیریت هتل با نتایج مالی برتر است. این شرکت تجربه گسترده ای در مدیریت خدمات پر مارک با حق بیمه کامل و انتخاب هتل های خدمات دارد. هتل های مشترک المنافع در حال حاضر 39 املاک را با بیش از 5،000 اتاق اداره می کند.

مخاطب
جنیفر اشنایدر
هتل های مشترک المنافع ، LLC
[email protected]
859.261.5522

لینک های مربوطه
http://www.commonwealthhotels.com

SOURCE Commonwealth Hotels، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.commonwealthhotels.com