هتل ها و استراحتگاه های Wyndham از افزایش قیمت و قیمت پیشنهادات ارشد ارائه می دهند

PARSIPPANY ، N.J.، 10 آگوست 2020 / PRNewswire / – هتل ها و اقامتگاه های ویندام ، شرکت (NYSE: WH) امروز قیمت پیشنهادی خود را اعلام کرد 500 میلیون مبلغ اصلی مبلغ 4.375٪ یادداشت های ارشد به علت سال 2028 (“یادداشت ها”) که بیانگر یک 150 میلیون دلار از اندازه پیشنهادی که قبلاً اعلام شده بود افزایش یابد. انتظار می رود این پیشنهاد به پایان برسد 13 آگوست 2020مشروط به شرایط بسته و عرفی بازار ، و شرکت در نظر دارد تا از بازده خالص ارائه ، به همراه وجه نقد در بازپرداخت ، استفاده كند. 500 میلیون دلار از وامهای پرداخت شده تحت تسهیلات اعتباری در گردش و پرداخت هزینه ها و هزینه های مربوط این یادداشت ها توسط برخی از شرکت های تابعه محدود شرکت که تسهیلات اعتباری برجسته و یادداشت های موجود آن را تضمین می کنند ، تضمین می شوند.

علاوه بر این ، شرکت وارد اصلاحات دوم در توافقنامه اعتباری خود در رابطه با تسهیلات اعتباری در گردش خود شد تا کف پایان 0.50٪ LIBOR را در پایان دوره امدادی حذف کند ، که به عنوان بخشی از اولین اصلاحیه تحمیل شده است. در پایان دوره امداد ، طبقه LIBOR اکنون مطابق با اعتبار اولیه اعتبار به 0.00٪ بازنشانی می شود.

یادداشت ها و ضمانت نامه های مربوطه طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح نشده (“قانون اوراق بهادار”) ، هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی یا قوانین اوراق بهادار از هر صلاحیت دیگری ثبت نشده است. یادداشت ها و ضمانت نامه های مرتبط ممکن است ارائه یا فروخته نشوند ایالات متحده به استثنای معافیت از معامله ، یا در معامله ای که مشمول آن نباشد ، الزامات ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی است. یادداشت ها و ضمانت نامه های مربوطه ، توسط خریداران اولیه ، فقط به افرادی که منطقاً معتقدند “خریدار مؤسسه‌ای واجد شرایط” هستند ، با توجه به معافیت از ثبت نام ارائه شده توسط قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار و به برخی افراد غیر آمریکایی در معاملات خارج از کشور مطابق مقررات S طبق قانون اوراق بهادار.

این اطلاعیه مطبوعاتی نه پیشنهادی برای فروش است و نه درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه اوراق بهادار و نباید پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید ، یا فروش آن ، یادداشت ها یا ضمانت نامه های مربوطه یا سایر موارد باشد. اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن پیشنهاد ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد.

شرکای PJT به عنوان مشاور مالی این شرکت در معاملات کار می کردند.

درباره هتل ها و استراحتگاه های Wyndham
هتل ها و اقامتگاه های Wyndham (NYSE: WH) با دارایی بیش از 9000 هتل در 90 کشور در شش قاره بزرگترین شرکت حق رای دادن در هتل ها در جهان است. ویندام از طریق شبکه 813000 اتاق خود که مورد توجه مسافر روزمره قرار می گیرد ، حضور پررنگ در اقتصاد و بخش های میان رده صنعت اقامتگاه را ترتیب می دهد. این شرکت مجموعه ای از 20 مارک هتل ، از جمله Super 8® ، Days Inn® ، Ramada® ، Microtel® ، La Quinta® ، Baymont® ، Wingate® ، AmericInn® ، Hawthorn Suites® ، علائم تجاری مجموعه و Wyndham® را به عهده دارد. هتل ها و اقامتگاه های Wyndham همچنین پیشرو در ارائه خدمات مدیریت هتل است. برنامه وفاداری جایزه Wyndham Rewards این شرکت ، به 84 میلیون عضو ثبت نام شده امکان بازخرید امتیاز در هزاران هتل ، اقامتگاه تفریحی باشگاه و اجاره تعطیلات در سطح جهان را ارائه می دهد.

بیانیه های رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ، از جمله اظهارات مربوط به ما است یادداشت های ارائه شده و استفاده از درآمد حاصل از آن. گفته های پیشرو شامل مواردی است که انتظارات مدیریت را نسبت به آینده منتقل می کند و بر اساس برنامه ها ، برآوردها و پیش بینی ها در زمانی که هتل های Wyndham اظهاراتی را بیان می کنند ، ممکن است توسط کلماتی مانند “will” ، “انتظار” ، “باور” شناخته شوند. برنامه ریزی ، “” پیش بینی “،” قصد “،” هدف “،” آینده “،” چشم انداز “،” هدایت “،” هدف “،” تخمین “،” طرح ریزی “و کلمات یا اصطلاحات مشابه ، از جمله نسخه منفی چنین کلمات و عبارات اظهارات به جلو ، خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل را شامل می شود ، که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای هتل های Wyndham از لحاظ معنوی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهایی که توسط چنین اظهارات آینده نگر بیان شده یا متفاوت باشد ، متفاوت باشند. به شما هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می كنند ، اعتماد نكردید.

عواملی که می توانند نتایج واقعی را از نظر مادی متفاوت از آنچه در بیانیه های آینده نگر هستند ، شامل ، بدون محدودیت ، شرایط عمومی اقتصادی است. ادامه یا بدتر شدن اثرات از همه گیر COVID-19 ، دامنه و مدت زمان آن و تأثیر در فعالیتهای تجاری شرکت ، نتایج مالی ، جریان وجوه نقدی و نقدینگی ، و همچنین تأثیرگذاری بر حق رای دادن شرکت و صاحبان املاک ، میهمانان و تیم اعضا ، صنعت میهمان نوازی و تقاضای کلی برای سفر. موفقیت اقدامات کاهش دهنده شرکت در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19؛ عملکرد شرکت در هر گونه بازیابی از بیماری همه گیر COVID-19؛ عملکرد بازارهای مالی و اعتباری؛ محیط اقتصادی صنعت مهمان نوازی خطرات عملیاتی مرتبط با حق رای دادن به هتل و مشاغل مدیریت؛ روابط شرکت با حق رای دادن و صاحبان املاک؛ تأثیر جنگ ، فعالیت تروریستی یا نزاع سیاسی؛ نگرانی های مربوط به بیماری های همه گیر یا تهدید به همه گیر ، بیماری های مسری یا بیماری همه گیر ، از جمله اثرات بیماری همه گیر COVID-19 و هرگونه تجدید ویروس و اقدامات دولت ها ، مشاغل و افراد در پاسخ به بیماری همه گیر ، از جمله دستورالعمل های ماندن در محل و سایر محدودیت های سفر؛ خطرات مربوط به ارتباط شرکت با CorePoint Lodging؛ توانایی شرکت در تحقق تعهدات و موافقت نامه های تحت بدهی برجسته خود ، از جمله پرداخت اصل و بهره و رعایت عهدنامه های آن. خطرات مربوط به توانایی شرکت در بدست آوردن منابع مالی ، از جمله دسترسی به نقدینگی و سرمایه در نتیجه COVID-19؛ محدودیتهای مربوط به خرید سهام و توانایی یا برنامه های شرکت برای پرداخت سود سهام و خرید سهام با احتساب زمان و میزان هر گونه خرید و فروش سهام سهم آینده و همچنین خطرات شرح داده شده در جدیدترین گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه در مورد فرم 10-Q به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) و هرگونه گزارش بعدی که به SEC ارسال شده است. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای بعدی یا موارد دیگر ندارد.

مخاطب


سرمایه گذاران:

مت کاپوزی

معاون ارشد رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار

973 753-6453

[email protected]

رسانه ها:
دیو DeCecco
معاون رئیس جمهور ، ارتباطات جهانی
973 753-7474
[email protected]

SOURCE Wyndham هتل ها و استراحتگاه ها

لینک های مربوطه

http://www.wyndhamhotels.com