هتل چهار فصل شیکاگو تحول را اعلام می کند که با جسارت ذات شیکاگو را ضبط خواهد کرد

با احراز وضعیت پنج ستاره برتر فوربس هتل ، احیای احیا شامل یک لابی تفریحی و یک سالن اجتماعی است. یک رستوران و بار جدید با همکاری جیمز ریش جایزه – برنده سرآشپز جاناتون ساوایر؛ سوئیت ها و آپارتمان های تازه طراحی شده؛ و فضای رویدادهای پیشرفته.

“ما در حال ایجاد مقصدی هستیم که میهمانان بتوانند از غوطه وری فرهنگی با غذا ، نوشیدنی ، هنر و موسیقی الهام بخش محلی لذت ببرند. شیکاگو می گوید: ” استفان وانچا، مدیر کل هتل چهار فصل شیکاگو.

هنر و سبک

با حضور در شرکت بین المللی معماری و طراحی داخلی Rottet Studio ، چشم انداز فضای داخلی جدید هتل این است که این هتل نمادین را با سبکی و سبکی جدید که شامل شوخ طبعی و زیبایی های امروزی است ، تند کند. تغییر مکان به یک پالت رنگی سبک تر و یک برنامه طبقه باز ، لابی مجدداً باعث می شود تا مهمانان بخاطر معاشرت ، سرگرمی زنده ، و جذاب کردن غذاهای و نوشیدنی های طولانی مدت طولانی تر بمانند. اضافه کردن یک نوار روزانه و یک سالن اجتماعی با مناطق نشیمن متنوع ، یک اتاق دیدنی پیچیده و جذاب اما در عین حال بسیار جذاب را به وجود می آورد.

کارشناس ، تنظیم زمینه برای یک فرار از نظر فرهنگی همهجانبه شیکاگومشاور هنری مبتنی بر Shashi Caudill مجموعه گسترده ای را که باید در هتل نصب شود ، انتخاب کرده است. نمایشگاهی دائمی که زیر چشم خلاق و متفکر شاشی در حال تحول است. برای لابی ، میهمانان می توانند از عکاسی معاصر انتظار داشته باشند که طیف گسترده ای از دیدگاه های فرهنگی را نشان دهد. برای اتاق های مهمان ، شاشی مجموعه ای را ایجاد کرد که با یک گره از مدرنیسم معاصر بود. با توجه به سبک و سبک ، آثار هنری شامل عکاسی ، نقاشی و اکسپرسیونیسم انتزاعی توسط هنرمندان محلی و بین المللی است.

موسیقی

برای ایجاد یک تجربه چند حسی برای میهمانان ، هتل در حال همکاری با BELLOSOUND برای اصلاح برنامه نویسی موسیقی با الهام از شیکاگو صحنه موسیقی متنوع. هر آهنگ در موسیقی متن فیلم چهار فصل از هتل شیکاگو به طرز فکری تزیین می شود تا میهمانان را به شهری که در آن قرار گرفته اند احساس کنند و هم چنین تجربه جدید لابی شامل سرگرمی زنده توسط افسانه های موسیقی محلی و همچنین اعمال جدید و در ژانرهایی مانند جاز ، بلوز و خانه.

غذا و نوشیدنی

هتل چهار فصل شیکاگو واقع در پایتخت غذا و نوشیدنی جهان ، تجربه مهمانان را از طریق رستوران و بارهای جدیدی که برای طراحی مجدد زمان و زمان شما طراحی کرده اند ، غنی تر می کند. برای زنده ماندن این دیدگاه ، هتل با آن همکاری کرده است مجله غذا و شراب “بهترین آشپز جدید” و جیمز ریش جایزه – برنده سرآشپز جاناتون ساوایر برای باز کردن یک رستوران و نوار امضا جدید. این غذاها با غذاهای خوب و تازه مسافرت شده در آمریکای جدید ، تجربیات جهانی سرآشپز ساوایر ، از جمله زمان زندگی در ایتالیا و فرانسه و سفر به ژاپن و سایر مقاصد ثروتمند غنی

سرآشپس سوایر گفت: “اکنون زمان مهمی است که هتل با یک رنسانس واقعی در حال پیوستن به تیم است.” “رستوران بخش مهمی از این دوره جدید برای هتل خواهد بود و من هیجان زده ام که فرصت دارم کاری را انجام دهم که به طرز حیرت انگیزی با شهر غذایی نهایی به عنوان موزه من انجام شود.”

سوئیت ها و آپارتمان های ویژه مدرن

تاج هتل اتاق های هتل و نوسازی های اخیر هتل ، مشهور است سانفرانسیسکوشرکت طراحی پایه BAMO به هتل چهار فصل شیکاگو بازگشت و همچنین مجدداً سوئیت های یک و دو خوابه و واحدهای آپارتمانی دو و سه خوابه را مجددا طراحی کرد. بازسازی مرحله دوم سوئیت ها و آپارتمان ها مجدداً پالت ها و دکوراسیون های داخلی را با الهام از خانه تزریق می کند. شیکاگوپختگی مرکز برجسته کردن دیدگاههای بی نظیر مرکز شهر شیکاگو و دریاچه میشیگان، سوئیت های بازسازی شده به عنوان یک غذای گرم و جذاب دعوت می شوند که از آن قدردانی می شود شیکاگو معماری مشهور

استودیوی Rottet با نوسازی کامل اتاق های میهمان ، مجتمع مجلسی را مجدداً طراحی مجدد می کند ، یک کام رنگ خنثی تصفیه شده با لهجه های آبی و طلایی را معرفی می کند. سوئیت ریاست جمهوری گسترده و پر نور شامل منظره دریا ، یک اتاق نشیمن با شومینه ، یک اتاق غذاخوری با صندلی هشت نفره ، یک اتاق پودر و دو اتاق خواب کینگ با دو حمام مرمر خیره کننده است. با اشغال گوشه ای از طبقه 46 ، مجموعه لوکس 2700 متر مربعی یک خانه واقعاً قابل توجه به دور از خانه برای خانواده ها یا زوج هایی است که به دنبال فضای اضافی هستند.

فضای رویداد بالا

در طول 7هفتم و 8هفتم طبقه ، بیش از 23000 فوت مربع از فضای رویداد ، از جمله اتاق بزرگ ، با دکوراسیون و اثاثیه جدید دوباره احیا می شود ، و هیچ جزئیاتی را دست نخورده باقی می گذارد. پس زمینه ایده آل برای عروسی ها و رویدادهای اجتماعی ، با طراحی جدید عناصر جزئیاتی از پسامدرن حفظ می شود ، در حالی که این زیبایی شناسی را با لمس های زیبا و مدرن در تضاد قرار می دهد.

می گوید: “در طول 30 سال گذشته ، ما بسیار خوشبخت بوده ایم که میزبان بسیاری از رویدادهای استثنایی از جشن های اجتماعی گرفته تا گلاس های خیریه و رویدادهای شرکتی باشیم.” جیمی برسلین، مدیر پذیرایی در هتل چهار فصل شیکاگو. “من از پیشرفتهای هیجان انگیز در آینده برای جفت شدن با خدمات اختصاصی خود ، که همیشه با هدف فراتر از انتظارات میهمانان ما است ، هیجان زده هستم.”

از اولین کسانی باشید که هتل چهار فصل جدید شیکاگو را تجربه کرده اید

برای رزرو ، با شماره 1 312 280 8800 تماس بگیرید و یا بصورت آنلاین رزرو کنید.

برای دسترسی به عکس و ارائه آن اینجا را کلیک کنید.

SOURCE Four Season Hotel شیکاگو

لینک های مربوطه

https://www.fourseasons.com/chicago/