همکاران بین المللی ماریوت با iQuilibrium برای حمایت از سلامت عاطفی و کارکنان کارمندان

بوستون، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – ماریوت بین المللی meQuilibrium ، راه حل برتر آموزش تاب آوری مبتنی بر علم ، را برای حمایت از بهزیستی ذهنی همکاران جهانی خود انتخاب کرده است. همکاران ماریوت در سراسر جهان هم اکنون می توانند به راه حل شناختی مبتنی بر علم دیجیتال meQuilibrium برای حرکت در این اوقات بی سابقه و ایجاد ظرفیت تطبیقی ​​، انعطاف پذیری و چابکی دسترسی پیدا کنند.

دکتر می گوید: “ماریوت برای رفاه همه همکاران ، از جمله کسانی که به سر کار برمی گردند یا در حال حاضر خسته شده اند ، و همچنین کارمندان خط مقدم که ممکن است با اضطراب ، عدم اطمینان و استرس مواجه شوند ، سرمایه گذاری می شود.” دیوید رودریگز، رئیس ارشد منابع انسانی ، Marriott International. “بهترین کلاس در کلاس meQuilibrium ، تخصص بهزیستی را در اختیار شما قرار می دهد که از همکاران ما که مدیریت استرس و عدم اطمینان در ارتباط با اختلال ، تحول و تغییر سریع را پشتیبانی می کنند ، پشتیبانی می کند.”

می گوید: “همکاری ما با ماریوت شهادت فرهنگ مردم آنها است.” جان بروس، مدیرعامل و بنیانگذار meQuilibrium. “ماریوت از دیرباز به دلیل اولویت دادن به رفاه همكاران خود شناخته شده است و ما خوشحالیم كه آنها بستر علمی-تاب آوری ما را برای پاسخگویی به نیازهای بهداشت روان یاران خود انتخاب كرده اند. آنها در این زمان فوق العاده برای مراقبت از همكاران خود اقداماتی را انجام می دهند. “

COVID-19 جهان را مختل کرده است و چالش های تجاری همچنان در حال رشد است و از این رو استحکام از همه مهمتر است. پلت فرم meQuilibrium با ایجاد مدلهای پیش بینی کننده ، فعالیت ها ، منابع و پشتیبانی مرتبط با مهارت های متقابل ، تعاملی و مهارت های ساخت ، بینش داده های محور را برای افراد فراهم می کند. این پلتفرم یک سفر کاملاً شخصی و تجویز شده را برای کمک به کارکنان می کند تا از مقاومت بیشتری برخوردار شوند ، همدلی و باهوش تر باشند.

همکاران ماریوت می توانند به meQuilibrium Engage ، یک سیستم مبتنی بر ابر و مقیاس پذیر جهانی ، طراحی شده برای کمک به افراد در مدیریت استرس و تغییر دسترسی داشته باشند. برای کمک به پشتیبانی از نیروی کار جهانی ماریوت ، نسخه های چند زبان برای همکاران از جمله اسپانیایی ، پرتغالی و ژاپنی در دسترس است.

درباره meQuilibrium
meQuilibrium یک راه حل دیجیتالی شماره 1 برای ایجاد انعطاف پذیری ساختمان در مقیاس برای شرکت های جهانی Fortune 500 است و به نوآوری و هدایت موقعیت های نامشخص به مشاغل کمک می کند. meQuilibrium علم انعطاف پذیری ، هوش مصنوعی ، تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده و علوم اعصاب را برای کمک به مشاغل در ایجاد رفاه و پتانسیل نیروی کار مهار می کند. کارفرمایان پیشرو قدرت انعطاف پذیری و سیستم هوشمند سازی مبتنی بر ابر مبتنی بر ابر meQuilibrium را به رسمیت شناخته اند تا هم تأثیرات منفی استرس را به صورت فردی کاهش دهند ، هم در مقیاس ، بلکه برای ایجاد جمعیتی از نیروی انعطاف پذیر و چابک نیز قادر به پیشرفت هستند. .

meQuilibrium دو سال پشت سر هم به فهرست شرکت Inc 5000 معرفی شده است و از جوایز بی شماری دیگر از جمله یک TalentCulture 2020 HR Tech Award و Deloitte’s 2019 North America Technology Fast 500 Award دریافت شده است. اطلاعات بیشتر در https://www.meQuilibrium.com.

مخاطب رسانه ای:
بث بردی، BrodyPR
[email protected]
908-295-0600

منبع meQuilibrium

لینک های مربوطه

https://www.meQuilibrium.com