هیوندای موتور با نام تجاری IONIQ اختصاصی به EVS اعلام کرد و فصل جدیدی را برای تجربه EV-Customer-Centric افتتاح می کند

تحت نام تجاری IONIQ ، Hyundai Motor از دانش فنی پیشرو در صنعت خود در EVS بهره می برد تا سه مدل اختصاصی جدید را در چهار سال آینده معرفی کند که مدلهای خلاقانه تری را دنبال کنند. ایجاد برند IONIQ در پاسخ به تقاضای سریع در حال رشد بازار است و برنامه Hyundai را برای هدایت بازار جهانی EV تسریع می کند.

برای انجام ماموریت نام تجاری IONIQ ، Hyundai قابلیت های EV فعلی خود را – مانند شارژ فوق العاده سریع ، فضای داخلی جادار و باتری باتری – را با نوآوری های آینده ترکیب می کند که طراحی ، فناوری ها و خدمات را برای ادغام داخل اتومبیل و خارج از کشور ترکیب می کند. تجارب اتومبیل برای یک سفر بدون درز.

گفت: “برند IONIQ الگوی تجربه مشتری EV را تغییر خواهد داد.” وونهونگ چومعاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد بازاریابی جهانی در شرکت هیوندای موتور. “با تأكيد جديد بر زندگي متصل ، ما تجارب الكتريكي را در زمينه شيوه زندگي دوستدار محیط زیست ارائه خواهيم داد.”

تولد دوباره IONIQ

Hyundai برای اولین بار اصطلاح IONIQ را وارد کرد ، که “یون” و “منحصر به فرد” را به هم متصل می کند ، هنگامی که پروژه IONIQ را اعلام کرد ، یک پروژه تحقیقاتی و توسعه بلند مدت با تمرکز بر تحرک سازگار با محیط زیست. بر اساس این پروژه ، هیوندای در سال 2016 وسیله نقلیه ای به نام IONIQ ، اولین و تنها مدل جهان را ارائه داد که گزینه ای از سه گزینه پیشرانه برقی – هیبریدی برقی ، پلاگین هیبریدی و باتری الکتریکی – را در یک نوع بدنه ارائه می دهد. اکنون ، IONIQ نمایانگر تعهد فزاینده Hyundai به پایداری و نوآوری است و در دستیابی به اهداف تحرک پاک شرکت مؤثر خواهد بود.

IONIQ 5 / IONIQ 6 / IONIQ 7

هیوندای با نام تجاری جدید تعدادی از عددی ها را به نام EVS راه اندازی می کند ، با وجود شماره های حتی مورد استفاده برای سدان ها و اعداد عجیب و غریب برای SUV.

اولین مدل تحت نام تجاری IONIQ خواهد CUV IONIQ 5 متوسط ​​است که در اوایل سال 2021 به بازار عرضه خواهد شد. IONIQ 5 بر اساس مفهوم EV ’45’ است که هیوندای در نمایشگاه بین المللی اتومبیل (IAA) 2019 رونمایی کرد. فرانکفورت به عنوان ادای احترام به اولین اتومبیل مفهومی خود. طراحان IONIQ 5 از گذشته الهام گرفته و آن را با پیکسل های پارامتری برش ، یک عنصر طراحی منحصر به فرد که طراحان Hyundai به ادغام آنها در مدل های IONIQ آینده ادامه می دهند ، ادغام کردند.

در سال 2022 ، Hyundai سدان IONIQ 6 را معرفی می کند ، که بر اساس آخرین مفهوم شرکت EV ‘Prophecy’ ساخته شده است ، که در ماه مارس رونمایی شد. پس از IONIQ 7 ، یک SUV بزرگ در اوایل سال 2024. طراحی بیرونی نمادین پیشگویی با شباهت آیرودینامیکی آن با نسبت های عالی مشخص می شود.

به همین ترتیب ، طرح های وسایل نقلیه IONIQ یک موضوع مشترک با “ارزش بی انتها” دارند. این خودروها از مدلهای گذشته الهام می گیرند ، اما این ها پلی به آینده خواهند بود.

پلت فرم E-GMP

مدل های تجاری IONIQ روی یک بستر جهانی ماژولار مدولار ، معروف به E-GMP قرار می گیرند ، که قابلیت شارژ سریع و دامنه رانندگی فراوان را فراهم می کند.

پلت فرم اختصاصی EV به هیوندای اجازه می دهد تا از فضای داخلی خودرو به عنوان “فضای زندگی هوشمند” با صندلی های بسیار قابل تنظیم ، اتصال بی سیم و ویژگی های منحصر به فرد مانند جعبه دستکش که به عنوان کشو طراحی شده است ، استفاده مجدد کند. تغییر پارادایم پلتفرم به رابط های کاربر گسترش خواهد یافت که ساده ، بصری و ارگونومیکی برای کمک به سرنشینان احساس راحتی کنند.

London Eye Event: کمپین IONIQ

هیوندای درست قبل از بازگشایی رسمی جذابیت معروف ، لندن راه اندازی IONIQ را با تبدیل چشم لندن به حرف غول پیکر “Q” با استفاده از چراغهای برقی جشن گرفته است.

این نخستین رویداد از کمپین برند “من در حال شارژ هستم” ، که باعث تقویت توانمندی محیط و سبک های متنوع زندگی از طریق IONIQ می شود.

ویدئویی از هیوندای که چشم مشهور جهانی لندن را به یک “Q” عظیم تبدیل کرده است را می توانید در اینجا مشاهده کنید: https://youtu.be/PL1scZfgrDA.

اطلاعات مربوط به نام تجاری IONIQ را می توان در اینجا یافت: www.hyundai.com/worldwide/en/brand/ioniq-launch

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Hyundai Motor و محصولات آن می توانید در:
http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

SOURCE موتور هیوندای

لینک های مربوطه

http://worldwide.hyundai.com/