هیوندای و BTS آهنگ “IONIQ: I’m On It” IONIQ اختصاصی EV برند Hyundai را راه اندازی می کنند

آهنگ با نام تجاری “IONIQ: من روی آن هستم” صدا مطابق با هدف IONIQ برای ارائه تجارب EV مشتری محور با محوریت راه حل های مرتبط با سبک زندگی ارائه می دهد. متن ترانه ها – توسط RTS ، Jin ، SUGA ، J-Hope ، Jimin ، V و Jung Kook خوانده و رپ شده است – بیانگر احساس کشف ، کنجکاوی ، امید ، خلاقیت و الهام بخشیدن به آینده است که توسط رفرنس “IONIQ” تایید شده است. من را آنجا می برد این موزیک ویدئو آخرین کانسپت هیوندای EV Prophecy است که در ماه مارس رونمایی شده است.

IONIQ به عنوان نام تجاری اختصاصی EV Hyundai Motor ، تعهد این شرکت را برای تمیز کردن تحرک تقویت می کند و تحولات مداوم آن را به عنوان ارائه دهنده راه حل هوشمند تحرک بازتاب می دهد. IONIQ قصد دارد تجارب EV محور مشتری را با محوریت راه حل های زندگی مرتبط با زندگی مطابق با دید هیوندای از “پیشرفت برای بشریت” ارائه دهد. تحت IONIQ ، هیوندای موتور قصد دارد طی چهار سال آینده سه مدل جدید EV اختصاصی را با مدل های ابتکاری تر معرفی کند ، از جمله IONIQ 5 ، یک CUV متوسط ​​، IONIQ 6 ، یک سدان و IONIQ 7 ، یک SUV بزرگ.

وی گفت: “امیدوارم آهنگ جدید همکاری Hyundai و BTS ، طرفداران جهانی باند و همچنین مشتریان ما را ترغیب کند که توجه خود را به دید هیوندای برای تحرک تمیز جلب کنند ، که از طریق برند جدید IONIQ EV تحقق می یابد.” وون هونگ چو، معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد بازاریابی جهانی در شرکت موتور هیوندای.

CMO جهانی ، وون هونگ چو افزود: Hyundai Motor و BTS به همکاری خود ادامه داده اند تا ارزش انرژی مثبت مورد نظر خود را در ورای تبلیغ وسیله نقلیه خاص گسترش دهند.تجارت جدید IONIQ پاسخ Hyundai Motor به مشکلات زیست محیطی و جوامع جهانی پایدار است که نسل های Millennials و Gen-Z هستند. نگران این موضوع هستیم و ما این ماده را از طریق تسریع دید EV برای آینده نشان خواهیم داد. ” او گفت. “ما تجارب EV مشتری محور را که مارک IONIQ به ارمغان خواهد آورد ، صمیمانه با بسیاری از طرفداران و مشتریان در سراسر جهان از طریق موسیقی با نام تجاری ارتباط خواهیم داد.

طرفدارانی که می خواهند IONIQ را با BTS بیشتر جشن بگیرند می توانند در یک رویداد آنلاین شرکت کنند تا فرصتی برای برنده شدن در یک پخش کننده موسیقی نوار کاست نسخه محدود. پخش کننده موسیقی شامل دو قطعه – “IONIQ: من روی آن هستم” و پیام های جداگانه از هر یک از اعضای گروه است.

هیوندای در سراسر جهان: (https://www.hyundai.com/worldwide/en)
سبک زندگی اینستاگرام: (https://www.instagram.com/hyundai.lifestyle/)
توییتر: (https://twitter.com/Hyundai_Global)

SOURCE شرکت هیوندای موتور