والا والا دره “بهترین منطقه شراب آمریکا” در سال 2020 ایالات متحده آمریکا امروز 10 جایزه برگزیده بهترین خوانندگان را برگزید

والا والا ، شستشو.، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – دره والا والا نامگذاری شده است بهترین منطقه شراب آمریکا در 2020 ایالات متحده آمریکا امروز 10Best جوایز انتخاب خوانندگان پس از رأی عمومی یک ماهه در سراسر کشور. والا والا ولی سه سال متوالی به عنوان فینالیست برای جایزه معتبر انتخاب شده است ، اما این اولین بار است که مقام اول را بدست آورده است. علاوه بر پیروزی مقام اول والا والا در رده بهترین منطقه شراب ، سایه های بلند وینترها مقام چهارم را در بهترین اتاق چشیدن برای دومین سال متوالی

“من می توانم به هیچ روش بهتری برای آبروی شراب فکر نکنم ایالت واشنگتن به طور کلی ، و والا والا ولی به طور خاص شراب می دهند ، از اینکه با رأی عمومی به عنوان بهترین منطقه شراب آمریکا شناخته شوند. ” رابرت هانسنمدیر اجرایی اتحاد شراب شراب والا والا ولی. وی گفت: “این یک شهادت برای برجستگی برجسته ، کاردستی دقیق و زن و مرد است که متعهد به بالا بردن دره والا والا از منظر تولید شراب و از منظر گردشگری هستند.”

هیئت پنج نفره از متخصصان صنعت شراب ، 20 فینالیست را از لیست بیش از 250 منطقه شراب سازی آمریکا انتخاب کردند. از مردم خواسته شد تا روزانه به منطقه مورد علاقه خود رأی دهند بین 13 تا 12 آگوست.

“دره والا والا هیچ کس غافلگیر نیست به دلیل کیفیت شراب خود و تجربه ای که در انتظار کسانی است که بازدید می کنند ، از جمله اینکه به عنوان بهترین شهر شراب آمریکا در جوایز سفر Sunset 2018 شناخته می شوند.” Tabitha Crenshaw. “با توجه به گسترش امروز شراب و مناطق شراب آمریكا ، این لحظه به ویژه افتخارآمیز است. واقعاً ویژه است وقتی افرادی كه شراب شما را خریداری می كنند و از آن لذت می برند و كسانی را انتخاب می كنند كه از اجتماع باورنکردنی ما بازدید كنند ، کیفیت و تجربیاتی را كه سعی می كنید ، تأیید می كنند. بدست آوردن.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد دره والا والا و شراب آن ، به این قسمت مراجعه کنید www.wallawalla.org یا www.wallawallawine.com.

در باره والا والا:

به عنوان سرمایه غیر رسمی واشنگتن کشور شراب ، والا والا بیش از 120 کارخانه شراب سازی ، یک صحنه آشپزی شناخته شده در سطح کشور ، دسترسی به وفور از تفریحات در فضای باز و صحنه های هنری و تفریحی است که بارها و بارها در شهرها به اندازه خود رقیب است. این اجتماع با قدمتی بیش از 30000 نفر از ساکنان با چیزهای زیادی از جمله دوستی و مهمان نوازی ، کیفیت شراب آن و البته معروف والا واللا پیاز شیرین. رانندگی آسان و منظره ای چهار ساعته از آن سیاتل، پورتلند، یا بویز، والا والا همچنین می توانید از طریق خطوط هوایی آلاسکا به پروازهای روزانه و بدون توقف روزانه دسترسی پیدا کنید سیاتل. برای اطلاعات بیشتر و شروع به برنامه ریزی سفر والا والابازدید کنید www.wallawalla.org.

درباره اتحاد شراب شراب والا والا والا:

اتحاد شراب شراب Walla Walla Valley یک سازمان عضویت در صنعت شراب غیرانتفاعی است که رسالت اصلی آن ساختن یک برند شراب معتبر بین المللی Walla Walla Valley در بین مصرف کنندگان ، رسانه ها و تجارت با تهیه برنامه های بازاریابی به نمایندگی از شراب سازی های عضو ، تاکستان ها و شرکا است. اتحاد شراب به عنوان منبع اطلاعاتی پیشرو برای مصرف کنندگان ، رسانه ها و تجارت علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت شراب دره است.

مخاطبین رسانه:
جاستین یکس، تبلیغات و روابط عمومی DVA ، 541-610-8443 ، [email protected]
لیز ناپک، اتحاد شراب شراب والا والا وال ، 509-526-3117 ، [email protected]

منبع اتحاد شراب دره والا والا ولی