وب سایت تازه طراحی شده Polin Waterparks اکنون بصورت آنلاین است

این بخش دارای بخش بهبود یافته ای است که نمونه هایی از کارهایی که پولین برای برخی از مشتریان خود انجام داده است. بینندگان تشویق می شوند که نگاهی بیندازند و ممکن است الهام بخش برای پروژه بعدی خود باشند

علاوه بر نمایش محصولات گسترده و تجربیات چشمگیر خود ، Polin خوشحال است که وب سایت به روز شده ای را ارائه می دهد که کلیه اطلاعات لازم و به روز را در مورد تمام خدمات آنها ارائه می دهد.

وب سایت Polin همچنین با طراحی پاسخگو ساخته شده است که به آن اجازه می دهد هر دستگاهی را تطبیق دهد ، به این معنی که کاربران بدون توجه به اینکه در خانه باشند یا در دفتر باشند ، همان تجربه را در هنگام حرکت به دست می آورند.

در حال حاضر ، سایت پیشرفته فقط به زبان انگلیسی در دسترس است. با این حال ، نسخه های دیگر در این ماه دنبال خواهند شد. با راه اندازی سایت جدید ، پولین مایل است به بازدید کنندگان خود یادآوری کند که شاید لازم باشد حافظه پنهان گذشته مرورگر خود را از طریق فهرست ابزار خود پاک کند تا از اطمینان کامل بارگیری سایت جدید استفاده کند.

پولین امیدوار است که کاربران از وب سایت لذت ببرند! برای هر گونه سؤال ، پیشنهادات ، انتقادات و پیشنهادات یا نظرات ، لطفاً آنها را از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected].

درباره Waterparks Polin

پولین در سال تاسیس شد استانبول در سال 1976 و از آن زمان به یک شرکت پیشرو در صنعت پارک های آبی تبدیل شده است. امروزه پولین در طراحی ، مهندسی ، ساخت و نصب پارک های آبی و جاذبه های آب بازی یک رهبر جهانی است. پولین بیش از 3500 پروژه آبگرمکن در 108 کشور در سراسر جهان به اتمام رسانده و بزرگترین تأمین کننده آب اسلایدها در اوراسیا است. همکاری با طیف گسترده ای از مشتری ها ، به پولین کمک کرده است تا چندین نقطه عطف از جمله نصب اولین پارک های آبی در بسیاری از کشورها و بسیاری دیگر از مسابقات های برنده جایزه را در پارک هایی با شهرت جهانی کسب کند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.polin.com.tr مراجعه کرده یا با Sohret Pakis با شماره +90 262 656 64 67 تماس بگیرید یا با [email protected].

Polin Waterparks یک شرکت Polin Group است

SOURCE Waterparks Polin