ویلچر مخصوص ویل و وان سدان برای انتقال بیماران مثبت COVID-19

نیویورک، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – مارس 2020: همه گیر COVID-19 چالش های جدی برای حمل و نقل بیمار ایجاد می کند.

شیوع COVID-19 در سراسر جهان تأثیر فوری و ویران کننده ای بر روی مردم و توانایی آنها در دستیابی به درمان های اساسی پزشکی داشته است. حمل و نقل اضطراری برای قربانیان این بیماری ضروری بود و بسیاری از افراد که به درمان منظم حیاتی نیاز داشتند ، دریافتند که شرکتهای حمل و نقل معمول غیر اضطراری آنها قادر به ارائه این خدمات نبودند. این امر در طول سال 2020 ادامه داشته و بسیاری از آنها بدون حمل و نقل اساسی باقی مانده اند.

بدون وجود حیات اساسی حمل و نقل ما ، زندگی بسیاری از افراد نیز به دلیل عدم مراقبت روتین و مساعدت پزشکی ممکن است در معرض خطر باشد. این چیزی نیست که هرکسی در اینجا با مراقبت مولی قادر به رعایت آن باشد ، به همین دلیل مولی برای انجام کارهایی که لازم بود ، وارد عمل شد.

از همان ابتدا ، این شرکت با ارائه تجهیزات و تجهیزات پزشکی در کشور ، خود را اثبات کرده است نیویورک با برنامه ExtraMyle بدون هیچ هزینه ای برای کسانی که از آن سود می برند.

این شرکت به سرعت خدمات خود را اختصاص داد تا بخشی از ناوگان های ویلچر و سدان ما را اختصاص دهد تا مخصوص حمل و نقل بیمارانی که تست COVID-19 را مثبت آزمایش کرده بودند و فوراً برای حضور در قرار ملاقات های بیمارستان نیاز داشتند ، تخصیص یابد. بیمارانی مانند بیمارانی که به روشهای نجات بخش زندگی مانند دیالیز یا روشهای درمانی اساسی ضروری احتیاج داشتند.

وسایل نقلیه ناوگان ویلچر ون و سدان سازگار با مطابق با تمام دستورالعمل های پیشگیری COVID-19 هستند.

هر وسیله نقلیه مرتباً شسته می شود و کابین های داخلی بعد از هر سفر کاملاً عقیم می شوند. درایورهای مایل کاملاً COVID آموزش دیده و مجهز به PPE ضروری (تجهیزات محافظت شخصی) مانند ماسک صورت ، دستکش ، ضد عفونی کننده و لباس های یکبار مصرف دارند.

این شرکت همچنین برای تمیز کردن تمام سطوح ، دستگیره ها و پنجره ها در بین مسافران از اسپری های ضد عفونی کننده و دستمال مرطوب مصوب EPA استفاده می کند.

Myle Care می تواند این سرویس را به تعداد گسترده ای از ایالت ها در سراسر کشور ارائه دهد ایالات متحده آمریکا

مايل در حال حاضر قادر به حمايت از بيماران در بيش از 18 ايالت است ، و ما مشتريان بالقوه را ترغيب مي كنيم كه با ساير مناطق ميل تماس بگيرند ، زيرا شركت به دنبال گسترش و رفتن به هرجايي كه خدمات مورد نياز باشد ، مي باشد.

بیش از 127.500 مسافر از خدمات آن استفاده کرده اند ، مایل بیش از 647.876 سوار سرپایی و 29102 سوار ویلچر را به اتمام رساند.

Myle Care در هر دو بخش حمل و نقل و فناوری برتری می یابد

به عنوان بخش Myle ، یک شرکت حمل و نقل پر جنب و جوش و فن آوری ، Myle Care در حال تغییر شکل دادن آینده حمل و نقل بیمار است تا به مشتریان روشهای آسان برای ترتیب وسایل حمل و نقل پزشکی و پذیرایی با تمام نیازهایشان ارائه دهد.

پورتال آنلاین ، رزرو را برای سازمان ها آسان می کند ، قرار ملاقات های از دست رفته و زمان صرف شده در تماس های تلفنی را کاهش می دهد.

مدیریت پس زمینه گسترده ناوگان مایل پاسخ سریع به نیازهای حمل و نقل قبل از سفارش و تأمین نیازهای مختلف مشتری را تضمین می کند.

اگر نیاز دارید با شرکتی شریک شوید که بتواند حتی در زمان ابتلا به بیماری همه جانبه بتواند نیازهای شما را برطرف کند ، اینجا کلیک کنید یا با (888) 253-2552 تماس بگیرید.

تصاویر مرتبط

myle-special-wheelchair-van.jpg
ویلچر مخصوص ویل و وان سدان برای انتقال بیماران مثبت COVID-19
ناوگان مایل به بیش از 18 ایالت اعزام شده است تا از بیماران اساسی COVID-19 بیماران مثبت نیازمند پشتیبانی لازم را ارائه دهد.

منبع مراقبت مولی