وینلی جورج آیرس را به عنوان معاون اجرایی مشارکت ها برای پیشبرد آینده اکوسیستم وسیله نقلیه متصل خود استخدام کرد

“جورج تجربه نادر و مهارت های منحصر به فردی در صنعت خودرو دارد و نامزد مناسبی برای گسترش اکوسیستم وینلی است.” مارک حیدربنیانگذار و مدیرعامل وینلی.

آیرس می گوید: “صنعت خودروسازی به طور مداوم در حال تغییر است و در حال حاضر گسترش زیادی در فضای خودروهای متصل و مستقل وجود دارد.” “انگیزه من همیشه این بوده است که در حاشیه این تحول دیجیتالی با تکنولوژی بالا بمانم ، به همین دلیل من به وینلی می پیوندم. تیم سریع و سریع آنها در حال ایجاد چیزهای جالب جالب از طریق فناوری نوآورانه متصل به وسیله نقلیه ، داده ها ، و تجزیه و تحلیل پیش بینی. ”

پلت فرم میکرو خدمات باز مبتنی بر ابر و کانتینر شده وینلی به مشتریان و شرکای خود اجازه می دهد تا به سرعت در حال تغییر در بازار تحرک سریع در حال تغییر باشند. به عنوان مثال ، درک نحوه رانندگی و نگهداری وسیله نقلیه مشتریان و پیش بینی تعمیر و نگهداری و تصادفات ممکن است بر نرخ بیمه شرکت ناوگان تأثیر بگذارد. شرکت ناوگان همچنین می تواند از همین داده ها برای تحریک رانندگان برای بهبود رفتار رانندگی و توجه به نگهداری وسایل نقلیه استفاده کند.

با این حال ، وینلی آینده را شامل موارد بسیار دیگری می داند.

آیرس می گوید: “ماورای خودرو ، صنایع از خرده فروشی تا بیمه با استفاده از فناوری تلفن همراه ، هدف قرار دادن موقعیت مکانی و داده های شخصی سازی شده کوچک برای مشتریان خود اهمیت بیشتری می دهند.” داده های وسایل نقلیه برای اینكه آنها بتوانند با مشتریان خود بهتر ارتباط برقرار كرده و آن را با سایر اطلاعاتی كه قبلاً در اختیار داشتند ادغام كنند. وینلی بطور خاص برای رهبری در این فضا سازمان یافته است. “

درباره وینلی

وینلی پیشرفته ترین سیستم عامل متصل و اطلاعاتی جهان را به بزرگترین شرکت های صنعت خودرو ارائه می دهد. وینلی توسط بسیاری از شرکتهای خودروسازی و فناوری از جمله E.ON ، سامسونگ ، Cox Automobile ، Continental ، گروه Westly و First Round Capital پشتیبانی می شود. دفتر مرکزی این شرکت است دالاس، تگزاس، ایالات متحده . برای اطلاعات بیشتر به http://www.vinli.com مراجعه کنید.

منبع وینلی

لینک های مربوطه

www.vin.li