پرسپکتا برای ارائه خدمات کامل مدیریت شده IT برای مرکز داده و پشتیبانی از مهاجرت ابری به وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، 112 میلیون دلار قرارداد منعقد کرد

چانتیلی ، وا، 6 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت پرسپکتا (NYSE: PRSP) ، پیشرو در ارائه خدمات دولت ایالات متحده ، امروز اعلام کرد که به یک مرکز خدمات پشتیبانی جدید داده دو (DC2) خدمات پشتیبانی از وزارت امور خارجه ایالات متحده امنیت میهن (DHS) اعطا شده است. قرارداد تحویل نامحدود / مقدار نامحدود دارای یک پایه دو ساله با دو دوره گزینه شش ماهه و ارزش سقف بالقوه 112 میلیون دلار.

Perspecta دفتر مرکزی DHS و کلیه مؤلفه های مجاز را برای پشتیبانی از عملیات و ادغام DC2 خدمات مدیریتی کامل و کامل ارائه می دهد. این شامل خدمات میزبانی و خدمات مهندسی مرکز داده های اولیه ، و همچنین مهاجرت برنامه ها و سیستم ، بازنشستگی ، برنامه ریزی و اجرای برنامه می باشد.

وی گفت: “این جایزه جایگاه ما را به عنوان ارائه دهنده برتر خدمات فناوری اطلاعات مدیریتی نسل آینده پایان می بخشد.” راکی پنجتونمعاون رئيس جمهور ارشد و مدیر کل گروه تجاری غیرنظامی ، ایالتی و محلی پرسپکتا. “این همچنین از تلاشهای استراتژیک DHS برای تثبیت و بهینه سازی مراکز داده پشتیبانی خواهد کرد. ما سابقه ای طولانی و اثبات شده برای پشتیبانی از DHS در تعداد زیادی از برنامه ها ، از DevSecOps چابک تا امنیت مهاجرت و مدیریت ابر داریم ، و ما مشتاقانه منتظر ادامه این همکاری هستیم. در حمایت از اهداف بلند مدت تبدیل فناوری اطلاعات DHS. “

درباره شرکت پرسپکتا

در پرسپکتا (NYSE: PRSP) ، ما سؤال می کنیم ، به دنبال آن هستیم و حل می کنیم. Perspecta مجموعه متنوعی از قابلیت ها را در اختیار مشتریان داخلی ایالات متحده در زمینه های دفاعی ، اطلاعاتی ، غیرنظامی ، مراقبت های بهداشتی و بازارهای دولتی و محلی قرار می دهد. 280+ حق چاپ ، مجوز و حق ثبت اختراع ما فقط بیش از تکه های کاغذ است ، آنها داستان نوآوری ما را بازگو می کنند. تیم ما با ارائه خدمات خدمات مأموریت ، تحول دیجیتال و فعالیتهای سازمانی ، تقریباً 14000 مهندس ، تحلیلگر ، بازپرس و معمار خستگی ناپذیر کار می کند تا نه تنها ماموریت را اجرا کند بلکه ستون فقرات را قادر می سازد. پرسپکتا برای ایجاد چالش های بزرگ شکل گرفت. ما موتور رشد و موفقیت هستیم و به مشتریان خود این امکان را می دهیم که ملتی بهتر بسازند. برای اطلاعات بیشتر در مورد Perspecta ، به perspecta.com مراجعه کنید.

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر باشد. این اظهارات آینده نگر بر اساس اعتقادات فعلی ، انتظارات و فرضیات مدیریت پرسپکتا ساخته شده و در معرض خطرات و بلاتکلیفی قرار دارد. به خوانندگان هشدار داده شده است که به چنین اظهارات آینده نگر اعتماد ندارند. همه این اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کنند و پرسپکتا هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در این بیانیه ها ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ندارد. اگرچه پرسپکتا معتقد است انتظارات منعکس شده در این بیانیه های آینده نگر معقول است ، اما این اظهارات شامل انواع خطرات و عدم قطعیت ها می شود که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از آنچه ممکن است در این گفته های آینده نگر بیان یا دلالت کند ، متفاوت باشد.

SOURCE Perspecta Inc.

لینک های مربوطه

perspecta.com