پرنسس کروز از تمدید مکث عملیات در استرالیا تا 12 دسامبر خبر داد

سانتا کلاریتا ، کالیفرنیا.، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – با توجه به پیشرفت مداوم COVID-19 و تصمیمات مربوط به دولت های مختلف ، مقامات بهداشتی و خطوط هوایی در مورد محدودیت های مسافرتی ، شاهزاده کروز در حال گسترش مکث خود در عملیات کروز در استرالیا از طریق 12 دسامبر سال 2020 که شامل سفرهای دریایی در سراسر است استرالیا و نیوزلند.

میهمانانی که بطور کامل در این سفرهای لغو شده پرداخت کرده اند ، می توانند اعتبار آینده کروز مسافرتی (FCC) معادل 100٪ کرایه مسافرتی را پرداخت کنند به علاوه یک پاداش غیر قابل برگشت اضافی FCC برابر با 25٪ کرایه مسافرتی که پرداخت می شود. برای دریافت FCC های فوق ، هیچ اقدامی توسط میهمان یا مشاور مسافر آنها لازم نیست.

برای مهمانانی که به طور کامل پرداخت نکرده اند ، پرنسس مبلغ دوبرابر را به شما ارائه می دهد ، FCC قابل استرداد مبلغی را که در حال حاضر در سپرده دریافت می کنید ، به علاوه یک پاداش تطبیقی ​​FCC که می تواند در هر سفر از طریق آن استفاده شود ، ارائه می دهد. اول ماه مه 2022. پاداش مطابق FCC قابل استرداد نیست ، از مقدار کرایه مسافرتی پایه سفر فعلی تردد شده تجاوز نمی کند ، و حداقل ارزش آن را دارد 100 دلار برای هر نفر

از طرف دیگر ، میهمانان می توانند پیشنهاد FCC پاداش را از بین ببرند و با استفاده از این درخواست بازپرداخت کلیه پول پرداخت شده در رزرو خود را انجام دهند. فرم آنلاین. میهمانان تا 30 سپتامبر 2020 موظفند مبلغ بازپرداخت را انتخاب کنند ، یا آنها بطور خودکار پیشنهاد پیش فرض ذکر شده در بالا را دریافت می کنند.

شاهزاده خانم به دلیل شناختن نقش اساسی که در تجارت و موفقیت در خط مسافرتی ایفا می کنند ، از کمیسیون های مشاوران مسافرتی در زمینه رزرو برای سفرهای دریایی که به طور کامل پرداخت شده اند ، محافظت می کند.

جدیدترین اطلاعات و دستورالعمل ها برای میهمانان رزرو شده تحت تأثیر این لغو ها ، و اطلاعات بیشتر در مورد FCC و بازپرداخت ها ، می توانید به صورت آنلاین در اطلاعات مربوط به سفرهای در معرض و لغو شده.

درباره شاهزاده کروز:
یکی از شناخته شده ترین نام ها در سفر دریایی ، پرنسس کروز سریعترین رشد بین المللی خط مسافرتی و مسافرتی بین المللی است که یک ناوگان 18 کشتی moderncruise را اجرا می کند و هر سال دو میلیون میهمان را به 380 مقصد در سراسر جهان شامل می کند. کارائیب، آلاسکا، کانال پاناما ، ریویرا مکزیکی ، اروپا، آمریکای جنوبی، استرالیا/نیوزلند، اقیانوس آرام جنوبی ، هاوایی، آسیا، کانادا/ نیو انگلستان ، جنوبگان و سفرهای جهانی. تیمی از متخصصان مقصد حرفه ای 170 برنامه سفر را انتخاب کرده اند که طول آنها بین 3 تا 111 روز است و شاهزاده کروزها به طور مداوم به عنوان “بهترین خط سفر در سفر (سفر کروز) برای سفرها” شناخته می شوند. در سال 2017 پرنسس كروز با شركت مادري كارناوال شركت ،MedallionClassVacations را كه توسط TheOceanMedallion فعال شده است ، پيشرفته ترين دستگاه پوشيدني صنعت تعطيلات ، در اختيار هر مهماني كه قایق سواري در aMedallionClassship را مي دهد ، ارائه داد. نوآوری برنده جایزه سریعترین راه برای تعطیلات شخصی بدون دردسر را فراهم می کند و به مهمانان فرصت بیشتری می دهد تا کارهایی را که دوست دارند بیشتر انجام دهند. این شرکت بخشی از شرکت کارناوال و PLC است (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK).

SOURCE Cruises Princess

لینک های مربوطه

https://www.princess.com