پرونده ای برای تحکیم در سراسر کشور از پرونده های بیمه سفر مسافرتی Vrbo تشکیل شده است

هوستون، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – دادخواست ارائه شده به هیئت قضایی فدرال در دادرسی چند قضایی در پی تحکیم تعداد رو به رشد دادخواستهای صنفی طبقاتی است که توسط افرادی طرح می شود که ادعا می کنند شرکت کرایه تعطیلات آنلاین شرکت بیمه مسافرتی انحصاری Vrbo ، بطور غیرقانونی درخواست های خود را برای بازپرداخت هزینه های پرداخت شده برای رزروهایی که بعداً لغو شدند

تشکیل پرونده می گوید که دادخواستهای طبقاتی توسط شاکیان در پرونده تشکیل شده است تگزاس، کانزاس، کارولینای جنوبی، کالیفرنیا، اوهایو، ایلینویز و نیویورک ادعاهای مشابه علیه یک ارائه دهنده بیمه مشترک ، CSA Travel Protection ، وابسته آمریکا ایتالیامبتنی بر Assicurazioni Generali Group.

در حالی که در جزئیات خاص متفاوت است ، این دعاوی ادعا می کند که بیمه گذار حاضر به رعایت سیاست های خود و بازپرداخت هزاران دلار در رزرو های بطور صحیح لغو شده در ابتدا در وب سایت Vrbo استرداد نکرده است. به طور معمول ، این درخواست بازپرداخت به دلیل محدودیت های مسافرتی توسط دولت یا عوارض بهداشت شخصی ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 اعمال شده است. دادخواستها همه به دنبال وضعیت اقدام طبقاتی برای نمایندگی هر فرد مبتلا در سراسر کشور هستند.

وکلا برای شاکیان متمرکز هستند که دادخواستها را در دادگاه فدرال در منطقه شرقی مرکز متمرکز کنند تگزاس، تنها ولسوالی قضایی فدرال که چندین اقدامات در آن در انتظار است. طبق این پرونده ، ادغام اقدامات موجب صرفه جویی در منابع و هزینه های دادخواهی برای همه طرفین خواهد شد.

این پرونده می گوید: “با توجه به تعداد پرونده های گسترده در حداقل هشت حوزه قضایی ، نشان می دهد که تمرکز غایب ، اساساً غیرقابل اجتناب خواهد بود که همه طرفین تحت حکمهای پیش از موعد متناقض قرار گیرند.” “شاکی اعتقاد معقول دارد که هزاران عضو بالقوه در کلاس وجود دارند.”

در این پرونده همچنین به اقدامات اخیر هیئت مدیره MDL اشاره شده است که هم ادعا را براساس تعداد شرکتهای بیمه متداول که طرف دعوی بودند ، تأیید و انکار کرد. این پانل از درخواست MDL مشابهی علیه وب سایت بلیط StubHub مبنی بر تکذیب بازپرداخت به مصرف کنندگان حمایت کرد ، در حالی که در موضوع دیگری حکم می کند که برخی ادعاهای قطع مشاغل COVID-19 نباید تثبیت شود زیرا ده‌ها نفر از شرکتهای بیمه مختلف به عنوان متهم معرفی شدند.

می گوید: “ما به طور حتم شاهد روند در صنعت بیمه اجاره مسافرتی و تعطیلات هستیم که کلیه ادعاهای فسخ مربوط به COVID-19 را انکار کنیم ، با کمی تحقیق یا بررسی در مورد ادعاها.” درک پوتز از موسسه حقوقی Potts هیوستون دفتر ، که پرونده را به پانل MDL ارائه داد. “در این حالت ، ادعاها اساساً یکسان هستند ، در برابر یک متهم مشترک با همان بیمه نامه در هر مورد ، بنابراین ما معتقدیم که ادغام در منطقه شرقی طبق قانون هم عملی و هم مناسب است.”

حرکت است در پاسخ: Generali COVID-19 دعوی حق بیمه مربوط به مسافرت. جلسه بعدی هیئت مشترک مشترک برای برنامه ریزی شده است 24 سپتامبر 2020 که در بیرمنگام ، آلاباما.

تماس با رسانه:
باری پوند
800-559-4534
[email protected]

منبع حقوقی Potts Potts