پیشاهنگی دختران نقشه های مجازی را در کاوش در پارک های ایالتی در هر 50 ایالت آغاز کرد

علاوه بر نقشه تعاملی که هر زمان قابل مشاهده است ، بسیاری از شوراهای دختر پیشاهنگ و پارک های ایالتی میزبان رویدادهای مجازی زنده هستند 12-13 سپتامبردسترسی به برنامه نویسی سرگرم کننده در فضای باز از خانه. رویدادها برای دختران پیشاهنگ و خانواده و دوستانشان رایگان و آزاد است و پیشنهادات شامل یادگیری نحوه “ستاره ستاره هاپ” و شناسایی صورت های فلکی با یوتا کارمندان پارک های ایالتی ، چگونه می توانند مأمور خوبی برای محیط باشند که توسط مربیان مرکز ترک اخلاق در فضای باز ، شکار فسیل با پارک های ایالتی اوهایو و یوگا در سواحل پارک ایالتی Assateague برگزار می شود. مریلند.

دختران پیشاهنگ اهمیت قرار گرفتن دختران در خارج از منزل را تشخیص می دهند ، به ویژه در زمانی که خانواده ها در حال انجام مسافت اجتماعی هستند و ممکن است نتوانند زمان زیادی را در طبیعت بگذرانند. در یک مطالعه مؤسسه تحقیقاتی دختران دختر سال 2019 ، 70٪ دخترانی که در ابتدای مطالعه علاقه مندان به خارج از منزل نبودند ، اعتماد به نفس ، علاقه و تعهد خود را به مباشرت محیط زیست پس از شرکت در فعالیتهای فضای باز از طریق دختران پیشاهنگی افزایش دادند. GSUSA به نوآوری با برنامه نویسی مجازی ادامه می دهد تا دختران بتوانند در حین ساختن مهارت های مهم ، علاقه و علاقه خود را به بیرون از خانه برسانند و به خارج از منزل عشق ورزند.

مدیرعامل موقت GSUSA گفت: “من افتخار می کنم که دختران پیشاهنگ همچنان به تدوین برنامه نویسی مجازی می پردازند تا هر دختر فرصتی برای آموزش در فضای باز ، حتی از خانه یا حیاط خلوت خود داشته باشد.” جودیت بیتی. “تجربیات در فضای باز بخش مهمی از برنامه رهبری ما برای دختران است و به آنها فرصتی می دهد تا از خطرات سالم ، تمرین استقلال ، ایجاد اعتماد به نفس و کسب اطلاعات در مورد سرپرستی محیط زیست یاد بگیرند — ضمن داشتن تفریح ​​، هزاران دختر و پارک دولتی را در هر 50 ایالت بپیوندید. آخر هفته هیجان انگیز دختران پیشاهنگ دختر عشق Love Parks. “

برای دسترسی به نقشه تعاملی و ثبت نام در رویدادهای زنده مجازی ، به www.girlscouts.org/lovestateparks مراجعه کنید. برخی از شوراهای محلی دختران پیشاهنگی ممکن است در پارک های ایالتی میزبان رویدادهای انتخابی حضوری باشند که ایمنی و سلامتی دختران را در ذهن شما حفظ کند. با شورای خود تماس بگیرید تا در مورد هرگونه فعالسازی پارک های ایالتی عشق دختران در منطقه خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ما دختران پیشاهنگی هستند ایالات متحده آمریکا

ما 2.5 میلیون نیرو داریم – بیش از 1.7 میلیون دختر و 750،000 بزرگسال که به قدرت هر G.I.R.L باور دارند. (Go-getter، Innovator، Risk-Taker، Leader) ™ برای تغییر جهان. سفر خارق العاده ما بیش از 100 سال پیش با اصلی G.I.R.L ، جولیت گوردون “دیزی” پایین آغاز شد. بر 12 مارس 1912، که در ساوانا ، جورجیااو اولین گروه نظامی دختران پیشاهنگ را سازماندهی کرد و هر سال از آن زمان ، ما به بینش و میراث او احترام می گذاریم و دختران شجاعت ، اعتماد به نفس و شخصیتی را می سازیم که جهان را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. ما سازمان برتر رهبری توسعه دختران هستیم. و با برنامه هایی از ساحل تا ساحل و در سراسر جهان ، دختران پیشاهنگی فرصتی را برای دختران فراهم می کنند تا بتوانند یک عمر رهبری ، ماجراجویی و موفقیت را تجربه کنند. برای داوطلبانه ، اتصال مجدد ، اهدا یا پیوستن به این سایت ، به www.girlscouts.org مراجعه کنید.

منبع پیشاهنگی دختران ایالات متحده آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.girlscouts.org