چشم اندازهای سرمایه گذاری ALYI می تواند از 100 میلیون دلار هدف تجاوز کند

دالاس، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – Alternet Systems، Inc. (USOTC: ALYI) امروز تأیید کرد که شریک بودجه شرکت ، RevoltTOKEN (www.revolttoken.com) یک بروزرسانی جامع بعدی ارائه می دهد چهارشنبه 2 سپتامبر 2020 در 100 میلیون معامله در نظر گرفته شده برای تأمین بودجه تجارت الکتریکی ALYI. RevoltTOKEN به تازگی آخرین مؤلفه کلیدی لازم برای انجام معامله بودجه را تضمین کرده است.

علاوه بر این که م componentلفه اصلی اکنون درج شده است ، ارائه شامل یک به روز رسانی کلی در مورد پیشرفت در جهت راه اندازی پیشنهاد اولیه ارز رمزنگاری شده (RevoltTOKEN) (ICO) خواهد بود. بر اساس هر دو سرمایه گذار فردی و پاسخ سرمایه گذار نهادی ، ارائه به طور خاص شامل یک مرور کلی در مورد نحوه 100 میلیون دلار به خوبی می توان از هدف بودجه فراتر رفت.

ALYI با RevoltTOKEN توافقنامه تأمین مالی را امضا کرده است که شامل یک موجود است 25 دلار میلیون تعهد سرمایه گذاری tranche اول در 0.05 دلار در هر سهم ALYI آغاز کرده است 2.5 میلیون دلار رسم کردن بر روی اولین 25 میلیون دلار برای شروع ساخت و ساز در تاسیسات 100 هکتاری در آفریقا. به طور کلی ، RevoltTOKEN قصد دارد 100 میلیون دلار در ALYI همراه با پیشنهاد اولیه ارز رمزنگاری شده (ICO) سرمایه گذاری کند. RevoltTOKEN پیش از ICO برنامه ریزی شده ، یک ارز رمزپایه را در بلاک چین Ethereum تقسیم کرده است.

دیروز ، ALYI اعلام کرد که انتظار دارد یک سفارش ناوگان جدید برای موتور سیکلت ReVolt الکتریکی خود چشم انداز تولید فعلی شرکت را دو برابر کند. در اوایل ماه جاری ، این شرکت اعلام کرد که در مورد سفارشات اضافی ناوگان بحث و گفتگو خواهد کرد. مدیریت اکنون انتظار دارد تا پایان ماه سپتامبر سفارشی را که حاصل آن بحث ها است امضا کند.

در حال حاضر ALYI وارد یک مقدمه شده است 20 میلیون دلار سفارش موتور سیکلت الکتریکی و یک نامه اضافی برای a 30 میلیون دلار قرارداد. هر دو توافقنامه شامل مدت زمان شش ساله و در نتیجه کلی هستند 300 میلیون دلار فرصت درآمد برای ALYI. سفارش جدید که انتظار می رود ماه آینده امضا شود ، ALYI را به سمت یک سمت سوق می دهد 500 میلیون دلار فرصت درآمد

بیش از دو سال پیش ، ALYI یک موتورسیکلت برقی را خلبان کرد که در اولین رونمایی خود یک کلون BMW R71 با موتور الکتریکی ساخته شد. BMW R71 تصویری برجسته و نفس گیر است که طی دهه های متداول محبوب شده است هالیوود حضور در صفحه نمایش علاوه بر پیشرفت های مهندسی واقعی که اهمیت دوچرخه را حفظ می کند.

هنوز هم با طراحی اصلی BMW R71 طراحی و به نظر می رسیم ، پس از چندین تکرار طراحی ، موتور سیکلت ReVolt امروزه یک شاهکار نوآوری است. وقتی ALYI نسخه تولید موتورسیکلت برقی ReVolt را رونمایی کند ، این یک رویداد در حال تغییر صنعت خواهد بود. موتورسیکلت الکتریکی ReVolt یک موتورسیکلت برقی است که به یک موتور متصل متصل است و از لحاظ ارگونومیکی برای بازار هدف خود بهینه شده و در عین حال نمای ظاهری را حفظ می کند.

ALYI انتظار دارد که اواخر امسال در تولید باشد.

برای اطلاعات بیشتر و به روز بودن در مورد آخرین تحولات ALYI ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید: http://www.alternetsystemsinc.com

سلب مسئولیت / بندر ایمن: این خبر حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار است. بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده است که شامل خطرات و عدم قطعیت ها می شود. از جمله این خطرات شامل این انتظار است که هر یک از شرکتهای ذکر شده در اینجا به فروش قابل توجهی دست پیدا کنند ، عدم تحقق برنامه یا الزامات عملکرد قراردادهای شرکتها ، وضعیت نقدینگی شرکتها ، توانایی شرکتها برای دستیابی به قراردادهای جدید ، ظهور رقبا با منابع مالی بیشتر و تأثیر قیمت گذاری رقابتی. با توجه به این عدم قطعیت ها ، ممکن است وقایع پیش رو که در این نسخه ذکر شده اند رخ ندهد.

Alternet Systems، Inc. تماس با ما:
راندل تورنو
[email protected]
+ 1-800-713-029

SOURCE Alternet Systems، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.alternetsystemsinc.com